Zaloguj się, aby obserwować  
Taikun

jRPG (temat ogólny)

820 postów w tym temacie

>...

Jeśli masz takie dylematy to bym nie brał żadnych z tych konsol. Ja swego czasu miałem i DS i PSP. Myślałem przecież te konsole mają mnóstwo ciekawych gier w tym masę jrpg a do tego są dosyć tanie. A i tak ograłem że dwie i poszła szuflada i z powrotem na allegro. Teraz myślę nad Vitą bo mam dużo gier z Plusa ale boję się że wydam kasę i mi się znudzi bardzo szybko. W sumie można kupić pograć w co lepsze i sprzedać bez sentymentów. Tak bym zrobił teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejoo. Ktoś coś słyszał jakieś ploty o PERSONIE 5 ?? Ta gra miała mieć premierę w JP zimą 2014 roku a tu cisza.
Chyba coś przełożono bo mimo ze seria jest już jako tako rozpoznawana to nie wierzę ze tak krótko trwała by kampania reklamowa. Mam nadzieję ze na Tokyo Game Show ruszą machinę bojową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem nowe informacje mają się pojawić na Tokyo Game show . A Atlus znany jest tego że swoją grą /marketingiem i ujawnianiem informacji zajmuję się właśnie od ok pól roku od premiery gry . Zważywszy na to że P5 ma wyjśc pod koniec tego roku / na początku następnego to nie ma w tym nic dziwnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 20:23, Morrdin napisał:

Z tego co słyszałem nowe informacje mają się pojawić na Tokyo Game show . A Atlus znany
jest tego że swoją grą /marketingiem i ujawnianiem informacji zajmuję się właśnie od
ok pól roku od premiery gry . Zważywszy na to że P5 ma wyjśc pod koniec tego roku / na
początku następnego to nie ma w tym nic dziwnego :D

Na neogafie pr menager Atlus USA temu zaprzeczył (chociaż zrobił to w dosyć zabawny sposób, może żartował). Obstawiałbym raczej artykuł w magazynie jak Famitsu czy pokazanie gry na ich streamie. W zeszłym roku były z tym niezłe jajca to może znowu coś kombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 20:12, LastOrder napisał:

Hejoo. Ktoś coś słyszał jakieś ploty o PERSONIE 5 ?? Ta gra miała mieć premierę w JP
zimą 2014 roku a tu cisza.
Chyba coś przełożono bo mimo ze seria jest już jako tako rozpoznawana to nie wierzę ze
tak krótko trwała by kampania reklamowa. Mam nadzieję ze na Tokyo Game Show ruszą machinę
bojową.


P5 ma wyjść w pierwszym kwartale 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Post do którego się odnosiłeś mówił o premierze w Japonii.
Wiadomo, że jak ona się zbliży, to będzie wysyp materiałów o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 13:44, Kopiec napisał:

Nie.
Post do którego się odnosiłeś mówił o premierze w Japonii.
Wiadomo, że jak ona się zbliży, to będzie wysyp materiałów o tej grze.


Masz rację co do postu, że kolega mówił o premierze w tym kraju, ale nie zmienia to faktu, że nas nadal interesuje wersja zachodnia.

Q4 2014 Japan
Q1 2015 NA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 09:42, LastOrder napisał:

Persona 5 na PS4. Dzień premiery będzie dniem kupna konsoli. I jednak 2015 nawet Japonia.


Serwis Siliconera podaje, że Persona 5 wyjdzie na PS3 oraz PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet na samym trailerze widać, że gra trafi na PS3 i PS4. Jako, że nie mam JESZCZE PS3, chyba warto nadrobić tą zaległość jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:06, Rizzan napisał:

> Persona 5 na PS4. Dzień premiery będzie dniem kupna konsoli. I jednak 2015 nawet
Japonia.

Serwis Siliconera podaje, że Persona 5 wyjdzie na PS3 oraz PS4.


Wiem. Źle to wyraziłem. Wersja na Ps3 była wiadoma od początku a tak zareagowałem na wieść że na nowe konsole też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przecież ten MC to porażka ;/
E tam główny bohater akurat nigdy nie był najważniejszą postacią w Personach( Chciałbym zaznaczyć że mówiąc "Personach " mam na myśli 3 i 4 ) . To jeden ze znaków rozpoznawalnych . Wygląd trochę dziwny ale jest ok . A zważając na to że P4 to chyba moja ulubiona gra ( a P3P także jest w top 10 ) to jestem pewny że Atlus po raz kolejny dostarczy mi dzieło nadzwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 15:52, Morrdin napisał:

>Przecież ten MC to porażka ;/


Zaiste do designu trzeba się będzie przyzwyczaić ale filmik filmikiem a nie wiadomo jak będzie się to prezentowało w grze. Mnie tam bardziej interesuje czy protagonista przemówi ludzkim głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 17:17, LastOrder napisał:

Zaiste do designu trzeba się będzie przyzwyczaić ale filmik filmikiem a nie wiadomo jak
będzie się to prezentowało w grze. Mnie tam bardziej interesuje czy protagonista przemówi
ludzkim głosem.

Tyle że to nie pisałem ja tylko ten powyżej . Eee tam dla mnie może byc cichy to mam gwarancje że klimat zostanie zachowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Persona Personą ale The Legend of Heroes: Trails in the Sky pojawiło się na Steamie. Może wreszcie skończę bo na PSP grałem chwilkę i był to bardzo mocny jrpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować