Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 17:40, watti napisał:

Dzięki za radę,przy okazji jakie gry warto kupić na DS''a ?

Napewno:The World Ends With You,widzę,że w awatarze masz linka to także Zelda the Phantom Hourglass,Elite Beat Agents,Profesor Layton And the Curious Village,Metroid Prime,New Super Mario Bross,Ninja Gaiden:Dragon Sword,Trauma Center Under the Knife 1 i 2,Mario Kart DS,Advance Wars,Castlevanie(3 części jednak musisz zobaczyć gameplay kupiłem jedną i tego samego dnia odsprzedałem kumplowi,jednak niektórym się podoba),Time Hollow,Chrono Trigger(raczej dla fanów gatunku)Pokemony(naprawdę dobra gra mimo wszystko)Final Fantasy IV (tak samo jak Chrono Trigger)Dementium:the Ward,Resident Evil Deadly Silence(oldschool ale bardzo fajny)no i cała seria Phoenix Wright(o ile znajdziesz)
Zobacz poczytaj bo niekażdemu te gry przypadają do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o nie wydanej do tej pory w Polsce Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood ? BioWare slynie z dobrych rpgow, ale czy udało im sie to zrobic na DSie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:59, pawciooo23 napisał:

> Dzięki za radę,przy okazji jakie gry warto kupić na DS''a ?
Napewno:The World Ends With You,widzę,że w awatarze masz linka to także Zelda the Phantom
Hourglass,Elite Beat Agents,Profesor Layton And the Curious Village,Metroid Prime,New
Super Mario Bross,Ninja Gaiden:Dragon Sword,Trauma Center Under the Knife 1 i 2,Mario
Kart DS,Advance Wars,Castlevanie(3 części jednak musisz zobaczyć gameplay kupiłem jedną
i tego samego dnia odsprzedałem kumplowi,jednak niektórym się podoba),Time Hollow,Chrono
Trigger(raczej dla fanów gatunku)Pokemony(naprawdę dobra gra mimo wszystko)Final Fantasy
IV (tak samo jak Chrono Trigger)Dementium:the Ward,Resident Evil Deadly Silence(oldschool
ale bardzo fajny)no i cała seria Phoenix Wright(o ile znajdziesz)
Zobacz poczytaj bo niekażdemu te gry przypadają do gustu.


Jeśli o RPG''i chodzi to nie ma problemu bo jestem fanem gatunku ;p A co do gier to Phantom Hourglass już nabyłem,Pokemony mam,The World Ends With You zamówione a resztę jeszcze sprawdzę, w każdym razie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 18:09, Dzikq napisał:

Co sadzicie o nie wydanej do tej pory w Polsce Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood
? BioWare slynie z dobrych rpgow, ale czy udało im sie to zrobic na DSie ?


Z tego co w trailerach widziałem to gierka całkiem dobrze wygląda,a BioWare nie ma w zwyczaju wypuszczać na rynek złych lub nieudanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie: Ktoś wie może, czy w nowych DSi można zapisywać stan gry na karcie micro sd (ta konsolka ma jej czytnik) czy nadal tylko na katrigu z gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:19, shinian napisał:

Hej mam pytanie: Ktoś wie może, czy w nowych DSi można zapisywać stan gry na karcie micro
sd (ta konsolka ma jej czytnik) czy nadal tylko na katrigu z gra?

Nigdzie o tym nie czytałem, ale znam firmę nintendo dość długo i jestem pewien że save''y zapisują się na karcie z grą. Na SD można mieć zdjęcia itp. Więc jeśli chcesz kopiować save''y to ci się to nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, chyba moje watpliwosci dot. plynnosci gry zostaly rozwiane ^^. Tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=wORMBJ09az8 koles gra na NDSie i wszystko jest ok :). Kasa przyszykowana, czekam na premiere... Mnogosc sczegolow rowniez robi wrazenie. Swiatla stop, kierunkowskazy, podpalenie sie od ognia... bosko ^^.

Tak sie tylko zastanawiam co robi ta ikonka kamery na touch screenie na dole jak sie wejdzie do auta.

PS. Oczywiscie sa i osoby, co graja na kompie, ale tego juz nie skomentuje ;). Wystarczy tylko zobaczyc jak sie prezentuja swiatla samochodow w nocy - porazka :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 10:58, Piotrek K. napisał:

Tak sie tylko zastanawiam co robi ta ikonka kamery na touch screenie na dole jak sie
wejdzie do auta.


Jak przyjrzysz się screenom to zauważysz że ikonka jest albo "wciśnięta" albo "odciśnięta", więc są maksymalnie 2 rodzaje kamery. Nie sądzę żeby były kamery znad zderzaka czy znad kierownicy, a samochód na screenach z "wciśniętą kamerą" widać pod dziwniejszymi kątami więc sądzę że rockstar jak zwykle w gta wsadził kamerę "kinową" jak ja to nazywam.

Dnia 16.03.2009 o 10:58, Piotrek K. napisał:

PS. Oczywiscie sa i osoby, co graja na kompie, ale tego juz nie skomentuje ;). Wystarczy
tylko zobaczyc jak sie prezentuja swiatla samochodow w nocy - porazka :P...


niektórzy grają nawet w TWEWY na kompie ;)

a osobiście mnie ciekawi ta ikonka nad mapą, ktoś ma jakieś pomysły co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze PDA wygląda na bardzo skomplikowane. Instrukcja pewnie będzi bardzo gruba i do tego jeszcze mapa. Jak oni to zmieszczą w tym małym pudełku? Chciałbym zwrócić uwagę na to że temat o GRA CW istnieje i ja wolał bym gdybyśmy tu o tej grze nie pisali http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39831&u=60 Ktoś wie jak ci ludzi zdobyli wcześniej GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 14:06, Dzikq napisał:

Ktoś zripował wersje dla prasy i wrzucił roma do neta? Przeciez to proste i oczywiste
;)

Wytłumacz mi. Nie wiem co to znaczy zripować. I co to jest room?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 14:20, xD ominik napisał:

Wytłumacz mi. Nie wiem co to znaczy zripować. I co to jest room?


Po prostu, ktoś z prasy przeniósł wszystko co jest w karcie z grą na dane w komputerze, i to się nazywa ripowanie, a ten z plik z grą co powstał nazywa się rom. I dzięki tym romom, można grać w gry na na kompie, które nie są na niego przeznaczone z użyciem tzw. emulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

które nie są na niego przeznaczone z użyciem tzw.

Dnia 16.03.2009 o 14:38, Piotrbov napisał:

emulatora.


I wszystkich tych nagrywarek R4 itd. na DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze filmik ponizej rozwieje watpliwosci ;)

http://www.youtube.com/watch?v=wORMBJ09az8

Tylko tak ogladaj od 1:40. Wczesniej z tego co przegladalem jest chyba intro, wiec nie warto psuc sobie zabawy. Ogolnie jest to ikonka GPSu. Do tego nie me dwoch widokow, tylko troche wiecej: jeden calkowicie z gory i kilka pseudo-3d z roznymi katami kamerki...

Ja... juz... chce... sobie... pograc... AA!!!...


xD ominik
Ja tam jestem zdania, ze userow NDSa jest na tyle malo, ze nie ma sensu rozbijac sie na kilka tematow. Zostanmy w jednym ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 14:20, xD ominik napisał:

Ktoś wie jak ci ludzi zdobyli wcześniej GTA?


tak, z tego co slyszalem w niemczech gra juz byla 2 dni temu w sklepach (w sobote) - byc moze nie byla jeszcze sprzedawana, ale np dla pracownikow mozna zrobic wyjatek i wbic na kase w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:04, EmperorKaligula napisał:

> Ktoś wie jak ci ludzi zdobyli wcześniej GTA?

tak, z tego co slyszalem w niemczech gra juz byla 2 dni temu w sklepach (w sobote) -
byc moze nie byla jeszcze sprzedawana, ale np dla pracownikow mozna zrobic wyjatek i
wbic na kase w dniu premiery ;)

No myślę że GTA w polsce też już od kilku dni jest. Ja widziałem jak GTA4 sprzedawano jeden dzień przed premierą jak byłem w media markcie. Po Chinatown wars też mam zamiar pojechać dzień wcześniej do tego samego media marktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Czy wiecie, jak zdjąć folie przykrywającą ekran dotykowy nie niszcząc przy tym ekranu, bo po prostu chciałbym zmienić na nową folie. Próbuje, próbuje i nic, nie chce zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo DS to bardzo dobra konsolka, posiadająca wiele ciekawych gier RPG. Niestety duża część jest także w języku japońskim, co utrudnia nieco rozgrywkę.

PS. GTA całkiem niezła gra, poza tym wygląda nieco lepiej niż na screenach, które możecie zobaczyć w wielu znanych czasopismach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ostrożnie użyć wykałaczki/szpilki, bo podnieść róg/brzeg folii, a potem jak odklejanie nalepki (poza tym, że folia nie ma kleju więc gładko odejdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować