Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dzisiaj prawie zszedłem na zawał w młodzieńczym wieku. Odklejałem kod do Fire Emblem: Awakening i... oderwał się do połowy razem z kawałkiem papieru. Dzięki mozolnej i długotrwałej pracy mojego ojca nad odklejeniem tego przy wsparciu wszystkich bogów i bożków udało się odzyskać ten kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 22:04, Antek100100 napisał:

Dzisiaj prawie zszedłem na zawał w młodzieńczym wieku. Odklejałem kod do Fire Emblem:
Awakening i... oderwał się do połowy razem z kawałkiem papieru. Dzięki mozolnej i długotrwałej
pracy mojego ojca nad odklejeniem tego przy wsparciu wszystkich bogów i bożków udało
się odzyskać ten kod.


A ten kod przypadkiem się nie zdrapuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 12:25, Antek100100 napisał:

Próbowałem, ale to była ewidentna naklejka.


No to za słabo to robiłeś. Też odkrywałem kod do Fire Emblema i tą szarą warstwę zdrapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 12:42, Piotrbov napisał:

No to za słabo to robiłeś. Też odkrywałem kod do Fire Emblema i tą szarą warstwę zdrapałem.


najprostsze rozwiązania zawsze uważałem za nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w końcu długo oczekiwany sequel do mojego ulubionego Final Fantasy czyli piątki (aka Bravely Default). Może ktoś też zakupił i chciałby się wymienić FC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Heroes of Ruin? Według opisu jst to najbliższa gra MMO na 3DSa, a przy tym dobry rpg. Tylko, co przy braku połączenia? Podobno można grać też w single player. Nigdzie nie napisali, czy skoro udają mmo, to czy nieudawany abonament naliczają :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 21:31, Boguslav4 napisał:

Grał ktoś w Heroes of Ruin? Według opisu jst to najbliższa gra MMO na 3DSa, a przy tym
dobry rpg. Tylko, co przy braku połączenia? Podobno można grać też w single player. Nigdzie
nie napisali, czy skoro udają mmo, to czy nieudawany abonament naliczają :P.


Nic nie naliczają, działa w singlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 21:36, Ichibanboshi-kun napisał:

> /.../
Nic nie naliczają, działa w singlu :)


A dobry rpg? Narzuca się skojarzenie z Torchlightem 2 połączonym z jrpgiem (dowolnym :P). Jeśli się nie pomyliłem, to wyglądało by to na dobrą grę co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 22:14, Boguslav4 napisał:

A dobry rpg? Narzuca się skojarzenie z Torchlightem 2 połączonym z jrpgiem (dowolnym
:P). Jeśli się nie pomyliłem, to wyglądało by to na dobrą grę co najmniej.

A nie lepiej po prostu sprawdzić demo? ;p

Jak dla mnie nie ma tam nic z jrpga i ogólnie jest cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma demo? Hm.Już sprawdzam.
Skoro to cienkie, to nie chcę wymuszac- ale co byś polecił na 3DSa, co przypomina rpga? JRPG sprawdzone i sprawdzane, ale chyba nic nie napisano w stylu przenośnego Dungeon Siega na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 22:57, Boguslav4 napisał:

Ma demo? Hm.Już sprawdzam.
Skoro to cienkie, to nie chcę wymuszac- ale co byś polecił na 3DSa, co przypomina rpga?
JRPG sprawdzone i sprawdzane, ale chyba nic nie napisano w stylu przenośnego Dungeon
Siega na PSP.


JRPG? Tales of the Abyss, The World Ends With You ( to jest na NDS''a, ale na 3DS''ie też można odpalać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 22:57, Boguslav4 napisał:

Skoro to cienkie, to nie chcę wymuszac- ale co byś polecił na 3DSa, co przypomina rpga?

Zależy jakiego. Jest Crimson Shroud z całą mechaniką rzucania kośćmi, ale dość ubogi w kwestii animacji.
Do tego Etrian Odyssey (ma demo), coś w stylu Legend of Grimrock czy starych M&M.

Z diablowatych nic mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiszę po pytania co do jRPG.Miałem kupić Vite ale widzę że 3Ds może więcej w tym segmencie zaoferować.Ale jak przyszło co do czego to nic wiele nie znalazłem.Tales of Abyss ograłem na PS2.A z tego co kojarzę mocne jest Fire Emblem i Kingdom Hearts:DDD.Jeszcze coś można dodać oprócz Etrian Oddysey i gier z oryginalnego DS??

Edit.I proszę bez Zeldy i Poksów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 20:50, LastOrder napisał:

Ja się dopiszę po pytania co do jRPG.Miałem kupić Vite ale widzę że 3Ds może więcej w
tym segmencie zaoferować.Ale jak przyszło co do czego to nic wiele nie znalazłem.Tales
of Abyss ograłem na PS2.A z tego co kojarzę mocne jest Fire Emblem i Kingdom Hearts:DDD.Jeszcze
coś można dodać oprócz Etrian Oddysey i gier z oryginalnego DS??

Edit.I proszę bez Zeldy i Poksów...


Bravely Default ostatnio wyszło, podobno dobre. A tak to poza Fire Emblem, Kingdom Hearts, Etrian Odyssey, Bravely Default, Tales of the Abyss i Pokemonami to chyba nie ma innych godnych polecenia gier jRPG na 3DSa. Ale jeśli jakieś są to z chęcią bym się o nich dowiedział bo też szukam czegoś jrpgowego na 3DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked i Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Soul Hackers, a w Ameryce juz mają "czwórkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:05, Rizzan napisał:

Bravely Default ostatnio wyszło, podobno dobre. A tak to poza Fire Emblem, Kingdom Hearts,
Etrian Odyssey, Bravely Default, Tales of the Abyss i Pokemonami to chyba nie ma innych
godnych polecenia gier jRPG na 3DSa. Ale jeśli jakieś są to z chęcią bym się o nich dowiedział
bo też szukam czegoś jrpgowego na 3DSa.


Dzięki ale czytał mego posta bo wszystko co podałeś wymieniłem.

Kadaj

Devil Survivor ograłem już na DS a tu moim zdaniem za mało nowośći ale od biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:12, LastOrder napisał:

Devil Survivor ograłem już na DS a tu moim zdaniem za mało nowośći ale od biedy.

W drugą cześć też? Atlus niby robie remake na 3ds, tylko daty premiery brak (no i kiedy by to u nas wyszło, chociaz może Sega w końcu na coś sie przyda).
Apropo jrpg z DS, jeśli ktoś nie grał to polecam inna gre atlusa - Radiant Historia. Niby standardowy jrpg ale fabuła kręci się wokół podróży w czasie i alternatywnym uniwersum (mniej więcej), całkiem sprytnie to wpasowali w samą rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:19, Martius0 napisał:

W drugą cześć też? Atlus niby robie remake na 3ds, tylko daty premiery brak (no i kiedy
by to u nas wyszło, chociaz może Sega w końcu na coś sie przyda).


No baa.Nie wiem dlaczego ale nawet przyjemniej mi się grało od jedynki.Choć muzyka trochę gorsza.

Dnia 15.12.2013 o 21:19, Martius0 napisał:

Apropo jrpg z DS, jeśli ktoś nie grał to polecam inna gre atlusa - Radiant Historia.
Niby standardowy jrpg ale fabuła kręci się wokół podróży w czasie i alternatywnym uniwersum
(mniej więcej), całkiem sprytnie to wpasowali w samą rozgrywkę.


Coś jak Chrono Trigger fabularnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować