Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2014 o 01:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Wiesz, ja uważam, że to kwestia osób wypowiadających się na forum. Jest wątek z ogłoszeniami,
ale niejednokrotnie się tutaj ogłaszaliśmy. Ja się od razu zgłaszam do wymiany za Picross
3D! Boska gra i patrząc na Picross e zawsze się pytam, czemu jeszcze na 3DSie nie ma
Picross 3D!

W porządku, czaję. Jak tylko ogram Picross 3D rezerwuję je dla Ciebie :) Dogadamy się co do tego na priv ^^

Dnia 17.10.2014 o 01:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Ograj sobie też demo Bravely Default i Etrian Odyssey. To co zrobisz w tych demach możesz
potem przenieść do pełniaków.

Rzucę okiem. Pograłem teraz trochę w to demko Smash Bros i jest naprawdę rewelka. Trochę do sterowania się trzeba przyzwyczaić chyba (przynajmniej tak mi się wydaje, dopiero co odświeżylem sobie Smash na Gamecube''a i tam nie miałem problemu z przypomnieniem tego i owego) mimo iż teorytycznie jest ono podobne co do wersji z GC. Szkoda, że tylko parę postaci na krzyż udostępnili :P Link widzę, że ma te same ataki co kiedyś, Mario ma tylko jeden zmieniony. Ale w trakcie walki zauważyłem, że boty wyprowadzają jakieś super-ultimate-mega-death-ultra combo attack i to jest coś nowego, nie rozkminiłem jak to aktywować xD Link-bot walnął jakieś siekanie mieczem z Triforcem w tle, bot Mario spalił napalmem pół areny. Całkiem czadowe. Efekt 3D w tej grze też całkiem przyjemny i nawet jakoś bardzo nie kłuje w oczy (czy tam nie kręci w głowie), choć przeczuwam, że wielkim fanem efektu 3D nie zostanę, ale na pewno czasem się tak pogra, zawsze to jakiś bajer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to chyba pierwsza gra, która w 3D chodzi w 60fps! I z tego powodu pozostałe gry naprawdę bledną. Gdy pierwszy raz to zobaczyłem to po prostu sobie tylko oglądałem intro :D

Boty mogą mieć inne ataki, bo w pełniaku levelujesz i odblokowujesz kolejne ataki, by potem móc customize''ować postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2014 o 11:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Boty mogą mieć inne ataki, bo w pełniaku levelujesz i odblokowujesz kolejne ataki, by
potem móc customize''ować postać :)

Ooo, to czadowy pomysł :D Me gusta! A i Bamboshu, męczę Cię, ale powiedz mi, co trzeba konkretnie zrobić w związku z tą promocją Nintendo by otrzymać darmową grę? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 11:55, Outlander-pro napisał:

Ooo, to czadowy pomysł :D Me gusta! A i Bamboshu, męczę Cię, ale powiedz mi, co trzeba
konkretnie zrobić w związku z tą promocją Nintendo by otrzymać darmową grę? Dzięki :)


Musisz założyć konto w Klubie Nintendo, najlepiej na brytyjskiej wersji. Rejestrujesz tam 3DS, 3DS XL lub 2DS oraz jedną z trzech gier, Smash Bros., Pokemon Omega Ruby lub Alpha Sapphire (ale w wersji fizycznej, bo jeśli masz konsolę pod Polskę zarejestrowaną to Ci tego nie zaliczy) do 12 stycznia.
Wypełniasz ankiety, które wyskakują po każdej rejestracji i wtedy będziesz mógł wybrać jedną z tych gier:

Monster Hunter 3 Ultimate
The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
Yoshi’s New Island
Kirby: Triple Deluxe
Mario Golf: World Tour
Mario Party: Island Tour
Pokémon Art Academy

Będziesz musiał w jakiś sposób zażądać tego kodu, bo w przeciwnym razie po 12 lutego nic nie dostaniesz. Same kody trzeba wykorzystać do 12 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 18:15, Ichibanboshi-kun napisał:

Musisz założyć konto w Klubie Nintendo, najlepiej na brytyjskiej wersji. Rejestrujesz
ciach



Eeee nie? NIe trzeba zakładać konta w klubie Nintendo, ani wypełniać żadnych ankiet:

https://microsite.nintendo-europe.com/Nintendo_3DS_Bonus_Game_Promotion/?loc=pl

Tam jest całe potrzebne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 21:52, Piotrbov napisał:

Eeee nie? Nie trzeba zakładać konta w klubie Nintendo, ani wypełniać żadnych ankiet:

Chłopie, normalnie to eee sobie mogłeś darować ;p każdy może się pomylić

Dnia 17.10.2014 o 21:52, Piotrbov napisał:


Łał, nie wiedziałem, że w Polsce też to jest. Świetna wiadomość! Na anglojęzycznych stronach było tylko tak napisane:
Eligible countries: United Kingdom, Ireland, Germany, Austria, France, Spain, Italy, Belgium, the Netherlands, Portugal, Switzerland, South Africa, Russia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 20:10, Martius0 napisał:

Jeśli ktoś nie zanudził się czekaniem na Shin Megami Tensei 4 to gra powinna być do kupienie
na eshop-ie 30 października.


Atlus i Natsumi już nas przyzwyczaili do czekania, więc osobiście się nie złoszczę, ale cieszę się że w końcu gra do nas dotarła :) Szkoda tylko, że Atlus nie obdarowuje nas tak szczodrze promocjami jak robi to w US. Praktycznie co tydzień mają nową zniżkę na SMT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 02:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Atlus i Natsumi już nas przyzwyczaili do czekania, więc osobiście się nie złoszczę, ale
cieszę się że w końcu gra do nas dotarła :) Szkoda tylko, że Atlus nie obdarowuje nas
tak szczodrze promocjami jak robi to w US. Praktycznie co tydzień mają nową zniżkę na
SMT.

Prawdopodobnie to zależy też od Ghostlight i NIS, w końce te dwie firmy wydały większość ostatnich gier Atlus u nas. W tym roku sami wydali na 3ds Conception 2, raz już obniżyli cenę i teraz tytuł jest w promocji. Oby z SMT4 było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 21:24, Martius0 napisał:

Prawdopodobnie to zależy też od Ghostlight i NIS, w końce te dwie firmy wydały większość
ostatnich gier Atlus u nas. W tym roku sami wydali na 3ds Conception 2, raz już obniżyli
cenę i teraz tytuł jest w promocji. Oby z SMT4 było tak samo.


Powinna w końcu pojawić się zniżka na overclocked. Wiem że to jest wersja odświeżona, ale jak dla mnie to jest dużo za droga za grę która jest tyle lat na rynku. 80 złotych dałbym bez wachania. W innym razie wolę na amazonie kupić jedynke za 50 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 22:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Powinna w końcu pojawić się zniżka na overclocked. Wiem że to jest wersja odświeżona,
ale jak dla mnie to jest dużo za droga za grę która jest tyle lat na rynku. 80 złotych
dałbym bez wachania. W innym razie wolę na amazonie kupić jedynke za 50 złotych

Ależ już się kilka razy pojawiła! Na amerykańskim eshopie... Jak już mówiłem, pewnie Ghostlight po problemach to już za bardzo nie obchodzi. EO4 też mogłoby mieć obniżoną cenę ale NIS woli sprzedawać limitowaną wersję Persony Q za 70 funtów (a mi się wydawało, że 1 dolar na 1 euro to dla nas kiepski interes). Sam na szczęście znalazłem dosyć tanio wersję pudełkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nas słyszeli i postanowili pokazać kto tu rządzi, w tym tygodniu w NA:

Shin Megami Tensei IV--$19.99 (was $49.99)
Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked--$14.99 (was $29.99)
Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Soul Hackers--$14.99 (was $29.99)
Conception II: Children of the Seven Stars--$24.99 (was $39.99)
Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl--$14.99 (was $39.99)
Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan--$14.99 (was $29.99)
Code of Princess--$14.99 (was $29.99)

Wziąłbym NAJMNIEJ dwa tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 15:51, nightfaler napisał:

Dlaczego tego typu akcje są tylko dla nowych użytkowników ;/

Starzy już zgarnęli darmowa grę w podobnej promocji jakiś rok temu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 10:56, Rizzan napisał:

Mam wrażenie, że SMTIV w NA jest na przecenie średnio co dwa-trzy tygodnie.



Bo jest! Atlus robi takie promocje od paru miesięcy. Dosłownie co drugi, trzeci tydzień, jak powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa w końcu kupiłem poki x/y!
Genialne!
+ nowa grafika i animacje, są prześliczne i idealnie odświeżają serie
+ multiplayer!
+ praktycznie od początku mamy możliwość szybkiego poruszania się <3 ROLKI niby nic, a cieszy
+ zmiany dotyczące expa: doświadczenie za złapanego pkmn!
+ drużynowy exp-share (chociaż nie wiem czy traktować to jako plus) btw to dzieli doświadczenie między całą drużynę? Czy jest jakiś inny przelicznik? Jak to wpływa na ev?
+ minigierki na dolnym ekranie, kto nie chce podrapać swoich poków <3 btw2 trening i worki bokserskie to właśnie ev tak?

- poziom trudności
- projekt lumiose city

Aw wracam z powrotem Kalos :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować