Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Na wstępie przepraszam moderatora jeśli tematyka była.

Chciałem się zapytać czy jest ktoś z forum z DS, lub w przyszłości będzie z 3DSem i mieszka w Łodzi?
Szukam jakiegoś sparing partnera do niektórych gier od tego 25 marca.

Informację proszę słać na loczyn@gmail.com w temacie dopisek "3DS - gram.pl [nick]"

Pozdrawiam i czekam na info, mam nadzieje, że chociaż jedna osoba jest z Łódzkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Nintendo DSi. Jest to mój pierwszy kontakt z handlandem niny i pytanie jaką grę zakupić? Co polecacie, coś co starcza na długie godziny i jest dla tej konsoli charakterystyczne. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 21:47, Kozi_89 napisał:

Zakupiłem Nintendo DSi. Jest to mój pierwszy kontakt z handlandem niny i pytanie jaką
grę zakupić? Co polecacie, coś co starcza na długie godziny i jest dla tej konsoli charakterystyczne.
Co polecacie?


Pokemony
Final Fantasy III
Final Fantasy XII: Revenant Wings
Harvest Moon 1 i 3
Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift
Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates
Professor Layton (wszystkie)
The Legend of Zelda: Spirit Tracks
Golden Sun: Dark Dawn
Dragon Quest IX: Sentinels of the Starry Skies
New Super Mario Bros
Animal Crossing: Wild World
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
Art Academy: Learn Painting and Drawing Techniques with Step-by-Step Training (jak lubisz rysować)

Najdłuższe są oczywiście Finale, Dragon Questy i Poki, ale jeśli lubisz rysować kup Art Academy (dla mnie czad!), Mario też fajne, bo można przechodzić po parę razy. Jeśli lubisz "farmić" to gra na wiele tygodni to Harvest Moon, a Animal Crossing, to miazga totalna ponieważ w grze jest zegar rzeczywisty, dlatego będziesz wracał do gry parę razy w roku, bo nie w każdą porę da się wszystko zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 21:47, Kozi_89 napisał:

Zakupiłem Nintendo DSi. Jest to mój pierwszy kontakt z handlandem niny i pytanie jaką
grę zakupić? Co polecacie, coś co starcza na długie godziny i jest dla tej konsoli charakterystyczne.
Co polecacie?


Na długie godziny. Pokemony, na świetną fabułę Ghost Trick, Professor Layto, gry z serii Shin Megami, na sporą ilość godzin ( jeśli się chcę przejśc grę w 100% ) i świetną fabułę The World Ends With You.

To tylko zalążek wielkiej bazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 22:05, Kozi_89 napisał:

którymi pokemonami warto się zainteresować? Black/White czy którąś z wcześniejszych?

Wszystkie wersje są do siebie dość mocno podobne więc to w zasadzie kosmetyka. W najnowszej wersji nie ma żadnych starych pokemonów. Zależy na co dokładnie liczysz. Co do innych gier to powinieneś kupić którąś Zeldę(najlepiej Phantom Hourglass) Chyba żadna inna gra nie prezentuje lepiej możliwości tej konsolki. Z niewymienionych tutaj warte polecenia jest także GTA:China Town wars(jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego)
Klasyków typu Mario czy Pokemony w sumie nawet nie wypada wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 22:05, Kozi_89 napisał:

No dobra, a którymi pokemonami warto się zainteresować? Black/White czy którąś z wcześniejszych?


Ja uwielbiam Silvery i Goldy więc ich nowe odpowiedniki polecam. To ostatnie poki które były "normalne" IMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej listy gier dodałbym:
Zelda: Spirit Tracks
Super Mario 64
Ninja Gaiden DS
The World Ends With You
Mario Kart DS
Soul Bubbles (
Metroid Prime: Hunters
GTa: Chinatown Wars
i Contrę 4,

a odjął Final Fantasy III, bo to moim zdaniem najnudniejsza część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 23:36, maurras napisał:

a odjął Final Fantasy III, bo to moim zdaniem najnudniejsza część serii.

Dobra ale fanów serii, to warto zaznaczyć. :)
Z resztą jak wszystkie Finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do posiadaczy najnowszych Poków. Czy Wasze kartridże też są takie czarne? Trochę mnie to zdziwiło, bo normalnie wszystkie inne mam szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 18:50, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanko do posiadaczy najnowszych Poków. Czy Wasze kartridże też są takie czarne?
Trochę mnie to zdziwiło, bo normalnie wszystkie inne mam szare.


Nom czarne jest. A jak jesteśmy przy temacie podaj twój FC i napisz którą masz wersję.

P.S. W 21 odcinku Best Wishes była zapowiedź kolejnego filmu z Pokemonami dotyczący okładkowych legendarnych smoków 5 generacji, na dodatek tego samego dnia ( 16 czerwca ), będzie premiera dwóch filmów jeden z Zekromem, drugi z tym białym smokiem. Jestem ciekaw, czy będzie jakaś znacząca różnica w fabule, pomiędzy tymi dwoma wersjami, czy też po prostu legenda się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 21:47, Kozi_89 napisał:

Zakupiłem Nintendo DSi. Jest to mój pierwszy kontakt z handlandem niny i pytanie jaką
grę zakupić? Co polecacie, coś co starcza na długie godziny i jest dla tej konsoli charakterystyczne.
Co polecacie?

Nikt nie polecił Ci serii Phoenix Wright? Tego się nie spodziewałem, a to jeden z flagowych tytułów tej konsolki.

Czarne kartridże? A tak, w HG również jest czarny (ale częściowo przezroczysty, widać port podczerwieni). Zresztą od niepamiętnych czasów kartridże gier Pokemon miały kolory nietypowe dla swoich konsol, poczynając od Red i Blue.

@Piotrbov

Fabuła ma być niemal identyczna, różnica to głównie tytułowa legenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 18:58, Piotrbov napisał:

Nom czarne jest. A jak jesteśmy przy temacie podaj twój FC i napisz którą masz wersję.

Mam wersję White :) i ...niestety, ale nie wiem co to FC i skąd to wziąć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 19:49, Damianuss1 napisał:

Mam wersję White :) i ...niestety, ale nie wiem co to FC i skąd to wziąć? :P

Friend Code - jak dostaniesz już w grze swój Pal Pad, to tam go znajdziesz. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 19:49, Damianuss1 napisał:

Mam wersję White :) i ...niestety, ale nie wiem co to FC i skąd to wziąć? :P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=307&pid=3702
Nie słyszałeś nigdy o friend codzie? Jeśli chcesz np. toczyć walki z innymi realnymi osobami potrzebujesz go do połączenia(każdy ma swój kod) Warunkiem korzystania z tego dobrodziejstwa jest posiadanie wi-fi bądź specjalnego okablowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować