Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2013 o 00:41, ww3pl napisał:

> Teraz mamy Pokemon X i Y. Czy powstanie też Pokemon Z?
Myślę, że tytuły nawiązywały bardziej do chromosomów, niż do alfabetu.


Patrzcie jakie mądre słowa, chromosomy, przyszedł na forum i pozamiatał, jeszcze może
mamy mu zapłacić, myamyamyamya


Myśle, że Pokemony Z mogą powstać. Wskazuje na to

Spoiler

obecność legendy Z...

:P
Same X,Y,Z to nazwy osi w trójwymiarowym sposobie przedstawienia grafiki - co byłoby zabawne w połączeniu z tym, że to pierwsze Pokemony na kieszonsolki w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 12:57, Boguslav4 napisał:

Myśle, że Pokemony Z mogą powstać. Wskazuje na to

Spoiler

obecność legendy Z...

:P
Same X,Y,Z to nazwy osi w trójwymiarowym sposobie przedstawienia grafiki - co byłoby
zabawne w połączeniu z tym, że to pierwsze Pokemony na kieszonsolki w 3D.

True, ale jeśli oś Z odpowiada za głębię, to Pokemony 3D reklamuje się przez... wstawienie osi poziomej i pionowej do nazwy gry?

Chromosomy brzmią fajniej, choć są jeszcze fajniejsze teorie - http://kotaku.com/5975396/this-nerdy-explanation-for-pokmon-xy-might-blow-your-mind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 13:04, ww3pl napisał:

> Myśle, że Pokemony Z mogą powstać. Wskazuje na to

Spoiler

obecność legendy Z...

:P

> Same X,Y,Z to nazwy osi w trójwymiarowym sposobie przedstawienia grafiki - co byłoby

> zabawne w połączeniu z tym, że to pierwsze Pokemony na kieszonsolki w 3D.
True, ale jeśli oś Z odpowiada za głębię, to Pokemony 3D reklamuje się przez... wstawienie
osi poziomej i pionowej do nazwy gry?


To też miało by ciekawe znaczenie- wersja Z doda dodatkową głębię do fabuły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 11:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Potrzebujesz dowód zakupu, przesyłasz go im mailowo, dostajesz w mailu zwrotnym numer
klienta dla kuriera, którego potem zamawiasz i paczkę im wysyłasz. Ja wymieniałem ekran
górny, który porysowal się przez obudowę i w ogóle miał jakąś wadę fabryczną

Hm, czyli rysy na górnym ekranie podpadają pod gwarancję? Chciałem założyć osłony na oba ekrany i zauważyłem kilka drobnych rys na górnym ekranie, wygląda jakby były równoległe do wystającej krawędzi obudowy wokół touchscreena. Słyszałem coś o tym, podobno może do tego dojść przy zamykaniu konsoli. To może chociaż to mi wymienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 19:07, Martius0 napisał:

Hm, czyli rysy na górnym ekranie podpadają pod gwarancję? Chciałem założyć osłony na
oba ekrany i zauważyłem kilka drobnych rys na górnym ekranie, wygląda jakby były równoległe
do wystającej krawędzi obudowy wokół touchscreena. Słyszałem coś o tym, podobno może
do tego dojść przy zamykaniu konsoli. To może chociaż to mi wymienią.

Mnie wymienili, więc jak będziesz naciskał, że to nie Twoja wina a tego jak jest konsola zbudowana to wymienią :) Jedynie co, to pewnie dołączą notkę - proszę zabezpieczyć ekran foilą ochronną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby, tylko narazie mi odpisali, że może być problem z przesyłką ponieważ nie mają dystrybutora na ten moment w Polsce. Jeszcze czekam na ich kolejną odpowiedź.Mam pytanie, jak wysyłałeś swojego 3ds to zostawiłeś w nim kartę sd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2013 o 13:02, Martius0 napisał:

Oby, tylko narazie mi odpisali, że może być problem z przesyłką ponieważ nie mają dystrybutora
na ten moment w Polsce. Jeszcze czekam na ich kolejną odpowiedź.Mam pytanie, jak wysyłałeś
swojego 3ds to zostawiłeś w nim kartę sd?


Tak, zostawiłem. Wysłałem calą konsolę bez ładowarki, w oryginalnym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak długo moderator na d-serious aktywuje konto? Chciałbym móc już na forum coś napisać i spotkać się z ludźmi z Krakowa/Katowic i okolic co by chociaż mieć namiastkę tego co stworzyła grupa z Wawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 21:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy ktoś wie jak długo moderator na d-serious aktywuje konto? Chciałbym móc już na forum
coś napisać i spotkać się z ludźmi z Krakowa/Katowic i okolic co by chociaż mieć namiastkę
tego co stworzyła grupa z Wawy ;)

Kupie poki to chętnie się spotkam w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 22:14, nightfaler napisał:

Kupie poki to chętnie się spotkam w Krakowie!

Pewnie, szkoda że nie mam żadnej gry jak Mario Kart 7 i nie będzie sobie mogli pograć w nic poza Ghost Reacon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 17:45, Martius0 napisał:

Po Nintendo Direct i cały czas ani słowa o SMT4 i nowe EO dla Europe. Ech, ile można
jeszcze czekać.

Przynajmniej dodali obiecaną unifikację kont, choć dalej pobrane gry są przypisane do konsoli, a nie do konta.

Jak to zmienią, to zacznę kupować w ich sklepie. Jak nie, to nie, łaski bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Nintendo Club w Polsce? Sytuacja taka jak z Xbox Live kilka lat temu, czyli trzeba się rejestrować na UK, albo w ogóle nie korzystać? Bo oferta z Mario 3D Land jest kusząca. :)
I btw - jak wygląda gwarancja na konsolę, skoro nie ma polskiego oddziału Nintendo? Domyślam się, że kupując na Amazonie nie ma żadnych problemów, ale co z np. allegro? Kilka ofert gwarantuje "3-miesięczną gwarancję rozruchową", kiedy inne dają rok lub dwa. Jest jakaś książeczka w środku, rejestruje się konsolę czy jak? :P
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 15:46, barsum napisał:

Jak to jest z Nintendo Club w Polsce? Sytuacja taka jak z Xbox Live kilka lat temu, czyli
trzeba się rejestrować na UK, albo w ogóle nie korzystać? Bo oferta z Mario 3D Land jest
kusząca. :)

Pytałem już o to Ichibanboshi-kun - rejestruj się na UK, płacenie w złotówkach na eShopie w niczym nie przeszkadza, kody na Super Mario 3D Land przyjdzie.
... tyle że pamiętaj, że promocja nie jest jeszcze aktywna.

Dnia 23.11.2013 o 15:46, barsum napisał:

I btw - jak wygląda gwarancja na konsolę, skoro nie ma polskiego oddziału Nintendo? Domyślam
się, że kupując na Amazonie nie ma żadnych problemów, ale co z np. allegro? Kilka ofert
gwarantuje "3-miesięczną gwarancję rozruchową", kiedy inne dają rok lub dwa. Jest jakaś
książeczka w środku, rejestruje się konsolę czy jak? :P
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź. :)

Najprawdopodobniej wystarczy e-mail do osób zajmujących się Polską ( http://microsite.nintendo-europe.com/poland-europe/ ), tam już dalej Cię pokierują, niezależnie od tego gdzie kupiłeś konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem w swoje ręce Nintendo DS (póki co tylko na test) i jako weteran gry Pokémon Red pomyślałem, że czas najwyższy otworzyć się na nowsze gry z serii. Aby poczuć się mądrym i mieć wiedzę teoretyczną, zacząłem czytać Wikipedię. Co tam znalazłem? Ano informację, że Pokémon Crystal to zaktualizowana wersja Pokémon Gold/Silver, Pokémon Emerald to wznowienie Pokémon Ruby/Sapphire, a Pokémon Platinum jest edycją rozszerzoną Pokémon Diamond/Pearl. Niezbyt mi się to spodobało (liczyłem na to, że Crystal, Emerald i Platinum to całkowicie nowe tytuły), ale na władzę nie poradzę. W związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy opłaca się kupować Pokémon Gold/Silver, czy lepiej od razu zainwestować w Pokémon Crystal?
2. Czy edycje rozszerzone zawierają wszystkie Pokémony z danej generacji, czy część znowu trzeba zdobyć na zasadzie wymiany (nie mam tu na myśli wymiany ze starszymi wersjami, tj. Pokémon Crystal może nie zawierać pewnych Pokémonów z wersji Pokémon Red/Blue, ale wolałbym, żeby zawierał wszystkie z wersji Pokémon Gold/Silver)?

Właściwie to na tym nie koniec. Polećcie mi jakieś gry na Nintendo DS. Gatunek jest dowolny, mogą to być "deesowe" hity, a mogą to być świetne produkcje, o których mało kto słyszał. Nigdy wcześniej nie miałem w rękach tej konsoli i poza Pokémonami nie znam żadnego tytułu na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 18:56, Gumisiek2 napisał:

Dorwałem w swoje ręce Nintendo DS (póki co tylko na test) i jako weteran gry Pokémon

Dnia 25.11.2013 o 18:56, Gumisiek2 napisał:

1. Czy opłaca się kupować Pokémon Gold/Silver, czy lepiej od razu zainwestować w Pokémon
Crystal?
2. Czy edycje rozszerzone zawierają wszystkie Pokémony z danej generacji, czy część znowu
trzeba zdobyć na zasadzie wymiany (nie mam tu na myśli wymiany ze starszymi wersjami,
tj. Pokémon Crystal może nie zawierać pewnych Pokémonów z wersji Pokémon Red/Blue, ale
wolałbym, żeby zawierał wszystkie z wersji Pokémon Gold/Silver)?

Właściwie to na tym nie koniec. Polećcie mi jakieś gry na Nintendo DS. Gatunek jest dowolny,
mogą to być "deesowe" hity, a mogą to być świetne produkcje, o których mało kto słyszał.
Nigdy wcześniej nie miałem w rękach tej konsoli i poza Pokémonami nie znam żadnego tytułu
na nią.


Primo, mówisz o innej konsoli. Pokemon Crystal, Pokemon Silver/Gold wyszły na GBA nie na NDS''a xD Pewnie chodzi ci o Pokemon Diamond/Pearl i Platinum ( ta ostatnia jest trochę zmienioną od tych dwóch poprzednich ).
Lub też Pokemon Heart Gold/Soul Silver to są ulepszone ( nawet i bardzo ) wersję Gold i Silver z GBA.

Secundo. Niestety nigdy nie ma tak, że można w jednej grze złapać wszystkie Pokemony, trzeba wymieniać, chociaż teraz jest ułatwiona w tych wersjach ta wymiana bo można to robić przez internet.
Aha wersja Hear Gold/Soul SIlver, może dzieje się w drugiej i pierwszej generacji, ale do niej można pakować również poki z 3 i 4 generacji.

A co do innych gier to: GTA Chinatown, The World Ends With You, Professor Layton, Rythm Heaven i Advance Wars i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 21:18, Piotrbov napisał:

Primo, mówisz o innej konsoli. Pokemon Crystal, Pokemon Silver/Gold wyszły na GBA nie
na NDS''a xD


Oczywiście masz rację, myślałem o czymś innym, napisałem o czymś jeszcze innym :P

Dnia 25.11.2013 o 21:18, Piotrbov napisał:

Pewnie chodzi ci o Pokemon Diamond/Pearl i Platinum ( ta ostatnia jest trochę
zmienioną od tych dwóch poprzednich ).


No właśnie. Jak ma się wersja Platinum do Diamond/Pearl? Domyślam się, że te dwie bliźniacze wersje (tj. Diamond i Pearl) różnią się od siebie dostępnymi Pokémonami i ewentualnie jakimiś fabularnymi drobnostkami (czyli np. pomagasz innej organizacji lub wybierasz się w inne miejsce). A wersja Platinum? Na logikę powinna zawierać Pokémony z obu tych wersji (skoro jest edycją rozszerzoną obu tych gier), ale czy zawiera jeszcze jakieś większe zmiany?

Dnia 25.11.2013 o 21:18, Piotrbov napisał:

Lub też Pokemon Heart Gold/Soul Silver to są ulepszone ( nawet i bardzo ) wersję Gold
i Silver z GBA.


Kumpel gra dniami i nocami właśnie w HeartGold, więc wiem co nieco na temat tej pozycji i przyznam, że wygląda ona bardzo ciekawie.

Dnia 25.11.2013 o 21:18, Piotrbov napisał:

Secundo. Niestety nigdy nie ma tak, że można w jednej grze złapać wszystkie Pokemony,
trzeba wymieniać, chociaż teraz jest ułatwiona w tych wersjach ta wymiana bo można to
robić przez internet.


Lipa. Wolałbym mieć wszystko w jednej grze, no ale cóż...

Dnia 25.11.2013 o 21:18, Piotrbov napisał:

A co do innych gier to: GTA Chinatown, The World Ends With You, Professor Layton, Rythm
Heaven i Advance Wars i wiele, wiele innych.


O, GTA znam :P Dzięki bardzo, poszukam informacji o każdym tytule i może wybiorę coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować