Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2014 o 20:49, nightfaler napisał:

koleś od SMB przyjedzie dopiero za tydzień ;/


Szkoda ;( To się umówmy na 30.06/1.07 Jeszcze nie wiem, o której dokładnie będę, ale to dam Ci znać :) no chyba, że gostkowi nie zapłaciłeś jeszcze i się rozmyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 00:30, Ichibanboshi-kun napisał:

> koleś od SMB przyjedzie dopiero za tydzień ;/

Szkoda ;( To się umówmy na 30.06/1.07 Jeszcze nie wiem, o której dokładnie będę, ale
to dam Ci znać :) no chyba, że gostkowi nie zapłaciłeś jeszcze i się rozmyślisz.

No to git ;p Może do tego czasu sam ogram mariana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 01:18, nightfaler napisał:

No to git ;p Może do tego czasu sam ogram mariana ;p

Chcę się tylko upewnić, wymieniamy się :)? I jeśli tak, to będę w Krk 30.06 ale nie wiem do której, więc jak możesz to moglibyśmy mejlowo dogadać gdzie się spotkamy, żeby wymienić towar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 09:09, Ichibanboshi-kun napisał:

> No to git ;p Może do tego czasu sam ogram mariana ;p
Chcę się tylko upewnić, wymieniamy się :)? I jeśli tak, to będę w Krk 30.06 ale nie wiem
do której, więc jak możesz to moglibyśmy mejlowo dogadać gdzie się spotkamy, żeby wymienić
towar ;)

Z tamtym kolesiem nie udało mi się dogadać... A w ten czas, drugi tytuł pod ręką już też się wyślizgnął.
Z tego co widzę, to na gametrade nikt w krk nie chcę nic sprzedać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 19:52, Kadaj napisał:

> Poki
> godnie zastąpić
Nie da się. ;p

Będzie musiało :) Od zapowiedzi remake''u moich ulubionych poków nie mam już serca do end game''u w X, dlatego pora spróbować co nowego :) Nigdy nie grałem w MGS, więc trochę się obawiam, że mógę się zawieść.


Swoją drogą, na promocji kupiłem Inazuma Eleven w eShopie i gram już 7 godzin i bardzo mi się podoba takie świeże podejście do jRPGów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze polecam zacząć od mgs3 jak ktoś nie ma dostępu do psx albo innego sprzętu sony na którym ruszy jedynka(ewentualnie remake na gamecuba). Chronologiczni(fabularnie) jest to pierwszy mgs, a do tego najlepszu(przynajmniej dla mnie). Najmniej zagmatwana fabuła, która dopowiada trochę do dwójki, ale na tyle niewiele, że jej znajomośc nie jest w żadnym wypadku wymagana. Trójka to po prostu świetna i spójna historia od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 21:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Nigdy nie grałem w MGS, więc trochę
się obawiam, że mógę się zawieść.

A demo w eShopie sprawdziłeś? Mnie utwierdziło w przekonaniu, by trzymać się od serii z dala, ale po prostu nienawidzę skradanek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś kiedyś ładowarki USB do 3DSa? To w ogóle bezpieczne (dla konsolki), skoro Nintendo takich akcesoriów nie produkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy skończyli A Link Between Worlds:

Spoiler

Uratowałem 7 "mędrców" i mam ponownie isć do zamku, czy to już definitywny koniec gry? Czy rozgrywka się będzie dalej toczyć? Bo chciałbym zebrać wszystkie maiamaie i poodkrywać wszystkie sekrety na mapach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 18:09, drblase napisał:

Pytanie do tych, którzy skończyli A Link Between Worlds:

Spoiler

Uratowałem 7 "mędrców" i
mam ponownie isć do zamku, czy to już definitywny koniec gry? Czy rozgrywka się będzie
dalej toczyć? Bo chciałbym zebrać wszystkie maiamaie i poodkrywać wszystkie sekrety na
mapach :).


Jeśli dobrze kojarzę, to rozgrywka w tym miejscu się kończy, a później przenosisz się do momentu tuż

Spoiler

przed walką

, gdzie możesz pobawić się w zbieranie tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 20:03, ww3pl napisał:

Jeśli dobrze kojarzę, to rozgrywka w tym miejscu się kończy, a później przenosisz się
do momentu tuż

Spoiler

przed walką

, gdzie możesz pobawić się w zbieranie tego wszystkiego.


Poszedłem, przeszedłem i niestety gra się po prostu kończy :P. Potem można tylko od samego początku grać hero mode.

Nic to, gra świetna, imo równie dobra jak Ocarina, tylko ciut krótka. Już pewnie mi się nie będzie chciało wszystkiego zbierać, więc gra powędruje do sprzedaży :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 19:56, Martius0 napisał:

W końcu podano miesiąc wydania Shin Megami Tensei 4 w Europie. Premiera podczas wrześnie
tego roku, cena to 20 euro.

Będzie specjalne wydanie po standardowej cenie tak jak w USA? Jak tak, to chyba biorę.

I przy okazji - poza Personą z SMT wiele nie mam wspólnego. Seria działa podobnie jak Final Fantasy (tj. każda gra zupełnie inna historia), czy gry są ze sobą powiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 12:12, ww3pl napisał:

Będzie specjalne wydanie po standardowej cenie tak jak w USA? Jak tak, to chyba biorę.

I przy okazji - poza Personą z SMT wiele nie mam wspólnego. Seria działa podobnie jak
Final Fantasy (tj. każda gra zupełnie inna historia), czy gry są ze sobą powiązane?

Zapomniałem wspomnieć, niestety u nas gra będzie wydana tylko w eshopie. Zwykłego wydania ani tym bardziej specjalnego nie dostaniemy.

Bezpośrednich kontynuacji w całym SMT jest dosyć mało (np. Digital Devil Saga 1 i 2, Devil Summoner na ps2, nie kojarzę czy coś jeszcze) ale poszczególne serie spin offów przeważnie mają to samo uniwersum. Oprócz tych kilku wyjątków w większość gier można spokojnie grać bez znajomości reszty. Sporo jest sekretów czy smaczków dla wytrwałych fanów, niektórzy nawet kombinują nad linią czasu serii. Niektóre gry mają kilka zakończeń, czasami wykorzystywane jest przeskakiwanie między różnymi uniwersami czy podróże w czasie. Według niektórych teorii wszystkie gry z serii tworzą jedną ciągłość ale jest to strasznie pogmatwane.
Tak jak w FF system magi też się powtarza plus demony i system "turn up" od SMT3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 00:34, Martius0 napisał:

> I przy okazji - poza Personą z SMT wiele nie mam wspólnego. Seria działa podobnie
jak
> Final Fantasy (tj. każda gra zupełnie inna historia), czy gry są ze sobą powiązane?

Zapomniałem wspomnieć, niestety u nas gra będzie wydana tylko w eshopie. Zwykłego wydania
ani tym bardziej specjalnego nie dostaniemy.

Jasna sprawa, pudełka to świetna sprawa, którą z dumą trzymam na półce, ale wolę to niż sytuację z czasów DSa. Bo tak, DS nie miał region locka, ale trzeba bylo kupę zachodu by cokolwiek co nie wyszło w EU załatwić. Teraz przynajmniej dostajemy te gry i w każdej chwili można kupić a i zniżki są.
To wysoka cena, ale nie trzeba już wiele kombinować :)


Jak coś to się nie czepiam, bo tak trochę niz gruchy ni z pietruchy walnąłem, po prostu o tym ostatnio rozmyślałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 16:29, Ichibanboshi-kun napisał:

> > I przy okazji - poza Personą z SMT wiele nie mam wspólnego. Seria działa podobnie

> jak
> > Final Fantasy (tj. każda gra zupełnie inna historia), czy gry są ze sobą powiązane?
Jasna sprawa, pudełka to świetna sprawa, którą z dumą trzymam na półce, ale wolę to niż
sytuację z czasów DSa. Bo tak, DS nie miał region locka, ale trzeba bylo kupę zachodu
by cokolwiek co nie wyszło w EU załatwić. Teraz przynajmniej dostajemy te gry i w każdej
chwili można kupić a i zniżki są.
To wysoka cena, ale nie trzeba już wiele kombinować :)


Jak coś to się nie czepiam, bo tak trochę niz gruchy ni z pietruchy walnąłem, po prostu
o tym ostatnio rozmyślałem :D

Przyznałbym rację gdyby nie jedna rzecz - na SMT4 czekamy ponad rok, konkretne informacje dostaliśmy dopiero koło tegorocznego e3. W idealny świecie nie byłoby region locka albo Europa dostałaby wydanie pudełkowe i elektroniczne, niestety tak nie jest. Niektóry gier tym bardziej nie dostaniemy już legalnie nigdy np. Rune Factory 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować