Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2013 o 21:13, Kadaj napisał:

Ja ze swojej strony polecam:
-Laytona
-Virtue''s Last Reward
-Fire Emblem: Awakening
-Tales of the Abyss


Dodatkowo Animal Crossing: New Leaf. Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak chronić 3DSa? Zdaje się że od kupna ma kilka nowych rys, a właściwie go nie używałem. Mam tylko nadzieje, że to były słabsze miejsca i już nie będzie się tak niszczył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 21:04, Boguslav4 napisał:

A jak chronić 3DSa? Zdaje się że od kupna ma kilka nowych rys, a właściwie go nie używałem.
Mam tylko nadzieje, że to były słabsze miejsca i już nie będzie się tak niszczył :/


Pokrowiec + folia na ekrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 21:07, Piotrbov napisał:

> A jak chronić 3DSa? Zdaje się że od kupna ma kilka nowych rys, a właściwie go nie
używałem.
> Mam tylko nadzieje, że to były słabsze miejsca i już nie będzie się tak niszczył
:/
>

Pokrowiec + folia na ekrany.


Hard case''y czy zwykły futerał? Zaczynam doceniać istnienie serwisów wymieniających wszystko, nawet obudowy, lecz przy okazji pojawia się pytanie- jak wygląda potencjalna sprawa z naprawą? Nintendo chyba nie mają u nas przedstawicielstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 21:19, Boguslav4 napisał:

Hard case''y czy zwykły futerał? Zaczynam doceniać istnienie serwisów wymieniających
wszystko, nawet obudowy, lecz przy okazji pojawia się pytanie- jak wygląda potencjalna
sprawa z naprawą? Nintendo chyba nie mają u nas przedstawicielstwa.


http://nintendo.unia.com.pl/ Jeśli chodzi o naprawy. Jest to autoryzowany serwis sprzętu Nintendo w Polsce.

A co do konsoli to korzystam z tego futerału http://www.amazon.co.uk/Nintendo-Licensed-Executive-Case-3DS/dp/B004JLO65Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1373139095&sr=8-1&keywords=3DS+case i z tych folii
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004JLO61K/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 21:19, Boguslav4 napisał:

Hard case''y czy zwykły futerał? Zaczynam doceniać istnienie serwisów wymieniających
wszystko, nawet obudowy, lecz przy okazji pojawia się pytanie- jak wygląda potencjalna
sprawa z naprawą? Nintendo chyba nie mają u nas przedstawicielstwa.


Miałem cały górny ekran porysowany wyraźnie od obudowy(3DS XL). Wysłałem go do serwisu i bez problemu wymienili. Napisali tylko żeby się zaopatrzyć w folie ochronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam zamiar zakupić 3DS w wersji XL w wersji amerykańskiej NTSC ,chciałem się dowiedzieć czy wiecie może w jakim sklepie mógłbym znaleźć najlepsza ofertę ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 13:11, Ichibanboshi-kun napisał:

> Hard case''y czy zwykły futerał? Zaczynam doceniać istnienie serwisów wymieniających

> wszystko, nawet obudowy, lecz przy okazji pojawia się pytanie- jak wygląda potencjalna

> sprawa z naprawą? Nintendo chyba nie mają u nas przedstawicielstwa.

Miałem cały górny ekran porysowany wyraźnie od obudowy(3DS XL). Wysłałem go do serwisu
i bez problemu wymienili. Napisali tylko żeby się zaopatrzyć w folie ochronne.


Po pewnym czasie użytkowania stwierdzam, że nowych rys nie ma. Widocznie w transporcie obchodzili się mniej miło z konsolą niż ja. Dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 12:01, Boguslav4 napisał:

Po pewnym czasie użytkowania stwierdzam, że nowych rys nie ma. Widocznie w transporcie
obchodzili się mniej miło z konsolą niż ja. Dzięki za opinię.


Świnie :/ NIe lubię jak ktoś traktuje klienta jakby był kulą u nogi. W kązdym razie. Jeśli pojawi się jakiś problem to korzystaj od razu z http://nintendo.unia.com.pl/ Bardzo dobra obsługa a wysyłając konsolę z powrotem, zrobili to jeszcze lepiej niż jak ja im wysłałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 23:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Świnie :/ NIe lubię jak ktoś traktuje klienta jakby był kulą u nogi. W kązdym razie.
Jeśli pojawi się jakiś problem to korzystaj od razu z http://nintendo.unia.com.pl/ Bardzo
dobra obsługa a wysyłając konsolę z powrotem, zrobili to jeszcze lepiej niż jak ja im
wysłałem ;)


Co do Unii, to trzeba się śpieszyć, umowę z Nintendo mają podpisaną do 31 sierpnia, a dalej to niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żaden moderator mnie za to nie uwali. Wolę napisać tutaj niż w odpowiednim wątku gdzie i tak zostałoby to przeoczone. Otóż, mam parę gier za które chciałbym się zaminić na inne. Są to Puzzle Quest DS, Final Fantasy Crystal Chronicles Echoes of Time, a do tego w zamian za ciekawe oferty mam Hotel Dusk, Advance Wars Dark Conflict, a na 3DS Zeldę.
Może ktoś coś ma w co się już mu znudziło granie i chciałby spróbować czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w mario 64 na DSa i mam problem. Odkryłem już 4 pierwsze mapy ale kolejne mi się nie odkrywają? A wszystkie dzwi które wymagają klucza nie mogę otworzyć? Co robić aby się odblokowały kolejne mapy? Mam odkryte tylko 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 18:38, Dominik000 napisał:

Gram w mario 64 na DSa i mam problem. Odkryłem już 4 pierwsze mapy ale kolejne
mi się nie odkrywają? A wszystkie dzwi które wymagają klucza nie mogę otworzyć? Co robić
aby się odblokowały kolejne mapy? Mam odkryte tylko 4


Pokonałeś Króla Kupę? Mieści się on w tym pokoju z tymi szerokimi drzwiami. Za pokonanie go, odblokują Ci się kolejne mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 18:43, Osiol napisał:

> Gram w mario 64 na DSa i mam problem. Odkryłem już 4 pierwsze mapy ale kolejne

> mi się nie odkrywają? A wszystkie dzwi które wymagają klucza nie mogę otworzyć?
Co robić
> aby się odblokowały kolejne mapy? Mam odkryte tylko 4

Pokonałeś Króla Kupę? Mieści się on w tym pokoju z tymi szerokimi drzwiami. Za pokonanie
go, odblokują Ci się kolejne mapy.

Chodzi ci o tego bosa koppa? Co się walczy z nim na czubku drzewa? Ten brązowy. Możesz podać link do obrazka z gry abym mgół skojażyć czy z nim walczyłem? bo z tym to już walczyłem http://www.google.pl/imgres?um=1&client=firefox-a&hs=5M2&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&hl=pl&biw=1200&bih=644&tbm=isch&tbnid=RiaU3M2QEjMMWM:&imgrefurl=http://gallery.burrowowl.net/index.php%3Fq%3D/post/view/11896&docid=T6sfwUfWyp_cIM&imgurl=http://gallery.burrowowl.net/_images/f0edc88b3029042893b92eb6e5721809/11896%252520-%252520high_res%252520koopa%252520mario%252520mushroom%252520vector.png&w=4000&h=4000&ei=VggNUpXoKImQtAaSu4Bw&zoom=1&ved=1t:3588,r:3,s:0,i:88&iact=rc&page=1&tbnh=180&tbnw=180&start=0&ndsp=18&tx=159&ty=52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 19:00, Dominik000 napisał:

> >


Dla pewności, mówimy o tej grze, tak? Bo szczerze mówiąc nie przypominam sobie o żadnym drzewie. Jak coś na dole dałem okładkę gry, o której sądzę, że mówisz. a na drugim obrazku, bossa, którego trzeba pobić, aby odblokować kluczę.


20130815191520

20130815191851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 19:55, apparition napisał:

Czyli po kupnie gry na konsoli "A" będę mógł ją kupić, ściągnąć, usunąć potem znowu ściągnąć?
W obrębie jednej konsoli?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować