Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2009 o 01:31, Dzikq napisał:

Ja dorzucę jeszcze wyżej wspomnianego Inazuma Eleven ;)

Level-5 to naprawdę mistrzowie.


Inazuma zostala zlicencjonowana w europie - chyba fracuskie stacje telewizyjne beda to puszczaly - cos drgnelo w tej sprawie ;) zawsze to blizej decyzji o lokalizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 01:20, Ichibanboshi-kun napisał:

Najważniejsze jest, aby Ni no kuni wyszło poza Japonią ;] ale o to jużDisney pewnie zadba....(wydawca
i właściciel praw do filmów Ghibli poza Japonią)


popatrzylem na trailery, screeny - poczytalem wypowiedzi na podstawie japonskiego dema - rewolucji nie bedzie, dla fanow, a mnie animacje Ghibli nie ruszyly - zbyt... no nie wiem, to nie jest to.

poki co najwazniejszy dla mnie jest Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 02:18, TOCTEP napisał:

Średnio przekonują mnie jRPGi i tego typu chińskie bajki.Bardzo też krytycznie podchodzę
do innowacyjności.

Ale słyszałem że homebrew zacne.


pewnie nie lubisz tez czytac czy myslec - w skrocie to nie jest konsola dla Ciebie ;) bo na DSie najlepsza sa jrpgi, przygodowki, visual novele i taktyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 08:14, EmperorKaligula napisał:

poki co najwazniejszy dla mnie jest Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth ;]


Dla mnie też jednakże trzeba będzie poczekać do tego lutego + z 2-3 tygodnie lecenia przesyłki z USA do Polski.

A tak BTW. te Rockman EXE Operate Shooting Star to totalny remake MegaMan Battle Network 1. Grafika, muzyka i cała reszta jest identyczna z grą na GBA, tylko obrazki postaci są nowo zrobione ( i tak najlepsze jest to, że powróciły walki na 18 kwadratach ;) ) jakoś jeszcze nie doszedłem do momentu, w którym się pojawia Rockman z przyszłości.

A i jeszcze jest mały dodatek w postaci koloseum. To jest coś w stylu walki w jednej lokacji między kilkoma graczami ( tak jak jest to w starforce )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 08:16, EmperorKaligula napisał:

pewnie nie lubisz tez czytac czy myslec - w skrocie to nie jest konsola dla Ciebie ;)
bo na DSie najlepsza sa jrpgi, przygodowki, visual novele i taktyczne ;)


Jakie fałenki polecasz :)?
Póki co gram poprzez VNDSa ale chętnie zainteresuję się czymś więcej - poza Attorney''em i Time Hollow, Trace Memory, Luminous Arc

Ni no kuni
Grafika, muzyka, przygoda, klimat Ghiblowski, no miodzio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 08:16, EmperorKaligula napisał:

> Średnio przekonują mnie jRPGi i tego typu chińskie bajki.Bardzo też krytycznie
podchodzę
> do innowacyjności.
>
> Ale słyszałem że homebrew zacne.

pewnie nie lubisz tez czytac czy myslec - w skrocie to nie jest konsola dla Ciebie ;)
bo na DSie najlepsza sa jrpgi, przygodowki, visual novele i taktyczne ;)

No pewnie, skoro jestem sceptycznie nastawiony do DSa, to może jeszcze prócz wróżenia że mam pogardę dla myślenia czy czytania, to jeszcze napisz że mój ulubiony gatunek muzyki to disco polo, że mieszkam na wsi, a moje ulubione zajęcie to wycieczki na dyskoteki i obijanie mordy losowo poznanym gościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:27, Dzikq napisał:

Po co się pienisz? Po prostu precyzuj pytania. Dodam jeszcze, że jest również mnóstwo
platformówek:)


Phy, po prostu DS jest dla graczy, nie "Niedzielnych graczy" ;)
Ale co racja to racja w Polsce nintendo jeszcze dłuuuugo nie będzie popularne jak w pozostłych częściach świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałś ktoś może na jakimś polskim serwisie do kupienia Rock Band? Na stronie LEM nie ma nawet tego w planach wydawniczych, może gdzieś jakieś preordery czy coś? Bo pozostałe wydania gry są już na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:48, Damianuss1 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=feff427bWTw - Pięknie się zapowiada, ehh nie mogę się
doczekać na premierę w EU.


Hmm...czy ja dobrze widzę,bo coś mi się zdaje,że to DS''owa wariacja na temat Okami,jeśli tak to rzeczywiście zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:05, Piotr13PL napisał:

Tak sobie oglądałem Titanica i pomyslałem nie sądzicie że on by był świetnym aktorem
w roli Miles''a? Edgewortha z Phoenix Wright? :D

http://images2.fanpop.com/images/photos/3000000/Cal-Hockley-titanic-3032777-720-540.jpg


łoooo. Coś w tym jest serio tylko trochę mu fryzurę zmienić i prokurator jak się patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 22:31, Piotrbov napisał:

łoooo. Coś w tym jest serio tylko trochę mu fryzurę zmienić i prokurator jak się patrzy
;)


No więc tak od początku filmu mnie coś tak irytowało że kogoś mi on przypomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:05, Piotr13PL napisał:

Tak sobie oglądałem Titanica i pomyslałem nie sądzicie że on by był świetnym aktorem
w roli Miles''a? Edgewortha z Phoenix Wright? :D

http://images2.fanpop.com/images/photos/3000000/Cal-Hockley-titanic-3032777-720-540.jpg


zbyt homosiowaty, miles jest w sumie "gladki na twarzy" ale przy tym inteligentny, a pan na tym screenie... szkoda gadac... no i nie ta karnacja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie Tales of Heart i co jak co, ale Japońcy znają się na tworzeniu gier na DSa Bardzo przyjemnie się gra. Tradycyjnie jak to japońskie gry na początku musimy się co nieco naczytać, a to jak znamy życie, nie wszystkim może się spodobać.
Dotego wciągnął mnie Hotel Dusk i prof. Layton, szkoda że wcześniej się tymi tytułami nie zainteresowałem.

Szkoda że nie mam DSi, te wszystkie newsy jakie ostatnio pojawiają się wokół Love Plusa aż zaczęcają do wypróbowania XD no i jeszcze jest Tomodachi Collection, w które chętnie bym zagrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 20:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Sprawiłem sobie Tales of Heart i co jak co, ale Japońcy znają się na tworzeniu gier na
DSa Bardzo przyjemnie się gra. Tradycyjnie jak to japońskie gry na początku musimy się
co nieco naczytać, a to jak znamy życie, nie wszystkim może się spodobać.


Grasz po japońcu? ;)

Dnia 29.11.2009 o 20:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Dotego wciągnął mnie Hotel Dusk i prof. Layton, szkoda że wcześniej się tymi tytułami
nie zainteresowałem.


Nom, to są świetne gry. Mam nadzieję że Laytona zacząłem od Corious Village ( lub jakoś tak ).

Dnia 29.11.2009 o 20:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Szkoda że nie mam DSi, te wszystkie newsy jakie ostatnio pojawiają się wokół Love Plusa
aż zaczęcają do wypróbowania XD no i jeszcze jest Tomodachi Collection, w które chętnie
bym zagrał


Ja też bym sobie sprawił, gdybym miał kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować