Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors

Główne zakończenie
MEGA

Spoiler

Czy mam dobrze rozumieć, że w jednej chwili dzieje się i gra Jumpiego ( teraźniejszość ) i gra Akane ( 9 lat wcześniej )? I że Jumpy wysyła 9 lat wstecz informacje do Akane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przy dzisiejszym kursie funta,Zelda Ocarina of Time 3D na Amazonie jest po 175 zł? "Najlepiej jest kupować na Amazonie,bo tam zaoszczędzisz". Ta jasne,chyba nie przy tym kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 23:03, bobobo napisał:

To przy dzisiejszym kursie funta,Zelda Ocarina of Time 3D na Amazonie jest po 175 zł?
"Najlepiej jest kupować na Amazonie,bo tam zaoszczędzisz". Ta jasne,chyba nie przy tym
kursie.


No cóż. Co fakt to fakt. Kurs ponad 5 złotych za funta, dawno go nie było. Ale i tak najbardziej to się opłaca kupować podczas premiery. Później to amazon już nie ma danej gry i są te gry sprzedawane przez różne inne sklepy i one są tak czy siak droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 23:12, bobobo napisał:

Niedługo Euro będzie chodzić po 5 zł,w takim fajnym państwie żyjemy X_X

Tiaa, tyle, że to nie wina Polski. Żeby zatrzymać wzrost franka, Bank Szwajcarii ustalił sztywny kurs frank-euro, dlatego teraz razem z frankiem leci euro w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 23:04, Piotrbov napisał:

http://www.gaminator.tv/newsy/news/17561,Postaci-z-TWEWY-w-Kingdom-Hearts-3D.html

Zauważone na forum Deadly Serious.

Kurczę, ja KH 3D, normalnie nie mogę się doczekać, a teraz to w ogóle, chce mieć grę
już teraz. Neku Sakuraba w Kingdom Hearts? To będzie totalny odjazd.


Bardziej bym się ucieszył z wieści na temat powstającej kontynuacji TWEWY, ale dobre i to. A no i pytanie do posiadaczy Poków B/W korzystających z Global Linka, wam też tak stronka wariuje, że nie możecie wchodzić w Customize i Promotions ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie polecam allegro jako źródło poszukiwania DS-a (szczególnie Lite). Na szczęście udało mi się odzyskać pieniądze od nieuczciwego sprzedawcy (pseudo-sklep, przesyłka dotarła bezpośrednio z Azji zamówiona na moje nazwisko), ale wiele osób, jak widzę, dało się zrobić w balona. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem 3DS-a w wersji Aqua Blue z gram.pl. Konsolka jest super, w końcu mogę pograć w zamówione przez amazon GTA i Ghost Tricka, jednak martwi mnie jedna rzecz. Górny ekran po kliknięciu nie jest stabilny, wydaje się luźny. Czytałem trochę o tym problemie w Sieci i dowiedziałem się, że jest to wina lewego zatrzasku. W obecnej formie nie jest to uciążliwe, jednak czy jest to sytuacja normalna i czy z czasem ekran nie uszkodzi się bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 00:29, hammerfall87 napisał:

jak to jest teraz z grami na ds?I czy warto kupic 3 ds ?

Wiesz ja mam DS i patrząc na 3DSa to nie ma zadnego kroku naprzód oprócz niewiele lepszej grafiki oraz 3D. Lepiej czekaj na vitę tak jak ja, bo tam będą gry niczym nie odbiegające od PC i od obecnych konsol. 3DS słabo się sprzedaje o czym poinformowało nas nintendo. Według mnie sprzedaż jest mała bo wielu ludzi wybrało PS vita z obecnej generacji i czeka aż będzie jej premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 19:38, Dominik000 napisał:

> jak to jest teraz z grami na ds?I czy warto kupic 3 ds ?
Wiesz ja mam DS i patrząc na 3DSa to nie ma zadnego kroku naprzód oprócz niewiele lepszej
grafiki oraz 3D. Lepiej czekaj na vitę tak jak ja, bo tam będą gry niczym nie odbiegające
od PC i od obecnych konsol. 3DS słabo się sprzedaje o czym poinformowało nas nintendo.
Według mnie sprzedaż jest mała bo wielu ludzi wybrało PS vita z obecnej generacji i czeka
aż będzie jej premiera.


Nie zgodzę się co do jednego grafika na 3DS jest dużo lepsza niż na DSie. Niestety największą wadą najnowszej zabawki Nintendo jest brak gier. Gdzie jest nowa część Advance Wars-ów ? Osobiście jeżeli sytuacja z grami nie zmieni się do nadejścia konsolki Sony, wybiorę Vite. Szczególnie że krążą ploteczki o tym że będzie możliwość odpalania gier z PS2 :). Ale zanim to nadejdzie zostało mi jeszcze mnóstwo gier do ogrania na moim DS Lite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 20:12, maurras napisał:

Twierdzenie o słabej sprzedaży 3DS, czyli od momentu obniżki ceny, jest nieaktualne.

No tak, sprzedaż wzrosła. Ale i tak nadal uważam że tą generację konsol wygra wreszczie Vita. A nintendo wszystkie fajne gry( w tym mario kart) trzyma do momentu premiery PS vita i wtedy wejdą one do sklepów aby ludzie podnieceni mariotakt kupili 3DSa a nie vitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie chciał tego co ma na PC/PSie weźmie po prostu Vitę.
Ten kto chce czegoś ciekawszego, weźmie 3DSa. Proste.

Vita to będzie porządny kombajn, ale nie jestem osobiście zainteresowany tą konsola. Tym bardziej, że coraz bardziej ona odbiega od bycia konsolą do gier. Jest już po prostu urządzeniem wielofunkcyjnym, a choć lubięróżne bajery w 3DSie to co za dużo to niezdrowo, bo może się okazać, że ocś powstaje kosztem drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 15:37, Piotrbov napisał:

Jeszcze więcej Neku na trailerze Kingdom Hearts 3D. Yeeeee

http://d-serious.pl/?p=12944


I waaaaaaaaant ! Chociaż póki co czekam głównie na Devil Survivora 2 + nowy Layton już się zbliża wielkimi krokami, a to oznacza kolejne wydatki na święta ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 19:47, Slayer_Watti napisał:

I waaaaaaaaant ! Chociaż póki co czekam głównie na Devil Survivora 2 + nowy Layton już
się zbliża wielkimi krokami, a to oznacza kolejne wydatki na święta ^ ^


Jak już to bardziej święto Wszystkich Świętych w 2012 roku, lub gwiazda 2012. W Japonii premiera jest w drugim kwartale 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować