Zaloguj się, aby obserwować  
Taikun

jRPG (temat ogólny)

820 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2015 o 20:43, LastOrder napisał:

Tales of Zestiria będzie miała premierę 16 października na PS3 , PS4 i PC. Nareszcie
jakiś konkret . Czekam bo PS4 się kurzy .

To ja czekam na wersję PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jaka cena? 50-60 euro? Bo na steam ma tez wyjsc TOUKIDEN Kiwami cena juz jest 60 euro.
Napis "bonus content" na boxie od ToZ razi strasznie, odwraca uwage od arta na okladce. normalnie jak by pod marketing zrobiony, moze DLC to beda niebieski ciuchy glownego bohatera, bo zwykle biega w tym bialym czyms:P
zobaczy sie czy przeniosa poprzednie czesci tales na pc-steam.

zreszta Klawiatura i myszy wystarczy? a moze pada trzeba kupic? Jak jest z seria FF13 i neptuniami ktos wie?

Dostep do JAP dub ToZ jest potwierdzony(jest nawet w tabelce na steamie, i nawet opis gry przetlumaczyli na polski-ciekawe czy sami tlumacza czy steam ma jakis tlumaczy), ba wersja pc bedzie mia RU napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 13:14, Sarinew napisał:

Napis "bonus content" na boxie od ToZ razi strasznie, odwraca uwage od arta na okladce.
normalnie jak by pod marketing zrobiony, moze DLC to beda niebieski ciuchy glownego bohatera,
bo zwykle biega w tym bialym czyms:P
zobaczy sie czy przeniosa poprzednie czesci tales na pc-steam.


Nie przeniosą poprzednich. Jak już to kolejne części. De facto do pełnego zrozumienia fabuły Tales of Zestiria jest wymagane posiadanie fabularnego DLC, który wydłuża rozgrywkę. W internetach wielkiego hejut niestety nie ma na taką zagrywkę, ponieważ to DLC było dodawane do każdego egzemplarza zamówionego jako pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 11:19, Kosmitus napisał:

> Ufotable jest odpowiedzialne za animacje. Ciekawe jak one wypadną :D
Sam możesz już ocenić ;) https://www.youtube.com/watch?v=DSQV-NkWGOk
Opening całkiem fajny ale wydaje mi się że jakby brakuje mu trochę dynamizmu.


Hehe dla mnie jeden z najlepszych op z serii Tales . Cos świeżego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 13:39, SiDi napisał:

W internetach wielkiego hejtu niestety nie ma na taką zagrywkę, ponieważ to DLC było
dodawane do każdego egzemplarza zamówionego jako pre-order.


O ciekawe info. Nie wiedzialem, ze to dlc bylo bonusem w pre-orderze, w komentarzach pod ostatnimi newsami pisali o dlc(czy nawet zarty, ze postac z zapowiedzianego ToB jest z dlc), ale nikt nie wspomnial o tym, a wczesniej historii/newsmi z ta gry nie sledzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie w dziale jrpg wypowiadał się koleś, który grał z ToZ japońską wersję. Powiedział to co ja wyżej, że kupno DLC to takie must-have niestety. Dodaje to co powinno być w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 15:22, treek napisał:

CO TAM SIĘ ODJE*AŁO W ~1:27
SAILOR MOON TO STRONK

Heh XD Mnie akurat skojarzyło się to z Djinn Equip''ami z Magi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie będą na E3 jakieś JRPG ? Liczę po cichutku na Persone 5 na Sony ale czy to możliwe ? Jeszcze Star Ocean od Square i co jeszcze może być . Hmm pewnie Namco wystawi Zestirie po Angielsku jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie właśnie w Valkyria Chronicles i zastanawia mnie gdzie są te wszystkie DLC które miały ponoć być w pecetowej wersji. Muszę dojść do jakiegoś momentu w głównym scenariuszu by się odblokowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 17:31, Kosmitus napisał:

Gram sobie właśnie w Valkyria Chronicles i zastanawia mnie gdzie są te wszystkie DLC
które miały ponoć być w pecetowej wersji. Muszę dojść do jakiegoś momentu w głównym scenariuszu
by się odblokowały?


Hm... W menu głównym wydaje mi się, że powinieneś mieć do nich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 20:52, SiDi napisał:

Star Ocean 5 https://www.youtube.com/watch?v=UQOp8HvVhvo

Po trailerze boję się, że to może być taka sama kiła i mogiła jak czwórka :/


A możesz zdradzić tak z ciekawości po czym to wnioskujesz? Trzy razy odbijałem się od IV . Rzeczywiście trailer tyłka nie urywa ale może historia i bohaterowie to nadrobią.
Ciekawe ze na zachodzie gra wyjdzie tylko na PS4 . No chyba ze coś przeoczyłem .

A co tam Kingdom Hearts 3 zrobiło mocne wejście . Nie mogę się doczekać .

Do gry tanecznej P4 będzie dołączany drugi trailer PERSONY 5. Wiec gdzieś 25-26 tego miesiąca możemy spodziewać się na YT czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2015 o 21:48, LastOrder napisał:

A możesz zdradzić tak z ciekawości po czym to wnioskujesz? Trzy razy odbijałem się od
IV . Rzeczywiście trailer tyłka nie urywa ale może historia i bohaterowie to nadrobią.


No właśnie po tym trailerze :D Muzyka identyczna co w poprzedniej części i cała otoczka trailera przypomina mi aż nadto SO4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować