Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Nareszcie udało mi się przejść CHTW : ). Mam jednak pytanko do tych, którzy również już ukończyli -

Spoiler

Istnieje jakaś inna opcja na samym końcu gry, która uratuje naszego wuja? Trzeba go zabijać?

Ogólnie jestem zadowolony. Gra jak nic będzie mi dostarczać rozrywki jeszcze przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam :)
mam pytanie: ile aktualnie kosztuje DS (ile normalna a ile lite,( bo rozne sa ceny w innych miejscach)), oraz czy oplaca sie bardziej dozbierac na lajta czy zwykly tylko do gier wystarczy?
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:02, Rafiki1995 napisał:

witam :)
mam pytanie: ile aktualnie kosztuje DS (ile normalna a ile lite,( bo rozne sa ceny w
innych miejscach)),


allegro, albo jak chesz zza granicy to np: ebay - TAK! tam sa podane ceny!

Dnia 23.07.2009 o 20:02, Rafiki1995 napisał:

oraz czy oplaca sie bardziej dozbierac na lajta czy zwykly tylko
do gier wystarczy?


do gier wystarczy zwykly - obsluguje on kazda gre z DS Lite, rozni sie od niego tylko wymiarami/waga/minimalnie ukladem klawiszy/wieksza iloscia stopni podswietlenia i czyms tam jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze majac lepszy jakosciowo wyswietlacz sprawia, ze jest wyborem duzo lepszym. Dlatego tez uwazam, ze jesli tylko jest taka mozliwosc, wypadaloby dolozyc troche pieniedzy i kupic Lite''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:02, Rafiki1995 napisał:

witam :)
mam pytanie: ile aktualnie kosztuje DS (ile normalna a ile lite,( bo rozne sa ceny w
innych miejscach)), oraz czy oplaca sie bardziej dozbierac na lajta czy zwykly tylko
do gier wystarczy?
Pozdrawiam :)

Jeżeli zamierzasz używać oyginalnyc gier z GBA to w lite''cie trochę wystają co jest trochę dziwaczne. ja mam classica i nie narzekam. Ogólnie wg mnie powinieneś rozważyć dokłądnie wady i zalety lite''a i classica [lite jest w sumie lepszy, ale ma kilka nieprzyjemnych rzeczy] i wtedy zdecydować. DSi natomiast JA całkowicie odrzucam i mi w ogóle nie leży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie zamierzam sobie kupić DS-a Lite, ale się zastanawiam, czy kupić używanego, czy nówkę. A jeżeli nówkę, to raczej za granicą, bo taniej. Patrzyłem na Amazonie i nówka w niecałych 4 stówkach się zmieściła. No ale ta blokada regionalna. :/ Znacie może jakiś sklep brytyjski, pewny, że mi nie sprzedadzą podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzi o blokade wysylki sprzetu do Polski z danego zagranicznego sklepu... Bo ani DS ani DSlite blokady regionalnej nie ma, chyba ze mowimy o DSi i sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:35, Ichibanboshi-kun napisał:

JAk wygląda sprawa z internetem na Deesach? Posiada go wyłącznie DSi? Czy lite''em również
mozna sieć przeglądać?

Możesz, ale musisz mieć jakąś przeglądarkę jak np. Opera (Nintendo DS Browser oficjalna nazwa chyba). Opera jest płatna o ile wiem, więc możesz używać jakiejś homebrew, ale do tego musisz już mieć programator. No i wiadomo, musi być sieć Wi-fi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:41, ibisz napisał:

Możesz, ale musisz mieć jakąś przeglądarkę jak np. Opera (Nintendo DS Browser oficjalna
nazwa chyba). Opera jest płatna o ile wiem, więc możesz używać jakiejś homebrew, ale
do tego musisz już mieć programator. No i wiadomo, musi być sieć Wi-fi :)


Czyli nic nie stoi mi na przeszkodzie, aby zakupić Lite''a i chodizć po netcie, a i eventy jak np do pokemonó będą normalnie dla mnie dostępne? To mnie bardzo cieszy :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:47, Ichibanboshi-kun napisał:

Czyli nic nie stoi mi na przeszkodzie, aby zakupić Lite''a i chodizć po netcie, a i eventy
jak np do pokemonó będą normalnie dla mnie dostępne? To mnie bardzo cieszy :)!

O ile dobrze się orientuje to dokładnie tak jest, ale może ktoś jeszcze się wypowie dla pewności :)
Co do pokemonów: Niech ktoś zbreeduje Chimchara i Turtwiga i się ze mną wymieni :D Tzn. jeszcze nie, bo jeszcze nie doszedłem do day-care lady, ale później mogę breedować Piplupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 10:55, Yogurt napisał:

Czyli mogę normalnie kupić sobie DS-a w Ameryce i zaopatrywać się w gry w Polsce?


Tak. Pamietaj tylko o nowej ladowarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trzyma wam nintendo DS? U mnie coś bardzo mało, wydaje mi się że na oko coś 6 godzin! Jak będę ładował to już dokładnie policzę ile to mi czasu trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 18:58, xD_ominik napisał:

Ile trzyma wam nintendo DS? U mnie coś bardzo mało, wydaje mi się że na oko coś 6 godzin!
Jak będę ładował to już dokładnie policzę ile to mi czasu trzyma.


Moj DS Lite na poczatku, na podswietleniu 2 z 4 poziomow trzymal ok 8,5-9h. Teraz mniej, ale nie sprawdzalem ostatnio ile dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2009 o 19:28, Garett napisał:

Moj DS Lite na poczatku, na podswietleniu 2 z 4 poziomow trzymal ok 8,5-9h. Teraz mniej,
ale nie sprawdzalem ostatnio ile dokladnie.

Właśnie, może to dlatego że zwiększyłem sobie podświetlenie, zmniejszę sobie z powrotem. Ale wiem na pewno że nigdy nie trzymał 12 godzin tak jak to jest napisane w instrukcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować