Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2013 o 09:21, drblase napisał:

Grać waszym zdaniem w Virtue''s Last Reward jeśli wcześniej nie miałem do czynienia z
999? :)


Da się grać i bez 999, lecz niektóre fragmenty VLR mogą się wydawać dziwne. Zauważ, że VLR jest pełnoprawną kontynuacją 999 i to jest no cóż... dziwne, żeby jakąś grę, którą najmocniejszym punktem jest fabuła zaczynać nie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to musiałem zmienić zamówienie na amazonie. Akurat potrzebowałem jakiejś dobrej gry co by dorzucić do mangi, która wyjdzie w tym miesiącu i mieć darmową przesyłkę. 999 niestety nie jest wysyłane bezpośrednio przez brytyjski amazon więc z Super Saver Delivery nici.
Zamiast VLR zamówione Devil Survivor Overclocked :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:03, hammerfall87 napisał:

jak nagrywarka na allegro do ds jest najlepsza ?


AceKard 2. Pamiętaj, żeby za każdym razem zaznaczać, że jest to legalne i służy do nagrywania aplikacji/gier stworzonych przez użytkowników konsol Nintendo. Najsławniejszym przykładem takiej appki, a która teraz jest wszędzie to Colors! Inaczej można wpaść w tarapaty, jak niegdyś ja przez Wojmana i kogoś kto pewnie na mnie nakapował i się w łeb nie palnął.


@bobobo

Dzięki za cynk, sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co wiem gra Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate jest dość popularna lecz w polsce nie da rady jej kupic? wie ktos moze gdzie jest dostępna? A i jeszcze cos mógłby mi ktos wytłumaczyć na czym polega fenomen tej gry i o co wniej chodzi, mówie o grze - Fire Emblem: Awakening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 18:42, seroero napisał:

Witam, z tego co wiem gra Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate jest dość popularna
lecz w polsce nie da rady jej kupic? wie ktos moze gdzie jest dostępna?


Zawsze i wszędzie: amazon.co.uk. Jbc to pomagam w zakupie.

Dnia 24.03.2013 o 18:42, seroero napisał:

A i jeszcze cos
mógłby mi ktos wytłumaczyć na czym polega fenomen tej gry i o co wniej chodzi, mówie
o grze - Fire Emblem: Awakening


Kawał porządnej gry strategiczno turowej z b. dobrą fabułą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 18:42, seroero napisał:

A i jeszcze cos
mógłby mi ktos wytłumaczyć na czym polega fenomen tej gry i o co wniej chodzi, mówie
o grze - Fire Emblem: Awakening


na dzisiejsze standary: cholernie dluga, cholernie trudna i cholernie rozbudowana (ilosc postaci, relacje miedz nimi, fabula). ja wlasnie gram sobie w Path of Radiance (ostatnia misja w tej chwili), a juz jutro z Radiant Dawn startuje :D

Dnia 24.03.2013 o 18:42, seroero napisał:

Witam, z tego co wiem gra Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate jest dość popularna lecz w polsce nie da > rady jej kupic?


jakies sklepy na allegro sciagaja z tego co widze. ale na allegro (przynajmnie na NDSa) czesto ludzie wciskali lewizne, jak jest z gramii do 3DSa nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 21:15, nightfaler napisał:

Nie ma lewizny na 3ds''a :P


nie ma podrabiany kartów ktore wygladaja niemal identycznie jak karty od nientendo ? nie chce mi sie wierzyc. bo o taka lewizne mi chodzi. bo ze 3ds nie jest zlamany to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 21:18, EmperorKaligula napisał:

nie ma podrabiany kartów ktore wygladaja niemal identycznie jak karty od nientendo ?

A takie to są. Ale takie które by działały nie.

Dnia 24.03.2013 o 21:18, EmperorKaligula napisał:

nie chce mi sie wierzyc. bo o taka lewizne mi chodzi. bo ze 3ds nie jest zlamany to wiem.

Dokładnie to właśnie rozchodziło mi się o to ;p A wracając ostatnio ktoś już trąbił o tym, że złamał 3ds''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 20:53, EmperorKaligula napisał:

cholernie trudna

I nie ma jakiegoś poziomu trudności a''la mój tytuł? Bo na trailerach Awakening wygląda zachęcająco, ale to co napisałeś odstrasza. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 22:16, Kadaj napisał:

I nie ma jakiegoś poziomu trudności a''la mój tytuł? Bo na trailerach Awakening wygląda
zachęcająco, ale to co napisałeś odstrasza. : /


dunno, pewnie jest. w czesciach na GC i Wii jest wybor poziomu trudnosci (easy, normal, brutal - i roznice sa widoczne golym okiem - ilosc expa, ilosc przeciwnikow itd). ale chyba na kazdy jest perma death. jak ktos zginie to ginie na dobre. ja tam zawsze gram tak aby wszyscy przezyli - we wszystkie czesc w jakie gralem (5?, 6?) bo kazda postac to jakas historia i jakies relacje z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 20:48, Piotrbov napisał:

> Witam, z tego co wiem gra Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate jest dość
popularna
> lecz w polsce nie da rady jej kupic? wie ktos moze gdzie jest dostępna?

Zawsze i wszędzie: amazon.co.uk. Jbc to pomagam w zakupie.

> A i jeszcze cos
> mógłby mi ktos wytłumaczyć na czym polega fenomen tej gry i o co wniej chodzi, mówie

> o grze - Fire Emblem: Awakening

Kawał porządnej gry strategiczno turowej z b. dobrą fabułą itd.

a 3ds nie ma czasem blokady regionalnej ? Nie wiem za bardzo jak to działa ale czy czasem gry z amazonu nie beda działac na moim 3dsie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 18:35, seroero napisał:

a 3ds nie ma czasem blokady regionalnej ?

Ma.

Dnia 25.03.2013 o 18:35, seroero napisał:

Nie wiem za bardzo jak to działa ale czy czasem
gry z amazonu nie beda działac na moim 3dsie ?

Piotrbov mówi o brytyjskim amazonie jeśli wcześniej nie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 18:35, seroero napisał:

a 3ds nie ma czasem blokady regionalnej ? Nie wiem za bardzo jak to działa ale czy czasem
gry z amazonu nie beda działac na moim 3dsie ?


Dokładnie, to co napisał nighfaler powyżej. Nic dodać, nic ująć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 19:22, nightfaler napisał:

> a 3ds nie ma czasem blokady regionalnej ?
Ma.
> Nie wiem za bardzo jak to działa ale czy czasem
> gry z amazonu nie beda działac na moim 3dsie ?
Piotrbov mówi o brytyjskim amazonie jeśli wcześniej nie zauważyłeś.

Racja, nie zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zapytam tu bo do tematu o jRPG oprócz mnie zaglądają chyba jedynie ze 2-3 osoby... Dragon Quest, nigdy nie grałem w żadną grę z tej serii - czy ma jakieś znaczenie od której zacznę? Którą część z tych na DSa byście polecili?

Przy okazji moje postępy w przygodzie z DSem. Zaliczyłem kolejną część Laytona - była jeszcze lepsza niż jedynka. Poza tym ograłem Advance Wars Days of Ruin. Mistrzostwo w kategorii strategii turowych na przenośną konsolkę. To jest bezcenne ;]
Na koniec Phoenix Wright, czyli epicki prawnik w akcji. To jest równie genialne i wciągające co 999. Mógłbym się czepiać że trzecia i ostatnia rozprawa nie są tak dobre jak pozostałe ale szczerze mówiąc byłem po tej grze na takim hypie że mam to gdzieś ;p Ten humor, ta walka nerwów w sądzie, ta muzyka - miód i orzeszki ;] Wczoraj skończyłem też Phoenix Wright 2, niestety znacznie słabsza od jedynki, jedynie ostatnia rozprawa naprawdę daje radę, jednak fakt że zostałem fanem prawnika z kolczastą fryzurą już się raczej nie zmieni ;] OBJECTION! http://youtu.be/lXlrkYp-4hU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 14:40, Longer napisał:

Ogral ktos juz Castlevanie : Mirror of Fate ? Warto sie zainteresowac jako wielki
fan Lords of Shadow ?

Powiem tyle po demie MoF stwierdzam, że nie spieszno mi pędzić po pełniaka.
*LoF przechodziłem z wypiekami*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2013 o 18:51, nightfaler napisał:

Powiem tyle po demie MoF stwierdzam, że nie spieszno mi pędzić po pełniaka.
*LoF przechodziłem z wypiekami*


Glowny ''''odpychacz'''' to ... ?

To co mi sie na ta chwile nie podoba to fakt, ze do ogrania jest kilku bohaterow..wiem, ze moze to bedzie wyjasnione fabularnie jednak jakos trudno sie bedzie zzyc z postacia kiedy po chwili kierujemy juz kims innym..
Odnosze dziwne wrazenie, ze tytul byl robiony jako zapychacz przed premiera Lords of Shadow 2, o ktorym w sumie tez cisza. Srednia ocen jest stosunkowo dobra a mimo to wielu mi odradza- dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 19:05, Longer napisał:

Glowny ''''odpychacz'''' to ... ?

Brak czasu/pieniędzy/chęci
Nie ma w sobie czegoś nowego, wyjątkowego... Czegoś co samym swoim "bytem" zmusza cię do bezwarunkowego udania się do sklepu po zakup ;p

Dnia 01.04.2013 o 19:05, Longer napisał:

To co mi sie na ta chwile nie podoba to fakt, ze do ogrania jest kilku bohaterow..wiem,

Też do końca nie lubię takiego zabiegu ;]

Grałem w pewnego jRPG/dungeon crawlera na PSP gdzie po kilkunastu godzinach gry! Dostałem zestaw nowych bohaterów... od taki twist fabularny, nie dość że nie pasowały mi osobowością to jeszcze zaczynało się kompletnie od ZERA, OD zasranego początku.... Człowiek farmi, koksa, nosi na rękach te niedołęgi i kiedy wreszcie jest z nich dumny, autorzy postanawiają ci ich odebrać ;( Łącząc fakty najprawdopodobniej po tej paczce pseudo heroin i kilkunastu godzinach rozgrywki miałem dostać KOLEJNYCH którymi miałem zaopiekować się znowu od samego początku.... Jak ją wyłączyłem tak jej nie włączyłem ;p Ale zszedłem troszku z tematu

Dnia 01.04.2013 o 19:05, Longer napisał:

Odnosze dziwne wrazenie, ze tytul byl robiony jako zapychacz przed premiera Lords
of Shadow 2
, o ktorym w sumie tez cisza.

Głupie pytanie, ale próbowałeś tego dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować