Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2011 o 17:52, bobobo napisał:

Małe pytanko

Czy gry na DSa mają czarne,czy białe pudełko (vide 3DS) ?

Wersje US mają czarne pudełka. Pudełka w EU są lekko przezroczyste oraz ciut "grubsze" od wersji US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 17:52, Darnok_Rukia napisał:

Zawsze chciałem zagrać w jakąś grę z tej słynnej serii ale nie wiem .... Rozgrywka dla
specyficznego grona


Jeśli lubisz świetną przygodę, fabułę oraz muzykę. Zdecydowanie polecam. Zeldy mają coś dla każdego. Ta seria nadała kierunek grom przygodowym nie bez powodu. Wprowadziła chociażby rozgrywkę sandboxową. Możesz misję kontynuuować lub sobie pozwiedzać. Poziom trudności jest tutaj rzeczą uzależnioną od zręczności, ale nie oznacza to, że są one trudne, wystarczy znaleźć sposób na przeciwnika(choć z tego co widziałem po prezentacjach najnowszej odsłony na Wii, to ulega zmianie i przeciwnicy dostają porządne AI, naprawę porządne)oraz wspaniała oprawa graficzna i postacie. Polecam!

20110715165515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, powiem wam że póki co uważam V generację poków za najlepszą. Pokemon White jest najlepszą grą w tej serii. Dopracowali wszystko, po prostu wszystko(no, może za wyjątkiem wciąż irytujących boxów, mogli by w końcu wyciąganie i wkładanie połączyć). Muzyka jest naprawdę fantastyczna, aż dziw bierze że ta produkcja ma tak dobrą muzykę, że aż ciężko zdecydować się który utwór lepszy i z przyjemnością gram z muzyką. Nowe poki z koeli, są cudowne, że aż się w nich zakochać idzie. Jeszcze jak tylko w wersji na 3DSa(nie wierzę w osobna wersję tylko dla DSa, pewno będzie jedna, a na 3DS bajery do pobrania za darmo)dodadzą jeszcze lepszą fabułę, więc takich motywów jak z N gdy obraz nagle zrobił się jak w Visual Novel oraz NPC ciekawsze i fajnie jakby zmieniały im się ciuchy w zależności od pory roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opening wyglada bardzo ładnie, jeśli sama gra jest w takim stylu, to myślę, że twórcy Etrian Odyssey można zaufać:
http://www.youtube.com/watch?v=T8m2CxsCZ9o

Dla odmiany gra na DSa :) współtworzona przez Atlusa, a więc będzie dungeon crawlerem... Hmm, a jednak! No to sam ciekaw jestem czym to będzie :) Będziemy bawić się czasem i tworzyć itemy odpowiednio go spowolniając lub przyśpieszająć, brzmi dziwnie? No to mamy jeszcze w zanadrzu trailera:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2RAvDaMfhPo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capcomie, Capocomie.

Kolejna interesująca gra na 3DSa, a która pewnie nie pojawi się w Europie. Nazo Waku Mansion, zanim obejrzycie trailera, ostrzegę, że to co zobaczycie jest dziwne. Bardzo dziwne i choć sama idea jest super, to brak sensu w trailerze mnie zniechęca. Art style jest cudownie psychodeliczny, ale skąd tam nagle Amerykanin i jego stek?

http://www.youtube.com/watch?v=7C3v12Bs7RI

Pożyjemy, zobaczymy. Trzymam mocno kciuki za Capcom, bo oryginalnych gier nigdy za wiele! Na koniec dodam, że Capcom zaleca używanie słuchawek podczas gry, bo sama gra będzie mocno wykorzystywać środowisko 3D i naszą wyobraźnie, duuuuuży plus dla nich!

@Piotrbov
Choć troszkę zamoe jest główna bohaterka. A ja osobiście Dungeon Crawlery lubię, o ile są porzadnie zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 18:50, Ichibanboshi-kun napisał:

Kolejna interesująca gra na 3DSa, a która pewnie nie pojawi się w Europie.


Dlatego, uczę się japońskiego, by mieć to z głowy. ( zabieram się za JPTL N5 w grudniu )

A co do gry do już na Deadly jakiś czas temu był, ale tylko z PV, więc thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaję posty osobno, żeby nikt nie przeoczył żadnych smaczków :)

Shin Megami Tensei: fuck yeah!
http://www.siliconera.com/2011/07/06/see-the-latest-shin-megami-tensei-devil-survivor-overclocked-video/

Trailer pokazujący jak w kacji sprawdza się angielska wersja językowa. Osobiście po tym jak negatywnie nastawiony byłem na samym początku co do jakości dubbingu, to teraz muszę przyznać... Jest super. Gnębi mnie tylko jedno pytanie; czy europejscy gracze będą mogli na swoich europejskich konsolach skopać parę demonich zadków? Licze na to bardzo mocno, bo w momencie ogłoszenia prac nad odświeżoną wersją Devil Survivor, porzuciłem grę na NDSie. Zatem mocno trzymam kciuki, a na deser dorzucę traileraz wersją japońską dubbingu:

http://www.youtube.com/watch?v=ARtQyPptEFg

Bleeeee, w ogóle mnie się nie podoba, a wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 18:56, Piotrbov napisał:

Dlatego, uczę się japońskiego, by mieć to z głowy. ( zabieram się za JPTL N5 w grudniu )
A co do gry do już na Deadly jakiś czas temu był, ale tylko z PV, więc thx.


Znaczy kupisz japońskiego 3DSa czy może czekasz na Lite''s? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pod względem graficznym jakichś super nowości w Rune Factory 4 nie będzie(załadowane obrazki)to pojawi się jedna zmiana w mechanice, a mam na myśli zmiany w dating system. Zamiast od razu żenić się z wybranką protagonisty i zamieniać ją w kurę domową, można spędzić romantyczne chwile jako zakochana para. Na dodatek można zrobić zbliżkę podczas tych chwil. Pokazano łowienie ryb, grę na fortepianie oraz rozmowę.

Pssst, jest coś jeszcze! Kobiety w RF zaczną mieć piersi!


Żeby nie dodawać kolejnego posta to dopiszę tutaj coś niecoś jeszcze. Co myślicie o uniwersum Aliena? Bo ja bardzo lubię. Co powiecie na grę na DSa? Side scrolling game? Tiaa, jak dla mnie too... Potem będą gadać pierdoły, że gra dla dorosłych na konsolach Nintendo nie przejdzie. To niech najpier zaczną tworzyć coś co jest warte uwagi, a nie Aliena w 2D.

20110717191534

20110717191541

20110717191547

20110717191553

20110717191602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 19:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Pssst, jest coś jeszcze! Kobiety w RF zaczną mieć piersi!


w00t? To jest niemożliwe ( chyba ). Ja chcę RF 4 i to czym prędzej!

Dnia 17.07.2011 o 19:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Znaczy kupisz japońskiego 3DSa czy może czekasz na Lite''s? :)


Znaczy, gdy już jako tako będę znał japoński to kupuje 3DS''a japońskiego i Love Plus+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 19:36, Piotrbov napisał:

w00t? To jest niemożliwe ( chyba ). Ja chcę RF 4 i to czym prędzej!

Małe, bo małe, ale małe jest piękne :) - a zwłaszcza to hihi.

Dnia 17.07.2011 o 19:36, Piotrbov napisał:

Znaczy, gdy już jako tako będę znał japoński to kupuje 3DS''a japońskiego i Love Plus+

Ładnie, ładnie :) Będziesz mógł nam opisać co warto posiadać, a czego nie będziemy mieć ;) Swoją drogą, grałeś może już w Solatorobo? Ja jutro kupię, ale jestem ciekaw jak wrażenia osób, które już grąły, bo trailery i gameplaye mocno zachęcają. Dodatkowo na Eurogamerze była to gra tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 19:40, Ichibanboshi-kun napisał:

Małe, bo małe, ale małe jest piękne :) - a zwłaszcza to hihi.


Z tym to się zgadzam w 100%. Małe jest piękne

Dnia 17.07.2011 o 19:40, Ichibanboshi-kun napisał:

Ładnie, ładnie :) Będziesz mógł nam opisać co warto posiadać, a czego nie będziemy mieć
;)


Eee, lecz to za minimum rok, może dwa. Gdyby gry japońskie miały możliwość zawsze pokazywania furigany, byłoby lepiej, a tak to się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 20:42, Ichibanboshi-kun napisał:

Wyczytałem ciekawą informację. Otóż GameFreak(twórcy głównej serii Pokemon)ogłosili,
że nie będą tworzyć części łączącej White i Black.


To chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 20:54, bobobo napisał:

Pokewalker działa z 3DS-em?


Pokewalker działa z Heart Gold i Silver Soul, niezależnie na jakiej konsoli się gra. W kartridżu z grą jest wbudowany czytnik do podczerwieni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować