Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Kupiłem sobie grę skate it i muszę napisać że się trochę zawiodłem. Przeszedłem już 74% kariery i misje są tak trudne w większośći że teraz wygrać misję to udręka zamiast czerpać z tego jakąś przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 09:23, xD ominik napisał:

Kupiłem sobie grę skate it i muszę napisać że się trochę zawiodłem. Przeszedłem już 74%
kariery i misje są tak trudne w większośći że teraz wygrać misję to udręka zamiast czerpać
z tego jakąś przyjemność.


nic nowego - gry bazujace na malpiej zrecznosci to wg mnie strata czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie miałem z EBA. Koncepcja super, ale później jest nie do przejścia (jak kosmici atakują). W dodatku upchneli byle jakie utwory :/ (parę perełek było, ale...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 17:28, Mac Cry napisał:

Podobnie miałem z EBA. Koncepcja super, ale później jest nie do przejścia (jak kosmici
atakują). W dodatku upchneli byle jakie utwory :/ (parę perełek było, ale...)

EBA nie do przejścia? Kwestia ćwiczeń, szczególnie jak się potem gra w Osu2, gdzie pojawia się opcja, by na kółkach nie pojawiały się pierścienie. Ale i tak to też kwestia wprawy i osobiście w EBA miałem każdy utwór na S (przy agentkach), a w Osu2 w specjalnym trybie większość z S lub chociaż perfect (zepsuty licznik na ostatnim levelu rox :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę się męczyc przy grze, to włączam jakiegoś FPSa przez neta albo gram w przygodówkę na kompie, a na DSie chcę się bawic. Przy GH na DSa to mi się udało, przy EBA już niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że Star Wars: TFU jest skiepszczone na DS?

I jak będzie wyglądać ta nowa wersja DS, czyli DSi?

btw. taki jeden się śmiał, że PSP to tylko na reklamach mogę obejrzeć, bo zamiast sobie kupić to wspomogłem biednych... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2009 o 18:55, Kalejdoskop86 napisał:

Czy to prawda, że Star Wars: TFU jest skiepszczone na DS?

Tak. http://www.gamespot.com/ds/action/starwars2007/review.html .

Dnia 11.01.2009 o 18:55, Kalejdoskop86 napisał:

I jak będzie wyglądać ta nowa wersja DS, czyli DSi?

http://www.gram.pl/news_8g3jG,i5_Nintendo_DSi_juz_oficjalnie.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:53, Piotrbov napisał:

Poleci mi ktoś jakąś fajną grę RPG?

Ja bym polecił FInal Fantasy IV. Świetna grafika, rewelacyjna fabuła i genialne cut-scenki. Jak szukasz czegoś oryginalnego to jeszcze The World Ends with You - świetny ma soundtrack =)

Co do TFU: właśnie kończę grę, zaciąłem się na ostatnim pojedynku, gra bez rewelacji, ale jak podejdziesz do tego jak do średniej gry to myślę że można się pare godzin pobawić. Fabuła jest niezła, no i klimacik też trzyma.

No i niestety Emperor ma rację, większość gier [nawet nie multiplatformowych] jest robiona nie jak pełnoprawne duże produkcje, tylko jako ciekawostki dla naiwnych fanów gry/filmu/czegoś innego którzy kupują dany tytuł zachęcenimarką a dostają przeciętniaka z wciśniętym na siłę wykorzystaniem touch-screena i mikrofonu. Z tego co obserwuje, naprawdę niewiele jest gier w których dobrze steruje sie normalnymi przyciskami, a jeszcze mniej gdzie touch-screen pomaga a nie przeszkadza.

I tak przy okazji: poleci ktoś grę która nie tylko ma grafikę 3D, ale też pozwala poruszać się w 3D? Jak na razie znalazłem chyba tylko Mario 64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nintendo DS od słurzszego czasu, ale zawsze jak je wyłączam to się zastanawiam czy poprawnie to robię. Jestem w głównym menu tak że bardziej cofnąć się nie mogę i bez zamykania klapki wyłączam DSa. Dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:50, xD ominik napisał:

Mam nintendo DS od słurzszego czasu, ale zawsze jak je wyłączam to się zastanawiam czy
poprawnie to robię. Jestem w głównym menu tak że bardziej cofnąć się nie mogę i bez zamykania
klapki wyłączam DSa. Dobrze robię?

To nie pecet, możesz w trakcie gry wyłączyć DSa i nic strasznego sie nei stanie [ale radzę wcześniej zapisać grę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:53, Piotrbov napisał:

Poleci mi ktoś jakąś fajną grę RPG?


jaka ? Wg mnie pod to mozna podrzucic klasyczne jrpg (jak FF), taktyczne rpegi, h''n''sy gdzie rozwijamy postac, zwiedza mapy, zbiera itemki, walczy z bosami, ale tez Visual Novel gry ktore przypominaja przygodowki point and click i opieraja sie na dialogach - ale prezentuja dobra fabule. A no i sa tez dungeon crawlery (tez mozna pod rpg zaliczyc). A no i istnieja gry z swietna fabula ale szypansio-zrecznosciowym gameplayem (jak The World End With You) - ktore ciezko sklasyfikowac ;)

polecam:

klasyczne rpg: Chrono Trigger, FF4, Dragon Quest IV Chapters of the Chosen
taktyczne rpg: Fire Emblem Shadow Dragon, Luminous Arc, Luminous Arc 2, Disgaea DS, Final Fantasy Tactics A2 Grimoire of the Rift
h''n''sy: Castlevania Order of Ecclesia, Summon Night Twin Age, Mugen no Frontier - Super Robot Taisen OG Saga, Soma Bringer, Dungeon Explorer Warrior of the Ancient Arts, Heroes Of Mana, Lunar Knights, Final Fantasy Crystal Chronicles Ring of Fates, Castlevania Portrait Of Ruin
Visual-Novel: Time Hollow, Jake Hunter Detective Chronicles, seria Phoenix Wright, Hotel Dusk Room 215
dungeon crawlery: Orcs & Elves, Mazes of Fate

oczywiscie do gatunku RPG mozna tez zaliczyc gry jedyne w swoim rodzaju, jak: Pokemony czy Rune Factory (pochodna Harvest Moona). Musisz sie jakos precyzyjniej okrescic czego Ci trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 02:08, zbysheck napisał:

I tak przy okazji: poleci ktoś grę która nie tylko ma grafikę 3D, ale też pozwala poruszać
się w 3D? Jak na razie znalazłem chyba tylko Mario 64.


nie gralem w zadnego mariana na DSa i ciezko mi sobie wyobrazic o co Ci chodzi, mozesz jasniej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:23, EmperorKaligula napisał:

nie gralem w zadnego mariana na DSa i ciezko mi sobie wyobrazic o co Ci chodzi, mozesz
jasniej ? :)


Chodzi o to że na DSa roi się od gier z trójwymiarową grafiką w której poruszysz się jak w 2D. Powiedzmy Tomb Raider, New Super Mario Bros czy nawet Final Fantasy IV. W Mario 64 [port z N64] możesz chodzić w trzech wymiarach [przód-tył, na boki, góra-dół] Więc mogę naprawdę połazić po świecie, a nie poskakać po platformach których sprite''y zastąpionojakimiś prostymi modelami 3D. Dalej nie wiadomo o co chodzi? Można sprawdzić na Youtube czym różni się poruszanie w New Super Mario Bros a Mario 64 DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 02:08, zbysheck napisał:

I tak przy okazji: poleci ktoś grę która nie tylko ma grafikę 3D, ale też pozwala poruszać
się w 3D? Jak na razie znalazłem chyba tylko Mario 64.


Pierwsze co przychodzi mi na myśl to FPSy: Call of Duty 4 i 5, a także Metroid Prime Hunters. W CoDy wprawdzie nie grałem, ale Metroid jest naprawdę fajny, tylko tryb single trochę ubogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy na Nintendo DS są też takie platformówki typu Prince of Persia 4 (takie jak na telefon komórkowy) ?
I czy ten drugi ekranik nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować