Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Przed chwilą na allegro znalazłem konsole DS Lite bez stylusa za 159 zł + 35 zł przesyłka.
1) Czy to możliwe że ta cena jest tak niska? Sprzedawca nie próbuje wciskać uszkodzonej?
2) Czy stylus można dokupić ewentualnie zastąpić dowolnym patyczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 18:03, Ciej napisał:

Przed chwilą na allegro znalazłem konsole DS Lite bez stylusa za 159 zł + 35 zł przesyłka.
1) Czy to możliwe że ta cena jest tak niska? Sprzedawca nie próbuje wciskać uszkodzonej?


Cosik koszty wysyłki duże, ja bym nie kupował. Na uszkodzoną to mi nie wygląda, lecz jest możliwość, że jest ona "refurbished" z powodu tej ceny, jaką daje, jak również braku rysika.

Dnia 13.07.2012 o 18:03, Ciej napisał:

2) Czy stylus można dokupić ewentualnie zastąpić dowolnym patyczkiem?


Bez problemu da się, tylko zawsze warto mieć na ekranach folie ochronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mógłby ktoś mi powiedzieć jak dostać się do Sunyshore City w Pokemon Platinum ? Ponieważ facet przy valor lakefront nie chce mnie przepuścić i nie mam pojęcia jak tam się dostać. Oraz mam taki troszkę dziwny problem z Pokemon SoulSilver po kilku - kilkunastu minutach grania, konsola się zawiesza. W żadnej innej grze takiego czegoś nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 11:43, kryst90 napisał:

Witam! Mógłby ktoś mi powiedzieć jak dostać się do Sunyshore City w Pokemon Platinum?


A pokonałeś ostatecznie Team Galactic w Distortion World?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 12:08, Rizzan napisał:

> Witam! Mógłby ktoś mi powiedzieć jak dostać się do Sunyshore City w Pokemon Platinum?

A pokonałeś ostatecznie Team Galactic w Distortion World?


Nawet nie wiem gdzie to jest. Możliwe ,że przez to. Ostatnią rzecz którą pamietam bo grałem dawno to jest to ,że pokonałem galactic team w valor lakefront tam gdzie są te magickarpy. Byłbym wdzieczny gdybyś mi wyjaśnił jak dojść do tego Distortion World.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 12:49, Rizzan napisał:

Wybacz, ale dokładnej drogi nie pamiętam (ostatni raz przeszedłem Platinum jakoś pod
koniec 2009 roku).
Za to może ten walkthrough Ci pomoże
http://pokebeach.com/content/games/platinum.txt


Wielkie dzięki, już znalazłem dobrą drogę. A wiecie może w którym mieście jest trener pokemonów u którego zostawia się pokemony i on je trenuje ? Całkiem wyleciało mi z głowy latam bo całym świecie i znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 15:24, kryst90 napisał:

Wielkie dzięki, już znalazłem dobrą drogę. A wiecie może w którym mieście jest trener
pokemonów u którego zostawia się pokemony i on je trenuje ? Całkiem wyleciało mi z głowy
latam bo całym świecie i znaleźć nie mogę.


Solaceon Town.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł do mnie, z niewielkim opóźnieniem, Theatrhythm Final Fantasy. Jako że przy serii spędziłem sporą część swojego życia, pewnie nie ma we mnie za grosz obiektywizmu, ale jestem zachwycony. Mizianie po ekranie w czasie przygrywania znanych i lubianych utworów wciąga. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla starych deesowych wyjadaczy. Jak oceniacie życie 3DSa od chwili premiery?
Czy jest w co grać na tej konsoli, czy konsola pod tym względem dorównuje staremu deesowi?
I czy jest jeszcze sens kupować DS Lite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 20:16, Wakizashi napisał:

Mam pytanie dla starych deesowych wyjadaczy. Jak oceniacie życie 3DSa od chwili premiery?
Czy jest w co grać na tej konsoli, czy konsola pod tym względem dorównuje staremu deesowi?
I czy jest jeszcze sens kupować DS Lite?


Jeśli nie masz GBA, a chciałbyś pograć w jakieś gry z tego lub pobawić się w Pal Park w Pokemonach to możesz kupić DS Lite. Jeśli nie to kup DSi lub 3DS.

Ja sam jadę na DSi. Przesiąść się na 3DSa zamierzam dopiero po premierze Pokemonów działających wyłącznie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 20:16, Wakizashi napisał:

Mam pytanie dla starych deesowych wyjadaczy. Jak oceniacie życie 3DSa od chwili premiery?


ciągle słabiutko z grami

ale jak wydadzą na 3ds''a Gyakuten Kenji 2 po angielsku to kupuje od ręki :]

Dnia 20.07.2012 o 20:16, Wakizashi napisał:

I czy jest jeszcze sens kupować DS Lite?


oczywiście! sporo świetnych gier, tylko ich ceny... powyżej stówki za gry sprzed paru ładnych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2012 o 13:36, EmperorKaligula napisał:

oczywiście! sporo świetnych gier, tylko ich ceny... powyżej stówki za gry sprzed paru
ładnych lat...


Ostatnio przejrzałem allegro i sklep ultima; zauważyłem, że gier jest w sprzedaży dużo mniej niż kiedyś. Ciężko dostać stare dobre pokemony albo super mario, a ceny przerażają.

Znasz może jakieś inne źródło, z większą ofertą oryginalnych gier i z lepszymi cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka na Nintendo 64. Można w niej walczyć Pokemonami zdobytymi w grach pierwszej generacji z wykorzystaniem dużo większych możliwości audiowizualnych konsolki stacjonarnej niż ówczesnych GameBoyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 14:05, Hellmut napisał:

Gierka na Nintendo 64. Można w niej walczyć Pokemonami zdobytymi w grach pierwszej generacji
z wykorzystaniem dużo większych możliwości audiowizualnych konsolki stacjonarnej niż
ówczesnych GameBoyów.


Czyli tylko same walki na arenie, a poki łapiemy na gameboy''u zgadza się? Czyli nie ma innej opcji grania ehh:(

Pytanie do ogółu: czy wyszła jakaś jeszcze gra z pokami na N64?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować