Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2014 o 12:49, Apusan napisał:

Mnie mój egg jest niestety potrzebny ale możesz znaleść kogoś z chansey na normal friend
safari i myślę ze złapany tam okaz może mieć Lucky Egg. ( Nie jestem pewien na 100 %
)


Może i mam takiego friend safari, ale niestety szansa wyosi 0,5%.
Sowje Lucky Egg oddałem i teraz żałuję :( czekam na Poke Bank..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2014 o 21:59, Ichibanboshi-kun napisał:

Może i mam takiego friend safari, ale niestety szansa wyosi 0,5%.
Sowje Lucky Egg oddałem i teraz żałuję :( czekam na Poke Bank..


Z tego co znalazłem w internecie szansa wynosi 5% wiec nie jest aż tak zle, zawsze warto spróbować z Thief tak jak proponował Rizzan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś taniej złapać Fire Emblem w wersji cyfrowej, którą mogę pobrać bezpośrednio na swojego 3DS XL? Jestem laikiem jeśli chodzi o Nintendo (doświadczenie czerpane jedynie ze srebrnych poków na pierwszego Colora). Myślałem nad tym ( http://www.keye.pl/games/product/id/14632/Nintendo-eShop-35-USD-Card). Nie mam pojęcia na czym to dokładnie polega, ale intuicja podpowiada mi, że takie małe, keyowe malwersacje zazwyczaj wychodzą na plus :) W dodatku słyszałem, że można dorwać za darmo jakiegoś Mario przy zakupie jednej z gier - mógłby ktoś mnie oświecić w tej kwestii?
No i skoro już tu piszę to jeszcze pytanie odnośnie Laytona - warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 16:41, Zabujca_Smokuf napisał:

Nie mam pojęcia na czym to dokładnie polega, ale intuicja podpowiada mi, że takie małe,
keyowe malwersacje zazwyczaj wychodzą na plus :) W dodatku słyszałem, że można dorwać
za darmo jakiegoś Mario przy zakupie jednej z gier - mógłby ktoś mnie oświecić w tej
kwestii?

Koniecznie do nich napisz maila czy działają te klucze po ostatnich aktualizacjach. teraz się rejestruje pod Nintendo Network ID gdzie wybiera się dany region, a z nim powiązana jest dana waluta. Jeśli to zadziała to mów od razu :D Mario za darmo już nie ma, ta promocja trwała do 14 stycznia. Jednakże głowa do góry, niedługo pojawi się pewnie kolejna promocja. Ja zdobyłem za darmo Laytona 5 tak, a po drodze była znowu jakaś promocja no i kolejny raz Mario. Niestety na tę chwilę nic nie ma - poza mnóstwem świetnych gier na 3DSa c:

Dnia 27.01.2014 o 16:41, Zabujca_Smokuf napisał:

No i skoro już tu piszę to jeszcze pytanie odnośnie Laytona - warto?

O każdej porze dnia i nocy. Wszystko w tej serii jest świetne od historii po design, konstrukcje postaci, świata no i przede wszystkim zagadki są świetne, aha, no i muzyka :) Moja ulubiona seria na DS/3DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 16:58, Apusan napisał:

Mam prośbę czy ktoś kto mnie dodał do przyjaciół mógł by mi sprawdzić co mam w friends
safari w grze Pokemon?


Masz trawiaste, póki nie będziemy online w tej samej chwili to Ci reszty nie powiem, ale pierwsze dwa poki to Sawsbuck i Odish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2014 o 21:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Masz trawiaste, póki nie będziemy online w tej samej chwili to Ci reszty nie powiem,
ale pierwsze dwa poki to Sawsbuck i Odish.


Dziekuje za sprawdzenie obstawiam ze w 3 slocie będzie trawiasta koza :)

Edit: Własnie złapałem męskiego Pupitara u Ciebie. Jeszcze tej nocy zazna miłości i spłodzi następców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 21:35, Apusan napisał:

Edit: Własnie złapałem męskiego Pupitara u Ciebie. Jeszcze tej nocy zazna miłości i spłodzi
następców.


Ah te poki, tak szybko dorastają! Nie ma za co :) trzeci jest ten cały Barabancle czy Barbarancle. Brzydki Pokemon jak noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2014 o 23:42, Ichibanboshi-kun napisał:

Ah te poki, tak szybko dorastają! Nie ma za co :) trzeci jest ten cały Barabancle czy
Barbarancle. Brzydki Pokemon jak noc.


Hm dziwne a czy ten barbaracle nie jest kamienno wodnym pokemonem ? gdzie on tam w moim trawiastym safari? Ale w sumie chciałem nawiązać do twojego jajecznego problemu, własnie odkryłem ze gdy pokemon ma umiejętność Compound Eyes to zwiększa ( wydaje mi się że do 20 %) szanse na to z pokemon będzie trzymał przedmiot. Jest jeszcze umiejętność frisk która pokazuje co trzyma pokemon. Wiec potrzeba ci 2 Poksy z tymi umietnosciami i atack thief

PS
Pokemon z Compound Eyes nie musi być żywy wystarczy ze jest pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 11:54, Apusan napisał:

Hm dziwne a czy ten barbaracle nie jest kamienno wodnym pokemonem ? gdzie on tam w moim
trawiastym safari?

Mówiłem o swoim safari, bo napisałeś, że z mojego już złapałeś coś, a trzeciego odkryć jeszcze nie możesz to tak dopowiedziałem co jeszcze mam za poka w moim safari :)

Dnia 28.01.2014 o 11:54, Apusan napisał:

Ale w sumie chciałem nawiązać do twojego jajecznego problemu, własnie
odkryłem ze gdy pokemon ma umiejętność Compound Eyes to zwiększa ( wydaje mi się że do
20 %) szanse na to z pokemon będzie trzymał przedmiot. Jest jeszcze umiejętność frisk
która pokazuje co trzyma pokemon. Wiec potrzeba ci 2 Poksy z tymi umietnosciami i atack
thief

Thiefem mam, ale o tym compund to nie wiedziałem, dzięki wielkie! Jak tylko odpalę poki, to sobie go złapię jakoś :)

Dnia 28.01.2014 o 11:54, Apusan napisał:

PS
Pokemon z Compound Eyes nie musi być żywy wystarczy ze jest pierwszy

Świetna sprawa, czytałeś może na Serebii, czy jakąś fajną stronkę znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ano troszkę pomieszałem :P z tym safari. Co do twojego ostatniego pytania to przeglądałem reditta sub kanal pokemongiveaway i zobaczyłem kogoś z takim samym problemem co ty, i tam znalazłem odpowiedz. Ogólnie polecam reddita jak źródło ciekawostek nie tylko dotyczących poksow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 17:10, Apusan napisał:

Hehe ano troszkę pomieszałem :P z tym safari. Co do twojego ostatniego pytania to przeglądałem
reditta sub kanal pokemongiveaway i zobaczyłem kogoś z takim samym problemem co ty, i
tam znalazłem odpowiedz. Ogólnie polecam reddita jak źródło ciekawostek nie tylko dotyczących
poksow :)

Dzięki!
Ostatnio za sprawą Gabe''a Newella i /friendsafari wpadłem właśnie na ten pomysł, że warto tę stronę przeglądać. Dużo tam się pojawia informacji przydatnych. Zerknę też na ten kanał, może ktoś za darmo odpali jakąś legendę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 17:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Ostatnio za sprawą Gabe''a Newella i /friendsafari wpadłem właśnie na ten pomysł, że
warto tę stronę przeglądać. Dużo tam się pojawia informacji przydatnych. Zerknę też na
ten kanał, może ktoś za darmo odpali jakąś legendę :D


Legendy bym się nie spodziewał ale dobre iv poksy z egg move to jak najbardziej, sam tak ostatnio rozdałem kilka maleństw. Samo friends safari mi nie działa bo nie mogę stworzyć swojego flair. Co do coupond eye to jak chcesz mogę Ci jednego sprezentować bo złapałem w czyimś safari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 17:26, Apusan napisał:

Legendy bym się nie spodziewał ale dobre iv poksy z egg move to jak najbardziej, sam
tak ostatnio rozdałem kilka maleństw. Samo friends safari mi nie działa bo nie mogę stworzyć
swojego flair. Co do coupond eye to jak chcesz mogę Ci jednego sprezentować bo złapałem
w czyimś safari.


Pewnie nie obraziłbym się :) Daj znać na twitterze/mailu moim/facebooku jak będziesz grał to się zamienimy :)
Ten flair aktywuje się po jakimś czasie, ale działa. Też myślałem, że mi coś poszło nie tak, al e po chwili ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj te Pokemony wszędzie. Trzeba będzie kiedyś to obczaić choć wątpię że to dla mnie..

Opłaca się kupować używki 3ds w przedziale cenowym 400-500 zł. Np to:

http://allegro.pl/nintendo-3ds-cosmoblack-12-2013-nowka-sprawdz-i3920908464.html

Cena atrakcyjna chyba ale kurczę ten XL robi różnicę. Ma ktoś tu zwykłego 3ds i nie ma obiekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:00, Darnok_Rukia napisał:

Ma ktoś tu zwykłego 3ds i nie ma
obiekcji?

Ja. I wolę go XL. Bardziej mobilny i lepiej (mi!) leży w dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:00, Darnok_Rukia napisał:

Cena atrakcyjna chyba ale kurczę ten XL robi różnicę. Ma ktoś tu zwykłego 3ds i nie ma
obiekcji?


Powiem Ci tak 3DS Xl jest lepszy ma większy ekran który robi różnice i lepiej leży w dłoniach, ale jak masz mniej gotówki a chcesz spróbować to i warto kupić zwykłego 3ds albo nawet 2 ds, bo oba zdaje egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 12:04, Apusan napisał:

Powiem Ci tak 3DS Xl jest lepszy ma większy ekran który robi różnice i lepiej leży w
dłoniach

Zależy od osoby - im dłużej korzystam z XL-ki tym bardziej mam wrażenie, że w moich dłoniach leży tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 12:06, ww3pl napisał:

Zależy od osoby - im dłużej korzystam z XL-ki tym bardziej mam wrażenie, że w moich dłoniach
leży tragicznie.


No to na pewno zależy od użytkownika, nie chciałem zabrzmieć jak wszechwiedzący internauta:). Myślę że duży wpływ ma wielkości rąk i przyzwyczajenia.
Mnie osobiście najlepiej leży 2ds ale może po prostu mam krzywe ręce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować