Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2014 o 20:33, LastOrder napisał:


Senran Kagura - jakaś tam nawalanka, w której główne bohaterki tracą ubrania wraz ze spadkiem hp... czy coś w ten deseń.

Dnia 23.02.2014 o 20:33, LastOrder napisał:

A tak w ogóle co byście pierwsze wzięli Fire Emblem czy Bravely Default.?

A wolisz SRPGi i Waifu simulatory czy Final Fantasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 20:43, Rizzan napisał:

Senran Kagura - jakaś tam nawalanka, w której główne bohaterki tracą ubrania wraz ze
spadkiem hp... czy coś w ten deseń.


W Ar Tonelico im bohaterka była bardziej rozebrana tym była potężniejsza. Różne drogi prowadzą do portfelów Otaku:)

Dnia 23.02.2014 o 20:43, Rizzan napisał:

> A tak w ogóle co byście pierwsze wzięli Fire Emblem czy Bravely Default.?
A wolisz SRPGi i Waifu simulatory czy Final Fantasy?


Co do Bravely Default to jest wszystko co mi się podoba w jRPG ale podobno fabuła trochę słaba... A reszta powinna wymiatać.I tak po szczerości wydaje mi się grą na raz. Z drugiej strony właśnie może Fire Emblem to coś innego niż przeważnie gram.

I co masz na myśli z Waifu simulatory? Sorki ale nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 18:55, LastOrder napisał:

I co masz na myśli z Waifu simulatory?

Pewnie to, że w Fire Emblem są małżeństwa, dzieci i takie tam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 18:55, LastOrder napisał:

Co do Bravely Default to jest wszystko co mi się podoba w jRPG ale podobno fabuła trochę
słaba... A reszta powinna wymiatać. I tak po szczerości wydaje mi się grą na raz.


Fakt fabuła nie powala, ale gra się przyjemnie... aż do czasu pewnego Chaptera... Od tego momentu gra przeradza się w totalny grind.

Dnia 24.02.2014 o 18:55, LastOrder napisał:

I co masz na myśli z Waifu simulatory? Sorki ale nie rozumiem.

W FE:A masz prosty system relacji pomiędzy postaciami. Możesz je łączyć w pary przez co się bardziej lubią i dają sobie różne bonusy. Jeśli osiągniesz najwyższy poziom relacji w danej parze możesz ich połączyć związkiem małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Stanach i Kanadzie za zajerestrowanie gier: Animal Crossing: New Leaf, Yoshi’s New Island, LEGO City Undercover: The Chase Begins, Super Mario 3D Land, Donkey Kong Country Returns 3D i Mario Kart 7 można dostać Pokemony X i Y do ściągnięcia za free. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 10:49, LastOrder napisał:

W Stanach i Kanadzie za zajerestrowanie gier: Animal Crossing: New Leaf, Yoshi’s
New Island, LEGO City Undercover: The Chase Begins, Super Mario 3D Land, Donkey Kong
Country Returns 3D i Mario Kart 7 można dostać Pokemony X i Y do ściągnięcia za free.
Fajnie.


Trzeba jeszcze zarejestrować 2DSa albo 3DSa. U nas niedawno była podobna promocja, tylko że dawali Super Mario 3D Land.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w jakieś z modowane/hackowane poki? Warto którymś dać szanse? Z tego co widzę na youtubie, prezentują się całkiem zacnie. Widać duży nacisk nałożony na fabułę co uznaję za duży plus!

A i oczywiście niech mnie od razu ktoś ostrzeże, jeśli jest to "działanie poza prawem" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 13:32, nightfaler napisał:

Grał ktoś w jakieś z modowane/hackowane poki? Warto którymś dać szanse? Z tego co widzę
na youtubie, prezentują się całkiem zacnie. Widać duży nacisk nałożony na fabułę co uznaję
za duży plus!

A i oczywiście niech mnie od razu ktoś ostrzeże, jeśli jest to "działanie poza prawem"
;p

Nieee, modować sobie przecież mogą ludzie. Nikt tego nie sprzedaje bez licencji, nikt sobie nie przyłaszcza prawa do marki, a i swobodnie możemy rozmawiać sobie o prawie wszystkim ;)

Niektóre faktycznie fajnie wyglądają, szczególnie ostatnio widziałaem taką wersję bardziej w stylu Finala niż klasycznych poków. Tylko, że wtedy zadaję sobie pytanie. Skoro potrafią tak fajnie wykorzystać czyjeś IP, to może lepiej spróbować stworzyć coś własnego i jeszcze na tym zarobić?

Jak coś to ta gra chyba pokemon evoas się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 01:59, Ichibanboshi-kun napisał:

Jak coś to ta gra chyba pokemon evoas się nazywa.

Wow zaraz to obadam. Wygląda jakby naprawdę dużo pracy w to włożyli ;p

Wcześniej myślałem o np: Pokemon Victory Red (that battle animation screen), albo Light Platinum z racji iż ludzie w wielu miejscach go polecają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 22:05, maniekk napisał:

Panowie, czy te programatory do Ds/DSi, to coś czym warto sobie zawracać głowę? Działa
to w ogóle?

Działa.
Jak chcesz poodpalać jakieś homebrew to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 17:06, nightfaler napisał:

> Panowie, czy te programatory do Ds/DSi, to coś czym warto sobie zawracać głowę?
Działa
> to w ogóle?
Działa.
Jak chcesz poodpalać jakieś homebrew to czemu nie.


Ok, dziękuję. Popatrzyłem na allegro i trochę ich tam jest. Jest jakiś co się wybija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 09:17, maniekk napisał:

Ok, dziękuję. Popatrzyłem na allegro i trochę ich tam jest. Jest jakiś co się wybija?


Ja sobie chwaiłem Acekard 2 za fajnąi personalizacji wyglądu menu itp. Resztą się nie interesowałem ale myślę że to urządzonko ma spore możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoboziu, skusiłem się wreszcie na SteamWorld Dig. Nie jestem pewien, czy na 3DS-ie jest równie skuteczny pożeracz czasu, więc osobiście polecam - niestety grę wyłapałem poza promocją (przy której kosztowała ostatnio jakieś 23 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, gdzie można dorwać oryginalną ładowarkę do DS Lite? Albo może ktoś polecić coś zamiast oryginalnej? Na allegro znalazłem jedną, ale jej cena (5zł) nie budzi mojego zaufania. Może ktoś miał z nią styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często przychodzę tu ostatnio po pomoc, ale cóż - ufam Wam. Jakieś pomysły co do czyszczenia ekranu 3DS-a?

Próbowałem "na parę", pięcioma mikrofibrami, po drodze był też jakiś płyn do czyszczenia ekranów (wszystkiego naraz jeszcze nie sprawdzałem, ale chyba nie ma po co).

Póki co, jeszcze chyba nie jest porysowany, ale cały ekran to jedna, wielka smuga.

@Maciejas

Polecam Amazon.co.uk - wysyłka do Polski darmowa już nie jest, ale prawie na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:48, ww3pl napisał:


Póki co, jeszcze chyba nie jest porysowany, ale cały ekran to jedna, wielka smuga.


Ja używam normalnego żelu do czyszczenia ekranu LCD i rys oraz smugów mi nie zostawia.

Jeżeli nie posiadasz folii ochronnej to zalecam o jak najszybszy zakup, bo lepiej rysować i brudzić folie, niż mieć dożywotnio porysowany ekranik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:53, Osiol napisał:

Ja używam normalnego żelu do czyszczenia ekranu LCD i rys oraz smugów mi nie zostawia.

Jakiś konkretny? To dziś może pofatyguję się do sklepu.

Co do folii - jak za pierwszym razem czyszczenie żelem da radę, to pewnie się skuszę i po drugim czyszczeniu coś zaaplikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować