Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2010 o 20:30, Slayer_Watti napisał:

I tutaj się z Tobą zgodzę,nazwę regionu też mogli japońską zostawić,BTW skąd masz te
informacje ?

Serebii i Bulbapedia Twoimi przyjaciółmi, trenerze!

Nazwy jak nazwy, wciąż zagadką jest reszta Pokedeksu, choć przyznam że przetłumaczenie nazwy regionu to mała rewolucja, nie pierwsza już.

Plusem jest to, że nazwy wpadają w ucho i są łatwe do zapamiętania. Nie dotyczy Oshawotta, ten to naprawdę koszmarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 20:39, Hellmut napisał:

> I tutaj się z Tobą zgodzę,nazwę regionu też mogli japońską zostawić,BTW skąd masz
te
> informacje ?
Serebii i Bulbapedia Twoimi przyjaciółmi, trenerze!

Nazwy jak nazwy, wciąż zagadką jest reszta Pokedeksu, choć przyznam że przetłumaczenie
nazwy regionu to mała rewolucja, nie pierwsza już.

Plusem jest to, że nazwy wpadają w ucho i są łatwe do zapamiętania. Nie dotyczy Oshawotta,
ten to naprawdę koszmarek.


W sumie jeszcze dzisiaj tam nie wchodziłem,więc trochę do tyłu jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 20:39, Hellmut napisał:

Plusem jest to, że nazwy wpadają w ucho i są łatwe do zapamiętania. Nie dotyczy Oshawotta,
ten to naprawdę koszmarek.

Oshawott... xD
Poprzednie startery mają niezłe nazwy. Szkoda, że nazwa regionu została zmieniona, ale możliwe że chcieli podkreślić postęp technologiczny i zuniwersalizować (jest takie słowo? :D) region, takie miasta są przecież również na Zachodzie. Nie to co rdzenne japońskie klimaty w poprzednich pokach :)
Mnie najbardziej ciekawi jakie nazwy będą mieli Reshiram i Zekrom, czy w ogóle je zmienią (część legend nie zmieniała nazw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 20:58, ibisz napisał:

Mnie najbardziej ciekawi jakie nazwy będą mieli Reshiram i Zekrom, czy w ogóle je zmienią
(część legend nie zmieniała nazw).

Nie zmienią ich, od dawna figurują jako oficjalne nazwy zarówno japońskie, jak i angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:09, Piotrbov napisał:

Czyżby naprawdę się rozpoczęła 3 Wojna Światowa?
http://www.nintendo.pl/

Niestety to nie Nintendo Polska tylko Stadlbauer Sp. z o.o.
I niestety Polski tutaj nadal nie ma: http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/service/nintendo_global_2148.html

Nawet jeżeli jest to firma tylko współpracująca z Nintendo to i tak ogromny postęp. Już ostatnio wydawało mi się coś podejrzane, bo puszczają reklamy Wii w TV :D Mam nadzieję, że wynikną z tego same plusy, chociażby niższa cena 3DSa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 20:26, ibisz napisał:

Nawet jeżeli jest to firma tylko współpracująca z Nintendo to i tak ogromny postęp. Już
ostatnio wydawało mi się coś podejrzane, bo puszczają reklamy Wii w TV :D Mam nadzieję,
że wynikną z tego same plusy, chociażby niższa cena 3DSa ;D


Walić niższą cenę 3DS''a, ja chcę Klub Nintendo w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest problem! Utuż mam działający ruoter. Każdy kto gra w multi musiał przez to przejść. W każdej grze aby zagrać w multi wchodzi się w opcję "nintendo wi fi conection" Robię automatyczne wyszukiwanie routera w moim nintendo DS i pojawia sie ikonka " Acces point ( czyli na nasze router) is security setings are not supported by the nintendo DS" Też mieliście taki problem? Jak go rozwiązaliście? Chodzi mi o te menu, tak one wygląda abyście skojarzyli http://mediacontent.nintendo-europe.com/NOE/images/service/entryScreen.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 19:05, xD_ominik napisał:

Jest problem! Utuż mam działający ruoter. Każdy kto gra w multi musiał przez to przejść.
W każdej grze aby zagrać w multi wchodzi się w opcję "nintendo wi fi conection" Robię
automatyczne wyszukiwanie routera w moim nintendo DS i pojawia sie ikonka " Acces point
( czyli na nasze router) is security setings are not supported by the nintendo DS" Też
mieliście taki problem? Jak go rozwiązaliście? Chodzi mi o te menu, tak one wygląda
abyście skojarzyli http://mediacontent.nintendo-europe.com/NOE/images/service/entryScreen.jpg


Nie da się rozwiązać. Jest napisane, że twój Router ma takie zabezpieczenia, które nie działają na NDS''ie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 19:08, Piotrbov napisał:

Nie da się rozwiązać. Jest napisane, że twój Router ma takie zabezpieczenia, które nie
działają na NDS''ie i tyle.

A czy netia mogła by mi to odblokować? Da się w ogóle to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 19:10, xD_ominik napisał:

A czy netia mogła by mi to odblokować? Da się w ogóle to jakoś naprawić?


Uważam, że to jest problem Router''a jako urządzenia. Dla przykłady na mojej uczelni mamy ogólnodostępne Wi-Fi, lecz nie mogę się połączyć przez NDS''a bo identyczny error mi się pokazuje. Spróbuj się pobawić z zabezpieczeniami Routera, zmienić rodzaj zabezpieczenia, jeśli się da, lub coś w tym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:42, kryst90 napisał:

Chciałbym się zapytać czy są spolszczenia albo gry po polsku na dsa ? Głównie mnie interesuję
seria Phoenix Wright.


Niestety nie ma (a przynajmniej ja o takowych nic nie wiem). Poza tym nie wiem czy wiesz ale granie w gry po angielsku (i nie tylko) poprawia znajomość języka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 20:36, Slayer_Watti napisał:

> Chciałbym się zapytać czy są spolszczenia albo gry po polsku na dsa ? Głównie mnie
interesuję
> seria Phoenix Wright.

Niestety nie ma (a przynajmniej ja o takowych nic nie wiem). Poza tym nie wiem czy wiesz
ale granie w gry po angielsku (i nie tylko) poprawia znajomość języka ;p


Tak wiem ale miło by było pograć w coś w ojczystym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... Ja chcę Ni no Kuni do kupienia po angielsku, japońska wersja jest tak dobra, że nawet jak się nie rozumie ( tylko zna ogólny kontekst, odrobinę znam japoński ), to nie da się od tej gry oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 19:02, Piotrbov napisał:

Kurczę... Ja chcę Ni no Kuni do kupienia po angielsku, japońska wersja jest tak dobra,
że nawet jak się nie rozumie ( tylko zna ogólny kontekst, odrobinę znam japoński ), to
nie da się od tej gry oderwać.


Potwierdzam,ta gra jest naprawdę genialna.Chwila chwila przecież to Level - 5 więc nie ma się co dziwić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 19:08, Slayer_Watti napisał:

Potwierdzam,ta gra jest naprawdę genialna.Chwila chwila przecież to Level - 5 więc nie
ma się co dziwić ;p


Ja właśnie czekam, wreszcie na Inazumę, od Level-5. http://www.nintendo.pl/games/show/inazuma-eleven Miejmy nadzieję, że do tej pory ( jak również do 14 stycznia premiera Ghost Tricka ) Nintendo w Polsce już będzie porządnie działało i bez przeszkód będzie można te gry kupić.

Styczeń zapowiada się wspaniale z premierami na DS''a, w tym jednym miesiącu kupuje 3 gry: Ghost Trick, Inazuma i Kingdom Hearts Re:Coded ( już zamówione w sklepie Cenegi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować