Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2013 o 20:30, Boguslav4 napisał:

Kiedy można zdobyć w Blacku drugiego z legendarnych smoków?

Spoiler

Pamiętam tylko, że przed
bitwą z N trzeba złapać maskotkę danej wersji.



Edit. W spojlerze nie ma odp. tylko dalsza część pytania.


Sorki, źle przeczytałem bulbapedię. Jednak nie można złapać obydwu smoków w Black & White. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 21:47, Rizzan napisał:

Sorki, źle przeczytałem bulbapedię. Jednak nie można złapać obydwu smoków w Black & White.
Mój błąd.


Szkoda, już myślałem, że ja się pomyliłem :(

Jesli nie jest to wbrew forum, może ktoś polecić, gdzie warto zamówić Pokemony Y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 21:56, Boguslav4 napisał:

Jesli nie jest to wbrew forum, może ktoś polecić, gdzie warto zamówić Pokemony Y?


Ja zamówiłem na allegro. 165zł + koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 22:17, Rizzan napisał:

Ja zamówiłem na allegro. 165zł + koszt przesyłki.

Ja osobiście zamówiłem na Robsonie, też mają tanio. Aż dziwne, że taka gra i taka ładna cena, a nie 200+.

Mam też jeszcze jedno pytanie do znawców Poków. Chodzi o Black/White 2. Czy w tej części są jakieś nowe Poki do złapania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 15:38, Damianuss1 napisał:

Mam też jeszcze jedno pytanie do znawców Poków. Chodzi o Black/White 2. Czy w tej części
są jakieś nowe Poki do złapania?


Do złapania w sensie czy ogólnie są nowe Pokemony? Jeśli o to chodzi to nie, jest dalej 649. Jeżeli ogólnie to Pokedex Unovy został rozserzony chyba do ok 300 i w Unovie da się złapać niektóre Pokemony z poprzednich generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, którą wersję pokemonów wybrać, stąd tradycyjnie nowe pytanie- gry z 3DSa można spokojnie wymieniać z innymi? :)

Zresztą prawdopodobnie wypuszczą wersję

Spoiler

Z, lub X2/Y2.

Tradycyjnie są pokemony pierwsze na daną konsolę, ich rozwinięcie i ostatnie na tą konsolę/działające na nastepną wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dzisiaj dostałem nowe poki zamawiając z randomowego sklepu na allegro. Jak na razie gra się bardzo przyjemnie, ale przy włączonym 3D podczas walki czasami są widoczne spadki fpsów oraz trochę długo (pare sek) włącza się pokedex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 12:37, Boguslav4 napisał:

Czy imię postaci w Pokemonach X i Y jest do czegoś potrzebne, czy można grać z imieniem
"sugerowanym" i nie mieć potem problemów w sieci?


Noo... NPC mówią do Ciebie po imieniu... i każdy gracz w sieci będzie wiedział jak się nazywa twoja postać... Jeśli sugerowane imie Ci odpowiada to je wybierz, jeśli nie to wpisz takie jakie będzie Ci się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uległem poke-presji i zamówiłem 3DS XL. ;_; Jako że w temacie gier na DSa jestem całkowicie zielony, mimo że kilkakrotnie już miałem atak chęci na kupienie go(tak w sumie to od momentu premiery), to moglibyście podać mi kilka kluczowych dla pozytywnego odbioru tego handhelda tytułów? :P Z góry wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 20:56, barsum napisał:

Uległem poke-presji i zamówiłem 3DS XL

Gdzie zamówiłeś? U nas z tego co widzę to praktycznie w ogóle go nie ma. Domyślam się, że z amazonu. Pytam bo też się przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był w Warszawie wczoraj na StreetPassynaliach 2013 niech żałuje. Było znakomicie, świetni ludzie, fajna atmosfera.

Udało nam się zrobić wieżę z 43 3DS''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować