Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2011 o 18:52, Slayer_Watti napisał:

No dobra,jakoś mnie przekonałeś,ale ja i tak w dalszym ciągu obstaje przy kupnie wersji
Black.

Jak chcesz, sam bym zapewne kupił. Niestety nie mogę sobie pozwolić na tak częste kupowanie gier i dlatego wolę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:08, Hellmut napisał:

Jak chcesz, sam bym zapewne kupił. Niestety nie mogę sobie pozwolić na tak częste kupowanie
gier i dlatego wolę poczekać.


Chce ci się czekać z rok na tego Grey''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:38, Piotrbov napisał:

Chce ci się czekać z rok na tego Grey''a?

Ponad rok czekałem na DSa, pół roku na event z najważniejszym Pokemonem w moim posiadaniu, poczekam na kolejną grę Pokemon jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:52, Hellmut napisał:

> Chce ci się czekać z rok na tego Grey''a?
Ponad rok czekałem na DSa, pół roku na event z najważniejszym Pokemonem w moim posiadaniu,
poczekam na kolejną grę Pokemon jeszcze dłużej.


To się nazywa cierpliwość godna prawdziwego Trenera,BTW masz teraz możliwość wbić na Wi Fi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:08, Hellmut napisał:

Jak chcesz, sam bym zapewne kupił. Niestety nie mogę sobie pozwolić na tak częste kupowanie
gier i dlatego wolę poczekać.

Znam ten ból, chyba również poczekam na tę wersję. Przez wakację będę pracował na 3DS, więc pewnie w tym roku jeszcze w V gen nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba i tak dłużej niż PSP.

Zanim nazbieram na 3DS to wyjdzie pewnie jakiś 3DS Lite w którym mam nadzieję dadzą lepszą baterię.


Btw dobre - serwis o grach, pc, konsolach a my musimy sobie rzucać linkami w temacie bo newsów zero o Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was czytał zawartość linka, który zamieściłem. Można tam sięcholernie ciekawych rzeczy dowiedzieć, sam dopiero teraz znalazlem chwilę na poczytanie. Oto część, która bardzo mocno mnie zaskoczyła:


Iwata:

Because of its experiences with the Virtual Boy system, Nintendo must have realized the difficulty involved in making a 3D product and conveying it properly to consumers.
Miyamoto:

That must be true. (laughs)
Itoi:

Mr. Iwata, you said it wouldn''t be strange if Nintendo had experienced a certain trauma.
Iwata:

I really think so. But even though the company must have fully realized the difficulty involved in 3D products, Nintendo kept trying again and again. Even before the Nintendo 3DS system.
Itoi:

I didn’t know that. (laughs)
Miyamoto:

(laughs)
Iwata:

Those products never saw the light of day.
Itoi:

Now that’s interesting!
Iwata:

For example, a sample screen used in the Nintendo 3DS to illustrate how you can see three-dimensional images without special glasses was functioning on the Game Boy Advance SP system.11
11. Game Boy™ Advance SP: A handheld system released in February 2003. An upgraded version of the Game Boy™ Advance with a folding clamshell body.
Itoi:

Game Boy Advance SP? That’s the Game Boy Advance system that opens and closes, right? So…even before Nintendo DS?
Iwata:

Yes, that’s right. Making three-dimensional images that can be seen by the naked eye requires a special liquid crystal, so we tested it out by putting it in the Game Boy Advance SP. But the resolution of LCD was low then, so it didn’t look that great and it never made it to being a product.

In order to make images look three-dimensional without special glasses, you display the images for the left and right eyes separately, and deliver each one separately. To do that you need high resolution and high-precision technology. We didn’t have that to a sufficient degree back then, so the stereoscopic effect wasn’t very sharp.
Itoi:

I see.
Iwata:

To go back a little further, the Nintendo GameCube12 system actually had 3D-compatible circuitry built in.
12. Nintendo GameCube: A home video game console released in September 2001.
Itoi:

Huh?
Iwata:

It had the potential for such functions.
Itoi:

Nintendo GameCube did? And all the Nintendo GameCubes systems around the world?
Iwata:

Yeah. If you fit it with a certain accessory, it could display 3D images.
Itoi:

What a secret!
Iwata:

Nintendo GameCube was released in 2001, exactly ten years ago. We’d been thinking about 3D for a long time even back then.
Itoi:

Why didn’t anyone ever know?
Iwata:

The liquid crystal for it was still expensive. Simply put, Nintendo GameCube could display 3D images if you attached a special LCD, but that special liquid crystal was really expensive back then.
Itoi:

Yeah, we’re talking about ten years ago.
Iwata:

We couldn’t have done it without selling it for a price far above that of the Nintendo GameCube system, itself! We already had a game for it, though—Luigi’s Mansion13, simultaneously released with Nintendo GameCube.
Itoi:

The one in which Luigi shoulders a vacuum cleaner?
Iwata:

Yeah, that one. We had a functional version of that in 3D.
13. Luigi’s Mansion™: An action-adventure game released simultaneously with the Nintendo GameCube system in September 2001.
Itoi:

That was 3D?
Miyamoto:

It would jump out at you pretty nicely.
Iwata:

Even without special glasses, the 3D looked pretty good. But we considered how much the liquid crystal would cost, and it was just too expensive. We figured the market just wasn’t there for it.
Itoi:

So you gave up. Whew! And now you’ve done it. I see! You never give up!
Iwata:

Yeah. We never give up. (laughs)

Źródło: http://iwataasks.nintendo.com/interview.html#/how-nintendo-3ds-made/0/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Nintendo zrobiło nam psikus ;p A o co chodzi ? Ano o wspomniany wcześniej event z Shiny Beasts i Celebim.Otóż oficjalnie zapowiedziano dystrybucję w Europie od 7 lutego (SB) natomiast Celebi pojawi się niedługo po nich (nie określono dokładnie kiedy,ale jest potwierdzony).I pomyśleć,że z Piotbovem na siłę szukaliśmy alternatywy dla GameStop''u XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:37, Slayer_Watti napisał:

No i Nintendo zrobiło nam psikus ;p A o co chodzi ? Ano o wspomniany wcześniej event
z Shiny Beasts i Celebim.Otóż oficjalnie zapowiedziano dystrybucję w Europie od 7 lutego
(SB) natomiast Celebi pojawi się niedługo po nich (nie określono dokładnie kiedy,ale
jest potwierdzony).I pomyśleć,że z Piotbovem na siłę szukaliśmy alternatywy dla GameStop''u
XD


Eeee, gdzie to jest napisane? I więc to będzie tak, że te poki, będzie można ściągnąć do gry przez Wi-Fi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przeszedłem TWEWY. I muszę powiedzieć, że to miało najlepszą i najbardziej wciągającą fabułę z wszystkich gier w jakie grałem. Nawet lepsza niż Torment. ;3
Szkoda, że to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:53, Piotrbov napisał:

Eeee, gdzie to jest napisane? I więc to będzie tak, że te poki, będzie można ściągnąć
do gry przez Wi-Fi?

Co Ty na Serebii nie zaglądasz czy jak ;p A co do dostępności to tak,będzie je można normalnie przez Wi Fi pobrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:55, Krzycho napisał:

A ja dzisiaj przeszedłem TWEWY. I muszę powiedzieć, że to miało najlepszą i najbardziej
wciągającą fabułę z wszystkich gier w jakie grałem. Nawet lepsza niż Torment. ;3
Szkoda, że to już koniec.


Koniec jest tylko początkiem,teraz będziesz mógł sobie każdy chapter osobno przejść i znaleźć w nim ukryte bonusy ;p Ja szczerze powiedziawszy robię sobie teraz przerwę bo za dużo tego,ale polecam bo fajnie się to wszystko odkrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:55, Slayer_Watti napisał:

Co Ty na Serebii nie zaglądasz czy jak ;p A co do dostępności to tak,będzie je można
normalnie przez Wi Fi pobrać :)


Jak napisałem posta to dopiero wtedy zobaczyłem stronę Serebii. A właśnie masz te wszystkie poki łącznie z Celebim?

Krzycho ----> A zaliczyłeś te wszystkie ukryte raporty? Mam kolegę, który gra w tą grę ponad 100 godzin i jeszcze nie skończył grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:58, Piotrbov napisał:

Krzycho ----> A zaliczyłeś te wszystkie ukryte raporty? Mam kolegę, który gra w tą
grę ponad 100 godzin i jeszcze nie skończył grać.

Jeszcze nie bo mi się opóźnia dostawa nowego DS''a ;( Ale teraz już chyba nie ma potrzeby,żebym Ci je ściągał tym programem skoro są oficjalnie zapowiedziane,no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:58, Piotrbov napisał:

Krzycho ----> A zaliczyłeś te wszystkie ukryte raporty? Mam kolegę, który gra w tą
grę ponad 100 godzin i jeszcze nie skończył grać.

Nie, przed chwilą przeczytałem je na wiki o TWEWY bo chciałem już znać wszystkie szczegóły. ;d Ale kiedyś pewnie się za to wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 22:32, Ichibanboshi-kun napisał:

W kwestii tych rzeczy mogę zapewnić, że gra jest fantastyczna.


Pozdrowienia dla linkowców. Ja czekam jak mi Amazon 14 stycznia grę wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 22:44, Piotrbov napisał:

Pozdrowienia dla linkowców. Ja czekam jak mi Amazon 14 stycznia grę wyśle.


Hahahaha <zlowieszczy_smiech>, dzięki za pozdrowienia.

Zgadzam się z Bamboszem w całej rozciągłości - majstersztyk. Jeżeli grałeś w demo, to wiesz czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować