Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2013 o 00:38, ww3pl napisał:

> Mam mały problem z połączeniem konta eShop z kontem Club Nintendo. w FAQu jest napisane,

> że trzeba wejść w eShopie do Settings/Other, tam zjechać na sam dół i wybrać "Club
Nintendo
> Account"... z tym, że ja nie mam tak takiej opcji. Co mam z tym fantem zrobić?
Moja dziewczyna aktywowała dzisiaj całą promocję z Super Mario 3D Land i nie musiała
nic łączyć - dostała kod po rejestracji gry i konsoli, wpisała na 3DS-ie i gra.
Tak w razie czego.

Dodałem teraz grę do Club Nintendo i dostałem kod do Mario. To po co pisali na stronie promocji, że trzeba połączyć konto eShopa z Club Nintendo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 01:00, Ichibanboshi-kun napisał:

Sorki za oczywiste pytania, ale tak dla pewności piszę, aby pomóc :) zarówno 3DSa jak
i jedną z wymienionych gier zarejestrowałeś dopiero teraz, tak?


Konsola i Mario Kart 7 są zarejestrowane od lutego (aż sprawdziłem przed chwilą :)), tylko Pokemony dodałem przedwczoraj tak dla pewności. Dzisiaj dalej nic więc będę pisał do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno konsola, jak i gra z promocji muszą być zarejestrowane w okresie Mariobrania.

Jeśli konsolę już rejestrowałeś, promocja Ciebie nie obejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 22:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Przyzwoita? Nie kryję, że ta część rozpaliła we mnie miłość do tej serii, dlatego taka
średnia ocena mnie dziwi :D Przeszedłeś całość?

edit: Trochę się zagalopowałem, pewnie masz ją dopiero dzień, dwa :)?

Nigdy fanem Mariana nie byłem, może to też kwestia grania w New Super Mario Bros: 2 (akurat jak kupowałem na amazonie dorzucali go za darmo do 3ds). Grę mam od dnia rozpoczęcia promocji, dopiero skończyłem pierwszy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 15:58, ww3pl napisał:

Zarówno konsola, jak i gra z promocji muszą być zarejestrowane w okresie Mariobrania.


Ahh więc to takie buty. Gry to jeszcze rozumiem, ale że konsola też musi być dodana w tym terminie to już not cool :P.
Trudno, na pocieszenie muszę czekać na kuriera z Fire Emblem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 16:11, Martius0 napisał:

Nigdy fanem Mariana nie byłem, może to też kwestia grania w New Super Mario Bros: 2 (akurat
jak kupowałem na amazonie dorzucali go za darmo do 3ds). Grę mam od dnia rozpoczęcia
promocji, dopiero skończyłem pierwszy świat.

Mam mieszane uczucia co do NSMB. niby fajnie mi się na DSie grało, ale nie jestem fanem Mariana w 2D. 3D bardzo się różni, ale sam ten złoty pomysł na NSMB.2 mi się podoba, ech, ciężkie życie gracza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 15:58, ww3pl napisał:

/.../


Zadają podchwytliwe pytania- kiedy kupiło się daną grę i czy jednocześnie/ w tym samym okresie co konsolę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 00:38, ww3pl napisał:

Moja dziewczyna aktywowała dzisiaj całą promocję z Super Mario 3D Land i nie musiała
nic łączyć - dostała kod po rejestracji gry i konsoli, wpisała na 3DS-ie i gra.
Tak w razie czego.

To łączenie jest chyba tylko wymagane jeśli ktoś zakupi grę w Eshopie i chce klucz do rejestracji w club nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup 3ds i mam pytanie co do tego całego darmowego Super Mariana. Jak to trzeba załatwić, gdzieś się na UK zarejestrować, tak? Jeszcze ile owa gra waży, bo moja 2GB karta może tego nie pociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 22:02, Antek100100 napisał:

Planuję zakup 3ds i mam pytanie co do tego całego darmowego Super Mariana. Jak to trzeba
załatwić, gdzieś się na UK zarejestrować, tak? Jeszcze ile owa gra waży, bo moja 2GB
karta może tego nie pociągnąć.


Pociągnie spokojnie. Rejestrujesz 3DSa i jedną grę z listy:(każda jest świetna)

Mario & Luigi: Dream Team Bros.
Animal Crossing: New Leaf
The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (launching November 22nd)
Donkey Kong Country Returns 3D
Fire Emblem: Awakening
Luigi’s Mansion 2
LEGO CITYŸ Undercover: The Chase Begins
Sonic Lost World (Nintendo 3DS version)
Monster Hunter 3 Ultimate (Nintendo 3DS version)
Pokémon X
Pokémon Y
Bravely Default
New Super Mario Bros. 2
Mario Kart 7
Professor Layton and the Azran Legacy

i dostajesz mail zwrotny z linkiem do klucza, który wklepujesz w eShopie. Rejestrujesz się na www.nintendo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
I każdą z tych gier mogę sobie legalnie pobrać?? Myślałem że to sam Marian.Miałem silną ochotę zagrania w Fire Emblem więc to chyba idealna okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 08:24, LastOrder napisał:

...
I każdą z tych gier mogę sobie legalnie pobrać?? Myślałem że to sam Marian.Miałem silną
ochotę zagrania w Fire Emblem więc to chyba idealna okazja.

Musisz chyba kupić i zarejestrować jedną z tych gier, żeby dostać tego hydraulika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 08:24, LastOrder napisał:

...
I każdą z tych gier mogę sobie legalnie pobrać?? Myślałem że to sam Marian.Miałem silną
ochotę zagrania w Fire Emblem więc to chyba idealna okazja.


Przecież Ichibanboshi-kun napisał, że musisz zarejestrować kod jednej z gier, którą wymienił. Za darmo dostajesz tylko Mario. Co do karty pamięci to ja w zestawie z 3DS XL miałem kartę 4GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest ta część, o której pisał Ichibanboshi - rejestracja konsoli. Jeśli zarejestrowałeś ją przed promocją, to o Mario możesz zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 09:48, Rizzan napisał:

Przecież Ichibanboshi-kun napisał, że musisz zarejestrować kod jednej z gier, którą wymienił.
Za darmo dostajesz tylko Mario. Co do karty pamięci to ja w zestawie z 3DS XL miałem
kartę 4GB.



Jak wszyscy właściciele tej lepszej wersji ;) natomiast w przypadku 3DSa jest dokładnie tak jak napisał @Antek, ino 2GB, ale za to dostaje się porządniejszą kartę (Toshiby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy po zarejestrowaniu konsoli i gry, będę musiał pobrać Mariana od razu, czy będę mógł to zrobić w dalekiej przyszłości, np. gdy zorganizuje sobie większą kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 16:45, Antek100100 napisał:

A czy po zarejestrowaniu konsoli i gry, będę musiał pobrać Mariana od razu, czy będę
mógł to zrobić w dalekiej przyszłości, np. gdy zorganizuje sobie większą kartę?


Pewnie, wklepiesz sobie kod i możesz pobrać wtedy kiedy będziesz miał na to ochotę. Ta gra jest Twoja. Ten kod to nawet możesz komuś sprzedać i kupić sobie inną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować