Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 20:00, Mr.M napisał:

No, niezły jesteś ;P Teraz grać nie mogę, idę pod prysznic, a konsolkę braciak przejął
:) Podaj jakiś namiar na siebie, będzie się łatwiej zgadać ;-) GG mile widziane


Jest w opisie ;) Ale napisze jeszcze raz:
GG: 5909823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mógłby ktoś wyjasnic mi na czym polega multi w Zeldzie? Po świętach może sobie zakupie router to będę mógł się przyłączyć =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 16:11, zbysheck napisał:

A ktoś mógłby ktoś wyjasnic mi na czym polega multi w Zeldzie? Po świętach może sobie
zakupie router to będę mógł się przyłączyć =)


Całkiem fajna, taktyczna gra, w której, jak gra się Linkiem, to trzeba zbierać diamenty i odstawiać je do swojej bazy uważając by cię przeciwnik nie zaatakował. Jak się gra przeciwko Linkowi to kieruje się 3 wojownikami i celem jest zabicie Linka. I tak na zmianę przez 3 rundy. Kto więcej zdobędzie pkt. wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 17:55, Digin985 napisał:

A ma ktoś z Was może Mario Kart DS i gra po wifi? Jak tak to chętnie bym się pościgał
:D

EDIT

To samo się zresztą tyczy Zeldy :D

Ja tego nie rozumiem! W moim DS też mam wifi ale zasięg jest do 10 metrów, tak przeczytałem. Więc jak chcesz sobie z kimś pograć w mario kart? Przyjedziesz do niego czy jest jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:38, xD ominik napisał:

Ja tego nie rozumiem! W moim DS też mam wifi ale zasięg jest do 10 metrów, tak przeczytałem.
Więc jak chcesz sobie z kimś pograć w mario kart? Przyjedziesz do niego czy jest jakiś
inny sposób?


Tzn niektóre gry mają coś takiego jak Nintendo Wi-Fi Connection (na pudełku jest niebieski znaczek informujący o tym) i wtedy ja się łączę moim access pointem z serwerem Nintendo i za jego pośrednictwem mogę grac z ludźmi z całego swiata. Czy jakoś tak ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:38, xD ominik napisał:

W moim DS też mam wifi ale zasięg jest do 10 metrów, tak przeczytałem.

Te 10 metrow dotyczy zasiegu pomiedzy dwoma konsolami... bez wykorzystania potegi internetu ;). Jesli jednak korzystasz z WiFI do tego by podlaczyc sie do bezprzewodowego dostepu do internetu to zasieg o ktorym piszesz nie ma znaczenia ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 18:28, EmperorKaligula napisał:

masz moze pod reka jakies instrukcje jak to zrobic ? bo w polaczeniach bezprzewodowych
jestem zielony :/ Mam router linksysa z Wi-Fi i czasem bym pogral z kims przez neta


Zacznij najprościej. Wpisz MAC adress do routera (ale chyba nie masz MAC list, skoro zielony jesteś). Jak nie, to włącz grę z dostępem do wifi , wejdź w WiFi Options czy cos takiego i daj na Access Point czy jakoś tak, automatycznie wyszuka router. Potem już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:49, Mr.M napisał:

automatycznie wyszuka router. Potem
już z górki.


to juz mam, konsola bez problemu znalazla moj router, w ustawieniach ktore sie ustawili nic nie zmienilem, zrobilem tylko test polaczenia z menu konfiguracji polaczenia i pisalo ze jest OK, wiec chyba wszystko dziala. Musze przetestowac w praktyce, jak bede mial wiecej czasu.

aha generuje normalnie friendcode czyli jestem polaczony z WFC, czyli chyba dobrze jest - ciagle nie jestem pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:38, xD ominik napisał:

Ja tego nie rozumiem! W moim DS też mam wifi ale zasięg jest do 10 metrów, tak przeczytałem.
Więc jak chcesz sobie z kimś pograć w mario kart? Przyjedziesz do niego czy jest jakiś
inny sposób?


spis gier w ktore mozesz grac przez WFC: (czyli przez konsole laczysz sie z internetem a przez internet z kims na powierzchni naszej planety, byleby mial wifi ;) )

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_DS_Wi-Fi_Connection_games

nie jestem pewien czy to jest pelna lista, ale sa na niej tytuly ktore dopiero beda mialy premiere - czyli chyba jest akutalizowana na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś by mi polecił jakąś fajną grę akcji nie wykorzystującą stylusa? Powoli zaczyna mnie irytować że 80% gier zmusza do machania rysikiem zapominając o klawiszach. W Laytonie czy Brain Age''u to jest przyjemne, ale bez przesady. Nowa Castlevania mi się podoba na przykład, ale wolałbym teraz coś w 3D. Pomożecie? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:00, EmperorKaligula napisał:

> Ja tego nie rozumiem! W moim DS też mam wifi ale zasięg jest do 10 metrów, tak przeczytałem.

> Więc jak chcesz sobie z kimś pograć w mario kart? Przyjedziesz do niego czy jest
jakiś
> inny sposób?

spis gier w ktore mozesz grac przez WFC: (czyli przez konsole laczysz sie z internetem
a przez internet z kims na powierzchni naszej planety, byleby mial wifi ;) )

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_DS_Wi-Fi_Connection_games

nie jestem pewien czy to jest pelna lista, ale sa na niej tytuly ktore dopiero beda mialy
premiere - czyli chyba jest akutalizowana na biezaco.

Mam nietię 1MB. Czyli co muszę zrobić albo sobie dokupić aby z kimś sobie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:07, choper napisał:

Dobra dobra, jak dadzą GTA san andreas stories to wtedy na PSP będzie obszerniejsza. Może wyjdzie dopiero na PSP2, na DSa gta jest większe, bo na PSP jeszcze nie planują "dużych" GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jesli koniecznie w 3d to ktoras z gier ''Lego [tutaj wpisac nazwe bohatera]'' czy np. Super Mario 64 DS. A moze.. Mario Kart ;)? Tez jest akcja, tez jest 3d, a, ze to wyscigi ;P?

Jesli nie musi byc 3d to szczerze polecam New Super Mario Bros czy pozostale gry z serii Castlevania. Do tego mamy ''N+'', ''Contre 4'', ''Yoshi''s island'' czy ktoras z gier z ''Kirby'' w tytule (no moze oprocz ->> Kirby: Canvas Curse, bo tutaj jednak bez rysika sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zbieraniem funduszy na NDSa. Podoba mi się z kilku powodów. Ma 2 ekraniki, rysikiem da się grać, mam GBA i podoba mi się ta konsola Nintendo, a PSP słyszałem, że słabo trzyma baterie. I tu moje pytanie - za ile kupię NDSa z zestawem akcesoriów? Chodzi mi o podstawowe sprawy, tj. ładowarkę, słuchawki (chyba, że ma standardowe wejście, wtedy problemu naturalnie nie będzie) itp.

I drugie pytanie - w jakim sklepie można by najtaniej kupować gry na NDSa? Chodzi mi głównie o tytuły Star Wars - Jedi Alliance, The Force Unleashed, czy Lethal Alliance :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu moje pytanie - za ile kupię NDSa z zestawem akcesoriów?
Samsa konsola to +/- 500zl. Reszta wedle uznania ;)...

Dnia 25.12.2008 o 15:55, mikim napisał:

tj. ładowarkę,

Ladowarka sieciowa jest w zestawie :)

Dnia 25.12.2008 o 15:55, mikim napisał:

słuchawki (chyba, że ma standardowe wejście, wtedy problemu naturalnie nie będzie

Wiec problemu nie ma ;)

Do tego warto kupic folie ochronne na wyswietlacze (cena jakies 20zl) i jakis pokrowiec na DSa (i najlepiej, zeby mial jeszcze jakies miejsce na cartridge z grami...

Dnia 25.12.2008 o 15:55, mikim napisał:

I drugie pytanie - w jakim sklepie można by najtaniej kupować gry na NDSa?

Nie ma reguly. Zawsze warto przejrzec allegro (czasami fajne oferty maja) do tego moze robson.pl. Bardzo ewentualnie sklepgekon.pl (tylko tutaj najpierw upewnij sie czy gra jest dostepna od reki, bo jak nie jest to czekasz na dostawe i miesiac , a kontakt z Toba jest praktycznie zerowy :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować