Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2011 o 22:17, maurras napisał:

Ciężko porównywać grę, której nie ma na rynku :)


Heh,w sumie racja ;) Ale tak na oko - po gameplayach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 22:17, bobobo napisał:

Heh,w sumie racja ;) Ale tak na oko - po gameplayach?

Bijatyki to najmniej chyba odpowiedni gatunek do oceniania po gameplayu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2011 o 22:41, maurras napisał:

Bijatyki to najmniej chyba odpowiedni gatunek do oceniania po gameplayu :P


Ciągle mnie zgaszasz :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 22:41, maurras napisał:

Bijatyki to najmniej chyba odpowiedni gatunek do oceniania po gameplayu :P

Moim zdaniem właśnie najbardziej, chociaż tutaj gameplayem można nazwać mechanikę walki która jest rzeczą najistotniejszą.

@Piotrbov
Baterie ulepszyć! Najważniejsze. Co do kamerki jak już powiedział mój poprzednik - wątpię. Ta 0.3mpixelowa kamerka ciągnie się już któreś pokolenie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 22:46, loczyn napisał:

Moim zdaniem właśnie najbardziej, chociaż tutaj gameplayem można nazwać mechanikę walki
która jest rzeczą najistotniejszą.

Ale jak poznać mechanikę walki z filmików? Wiele godzin trzeba spędzić nad taką grą, żeby wiedzieć co sobą reprezentuje.
Poza tym tutaj była mowa o gameplayu z trailerów, a nie gameplayu pojmowanym jako osobiste obcowanie z grą i jej systemem walki. Jak na podstawie filmiku można go poznać i ocenić? A on w bijatyce jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 22:53, maurras napisał:

Ale jak poznać mechanikę walki z filmików? Wiele godzin trzeba spędzić nad taką grą,
żeby wiedzieć co sobą reprezentuje.
Poza tym tutaj była mowa o gameplayu z trailerów, a nie gameplayu pojmowanym jako osobiste
obcowanie z grą i jej systemem walki. Jak na podstawie filmiku można go poznać i ocenić?
A on w bijatyce jest najważniejszy.

Wiadomo, że dobrze tego nie poznamy, jednak pomiędzy Street Fighterem, a DoA widać różnicę na trailerach. DoA ma o wiele dojrzalszą i rozbudowaną mechanikę przypominającą trochę Soul Calibura i wchodzącą lekko pod Tekkena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 10:51, Damianuss1 napisał:

Słyszeliście już o "Czarnym ekranie śmierci"? Oby Wam się nic z konsolkami nie stało
:o, tego życzę.

http://www.cdaction.pl/news-18288/nintendo-3ds-czarny-ekran-smierci-krytyczny-blad-nowej-konsoli-nintendo.html

Z tego co wiem ten problem pojawił się tylko w amerykańskich konsolach. Tak więc to wina softu, a nie sprzetu nin. No i cóż info zostało podane przez portale raczej plotkarskie i dopiero potem reszta podchwyciła, tak wiec mam wątpliwości co do autentyczności tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minionej nocy ściągnąłem sobie z nudów Flipnote Studio (darmowa aplikacja z Nintendo Shop). W zasadzie samym programem się nie bawiłem, przeglądałem tylko prace innych i naprawdę byłem pod wrażeniem tego, co można zrobić mając do dyspozycji ekran dotykowy DSi, rysik i 3 kolory. O_O

I tak do 5 nad ranem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko dot. Amazona. Adres wpisuje pole po polu jak prosza czy robisz tak by kod pocztowy znajdowal sie przed miastem? Bo jak wpisze zgodnie z nazwami to wyskakuje mi
Imie Nazwisko
ulica z numerem
Wroclaw, kod pocztowy
Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 18:37, Piotrek_K napisał:

Pytanko dot. Amazona. Adres wpisuje pole po polu jak prosza czy robisz tak by kod pocztowy
znajdowal sie przed miastem? Bo jak wpisze zgodnie z nazwami to wyskakuje mi
Imie Nazwisko
ulica z numerem
Wroclaw, kod pocztowy
Poland


Nie ma znaczenia, ważne by był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 20:36, bobobo napisał:

Znacie jakieś długie i wciągające gry na DS - a,które kosztują na Amazonie ok. 10-12
funtów?

GTA: Chinatown Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2011 o 20:56, maurras napisał:

GTA: Chinatown Wars


A to jest jakaś promocja,bo widzę przekreśloną cenę 25 funtów. Jeżeli promocja to wiadomo - nie będzie trwać wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 21:00, bobobo napisał:

A to jest jakaś promocja,bo widzę przekreśloną cenę 25 funtów. Jeżeli promocja to wiadomo
- nie będzie trwać wiecznie.

Musi być tanio, ponieważ swego czasu nawet w Polsce widziałem kosztujące 60 zł w normalnym sklepie, więc to żadna promocja, tylko obecna cena tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2011 o 21:54, maurras napisał:

Musi być tanio, ponieważ swego czasu nawet w Polsce widziałem kosztujące 60 zł w normalnym
sklepie, więc to żadna promocja, tylko obecna cena tej gry.


To dzięki ;) I chyba już wiem,jaki zestawik z 3DS - em sobie wezme - 3DS Cosmos Black,Legend of Zelda Ocarina of Time i GTA Chinatown Wars ;)

Nie chce pisać tego już w temacie o Zeldzie,więc tutaj napiszę: Grał ktoś z was w Ocarine na emulatorze? Ja właśnie gram,lecz nie mogę się pokapować,gdzie są te przyciski <^> i rozglądanie się. Wiecie gdzie są te opcje?

EDIT: Tak w ogóle to nie doceniałem Zeldy - myślałem,że to jest "jakaś tam gierka" a okazuje się,że to naprawde ciekawa produkcja. Najlepsza jest muzyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 20:36, bobobo napisał:

Znacie jakieś długie i wciągające gry na DS - a,które kosztują na Amazonie ok. 10-12
funtów?

Kingdom Hearts 358/2 Days!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować