Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 23:42, EmperorKaligula napisał:

ja poradnika do pokow uzywalem tylko do miejsc wystepowania pokow - aby zlapac po drodze
to co potrzebne, fabula i dialogi sa tak prymitywne ze nie ma problemu z przechodzeniem
gry :)


Dobra, radzę sobie bez poradnika. Ale mam inne pytanie? Co zrobić aby mój pokemon ewoluował? Kupiłem sobie lepszego pokebala który regeneruje HP ale mam go pustego. Co zrobić aby przenieść mojego pokemona ze zwykłego do takiego lepszego pokeballa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:07, MaccCry napisał:

Zapowiada się naprawdę ciekawa przygodówka, która nie będzie kopią z PC. Mam nadzieję,
że CI pokusi się o polską wersję językową.

Kolejna przygodówka na DSa i to w dodatku polska. Chyba jednak sprawię sobie w tym roku DSi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:05, xD_ominik napisał:

Dobra, radzę sobie bez poradnika. Ale mam inne pytanie? Co zrobić aby mój pokemon ewoluował?


Trzeba poczekać, ąz osiągnie odpowiedni poziom i am się zmieni. Są również pokemony, które do zmieniania się potrzebują nie, poziomu, co różnych przedmiotów itd. Na przykłąd Evee.

Dnia 21.08.2009 o 12:05, xD_ominik napisał:

Kupiłem sobie lepszego pokebala który regeneruje HP ale mam go pustego. Co zrobić aby
przenieść mojego pokemona ze zwykłego do takiego lepszego pokeballa?


Niestety nie da się zmienić pokeballów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:07, MaccCry napisał:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13610

Zapowiada się naprawdę ciekawa przygodówka, która nie będzie kopią z PC. Mam nadzieję,
że CI pokusi się o polską wersję językową.


Pewnie polska wersja będzie, bo niektóre screeny są po polsku dla przykładu ten: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=158288

A przygodówka naprawdę po zdjęciach wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:07, MaccCry napisał:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13610

Zapowiada się naprawdę ciekawa przygodówka, która nie będzie kopią z PC. Mam nadzieję,
że CI pokusi się o polską wersję językową.


przygodowka ? to wyglada na zbior minigierek od bigfishgames z fabula (znajdz obiekty, proste zagadki logiczne, klocki) - sporo tego wypuszczaja ostanio - dla mnie sredniaki, tutaj chyba nie bedzie inaczej, wolalbym klasyczna przygodowke p''n''c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:05, xD_ominik napisał:

Dobra, radzę sobie bez poradnika. Ale mam inne pytanie? Co zrobić aby mój pokemon ewoluował?
Kupiłem sobie lepszego pokebala który regeneruje HP ale mam go pustego. Co zrobić aby
przenieść mojego pokemona ze zwykłego do takiego lepszego pokeballa?


http://www.pokemondb.co.uk/evolution

do tego sa jeszcze pokemony ktore zmieniaja sie pod wplywem szczescia, trade czy innych czynnikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 12:36, Piotrbov napisał:

> Kupiłem sobie lepszego pokebala który regeneruje HP ale mam go pustego. Co zrobić
aby
> przenieść mojego pokemona ze zwykłego do takiego lepszego pokeballa?

Niestety nie da się zmienić pokeballów.

A jak złapałem 7 pokemona to co mam zrobić aby dostał się do tej "walczącej szustki "? On jest bardzo dobry i chciałbym wywalić innego słabszego pokemona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:00, xD_ominik napisał:

A jak złapałem 7 pokemona to co mam zrobić aby dostał się do tej "walczącej szustki
"? On jest bardzo dobry i chciałbym wywalić innego słabszego pokemona.


O.o

nigdy nie grales w pokemony ? a nawet jesli to w pierwszym pokecenter pokazuja Ci do czego sluzy komputer na prawo od leczenia pokow. nie czytasz tego co sie wyswietla na ekranie ?

jesli dalej nie wiesz o czym mowie to wchodzisz do pokecenter (tam sie leczy pokemony) i na polnocny wschod od wejscia jest komputer - podchodzisz, odpalasz go, i tam masz swoje 20 boxow na trzymanir pokemonow, wybierasz ktorego chesz "zdeponowac" a ktorego "pobrac"

szÓstki na litosc boska, kurwa, chlopie zacznij uzywac firefoxa ktory poprawi Ci bledy albo sam pisz uwaznie, rozumiem brak polskich znakow, ale nie takie bledy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 18:08, EmperorKaligula napisał:

nigdy nie grales w pokemony ? a nawet jesli to w pierwszym pokecenter pokazuja Ci do
czego sluzy komputer na prawo od leczenia pokow. nie czytasz tego co sie wyswietla na
ekranie ?

To są moje pierwsze pokemony, kupiłem je bo wszędzie trąbią że pokemony to dobre gry.

Dnia 21.08.2009 o 18:08, EmperorKaligula napisał:

jesli dalej nie wiesz o czym mowie to wchodzisz do pokecenter (tam sie leczy pokemony)
i na polnocny wschod od wejscia jest komputer - podchodzisz, odpalasz go, i tam masz
swoje 20 boxow na trzymanir pokemonow, wybierasz ktorego chesz "zdeponowac" a ktorego
"pobrac"

Czytam to co jest na ekranie, ale czasem tak pieprzą zbędne rzeczy że pomijam. poza tym mogłem też czegoś nie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, złapałem 6 Eevee w Trophy Garden, bo chcę mieć każdą jego ewolucję. Espeon i Umbreon wychodzi jak uszczęśliwi się poka odpowiednio w dzień i w nocy. Macie jakieś sposoby na szczęście niż Luxury Ball i smaczne Berry? Bo troszkę się męczyłem żeby te Eevee zdobyć i nie chcę czegoś skopać. Poza tym - czy tego poka trzeba po uszczęśliwieniu wyexpić na nast. lvl, czy sam się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo kurna tym gadaniem o pokemonach ożywiliście moje wspomnienia, jak się na gba w Sapphire''a cisnęło :D
szkoda, że na PC nie ma tych nowych, bo bym chętnie pogierczył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się połapać w mojej teczce w grze Pokemon Diamond, zdobyłem kilka rzeczy a nie wiem jak je wykorzystać i co mi ode dadzą. Nie umiem za bardzo w ten typ gier grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 00:39, xD_ominik napisał:

Nie mogę się połapać w mojej teczce w grze Pokemon Diamond, zdobyłem kilka rzeczy a nie
wiem jak je wykorzystać i co mi ode dadzą. Nie umiem za bardzo w ten typ gier grać.

Yyyy... Plecak to najbardziej użyteczna i najprostsza rzecz w tej grze. Opisy wszystkich przedmiotów doskonale oddają to po co one są, masz przegródkę z różnymi itemami, które normalnie wykorzystujesz typu Repel, masz przegródkę z medykamentami, typu Potion, masz przegródkę z Ballami, z Berriesami, Technical Machinami (możesz za pomocą tego nauczyć jakiegoś ataku swojego pokemona), no i Key Items, typu jakieś karty, klucze, które się praktycznie same wykorzystują, wędkami (które do życia ci nie są potrzebne), czy rowerami. Wg mnie nic trudnego, wszystko jest idealnie uporządkowane. Wystarczy przeczytać opisy przedmiotów, a że są one 1,2-zdaniowe, to nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 01:04, ibisz napisał:

Yyyy... Plecak to najbardziej użyteczna i najprostsza rzecz w tej grze. Opisy wszystkich
przedmiotów doskonale oddają to po co one są, masz przegródkę z różnymi itemami, które
normalnie wykorzystujesz typu Repel, masz przegródkę z medykamentami, typu Potion, masz
przegródkę z Ballami, z Berriesami, Technical Machinami (możesz za pomocą tego nauczyć
jakiegoś ataku swojego pokemona), no i Key Items, typu jakieś karty, klucze, które się
praktycznie same wykorzystują, wędkami (które do życia ci nie są potrzebne), czy rowerami.
Wg mnie nic trudnego, wszystko jest idealnie uporządkowane. Wystarczy przeczytać opisy
przedmiotów, a że są one 1,2-zdaniowe, to nie powinno być żadnych problemów.

Wiesz ale ja w takie gry i w tym jest problem. Nie grałem w podobne gry i nie wiem co to jest "item" "berris" i kilka innych pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:22, hammerfall87 napisał:

A w sonic adventure ktos grał ?


eeee? ostatni sonic jakiego pamietam to "The Dark Brotherhood" - sredni jrpg, ze zrecznosciowym i po pewnym czesie nudnym gameplayem - szkoda bo na bajeczke czasem bylo milo popatrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:55, xD_ominik napisał:

To są moje pierwsze pokemony, kupiłem je bo wszędzie trąbią że pokemony to dobre gry.


bo sa to swietne gry na wiele godzin znakomitej zabawy - kazda czesc :)

Dnia 21.08.2009 o 18:55, xD_ominik napisał:

Czytam to co jest na ekranie, ale czasem tak pieprzą zbędne rzeczy że pomijam. poza tym
mogłem też czegoś nie zrozumieć.


bullshit, jakbys czytal wszystko co jest na ekranie to bys wiedzial co jak i czym - ta gra jest bardzo lopatologiczna. a jezyk w jej uzyty to poziom marnego gimnazjum. gra ma naprawde infaltylne dialogi

Dnia 21.08.2009 o 18:55, xD_ominik napisał:

Nie mogę się połapać w mojej teczce w grze Pokemon Diamond, zdobyłem kilka rzeczy a nie
wiem jak je wykorzystać i co mi ode dadzą. Nie umiem za bardzo w ten typ gier grać.


jesli pokemony sa za trudna gra, to pozostaja Ci tylko tepe multiplatformowe gierki - ciekawsze tytulu sa bardziej zlozone niz pokemony...

Dnia 21.08.2009 o 18:55, xD_ominik napisał:

Wiesz ale ja w takie gry i w tym jest problem. Nie grałem w podobne gry i nie wiem co to jest "item" "berris" i kilka innych pojęć.


kazdy przedmiot ma opis, czytanie nie boli -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy ... Pokemony Diamond byly dobre na premierę, Platinum które wyszły niedawno to to samo tylko inaczej, a ja już tego nie moge zdzierżyć ... poza tym gameplay jest tak pooooowolny że gra robi się nudna, czekam na te nowe remake''i i mam nadzieję że będą miały jakieś świeże rozwiązania :)

A obecnie gram w SMT: Devils Survivor i jest zajebiście, najlepszy jRPG od wydania TWEWY na DSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 01:14, xD_ominik napisał:

Wiesz ale ja w takie gry i w tym jest problem. Nie grałem w podobne gry i nie wiem co
to jest "item" "berris" i kilka innych pojęć.

Item - rzecz po angielsku. To jest poziom szkoły podstawowej, jak już mówił EmperorKaligula. Jak nie wiesz czym są pojęcia, których używam, wystarczy włączyć plecak i go przejrzeć... T_T Powtórzę się - EmperorKaligula o wszystkim już powiedział. Ta gra jest banalna.

@Taikun
Twierdzisz, że ta gra była dobra zaraz po premierze, ale teraz już nie? Ja dopiero niedawno kupiłem DSa, więc od razu grałem w Platinum, a nie w Diamond. Wiem, że to prawie to samo, no ale nie zganisz mnie chyba za to, że gram w Pt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować