Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2014 o 14:24, Inferno0009 napisał:

Jak takie genialne to dawaj friend code bo mi do safari potrzebne ;p

0216-1614-0526

safaro co GDZIE.
Btw. nie znoszę być leworęcznym ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, jak to jest możliwe, że Shin Megami Tensei IV, gra z zeszłego roku będzie kosztowac na eShopie 19,99 euro, a Shin Megami Tensei: Overclocked, remake (2012) gry sprzed prawie 6 lat kosztuje dwa razy tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takiego pecha, czy ten gametrade polecany przez Ciebie Bamboshu, to wylęgarnia gimbazy? -.-
Dokonanie poprzez ten serwis jakiejś udanej wymiany graniczy z cudem, wszyscy albo oferty odrzucają, swoich nie składają żadnych, nawet jak gry, którą mam szukają, to odrzucają bez słowa (to po co wrzucają to na listę poszukiwanych gier?), jak już ktoś ofertę przyjmie i zgodzi się w wymianie wiadomości na warunki przesyłki milknie jak grób, by po tygodniu się odezwać, że "sorry odezwę się jak będę miał te 5zł na list polecony XD", albo ktoś mówi że jest zainteresowany, prosi o dosłanie zdjęć, dosyłam (stan idealny, igła gry), a osoba potem też już się nie odzywa i olewa wszelkie wiadomości. Kurde, no porażka jakaś, a myślałem, że będzie okazja powymieniania się grami, bo mam trochę na DSa czy GameCube''a gier, ale już tracę wiarę :/ I jeszcze problemy techniczne z tą stroną na porządku dziennym. Musiałem gdzieś wylać swoją frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 20:37, Outlander-pro napisał:

Czy tylko ja mam takiego pecha, czy ten gametrade polecany przez Ciebie Bamboshu, to
wylęgarnia gimbazy? -.-
/ciach/

Sorki, że dopiero teraz odpowiedziałem :( Chciałem to zrobić zaraz jak ofertę dostałem, ale trochę spraw administracyjnych musiałem na uniwerku pozałatwiać i wyleciało mi z głowy. Jednak już Ci mówię co za Hotel Dusk dostane, to może będziesz później zainteresowany: Sonic Colors

Czuję się jakbym spotkał większego pechowca ode mnie. Raz tylko miałem problem z gimbazą, tak to luzik i zawsze idą mi na rękę (jak teraz gdy jestem poza Polską, to się ustawiliśmy na grudzień). Gdy wymieniasz gry Nintendo to najlepiej wpisz jakiś must have tytuł (jak Xenoblade lub Skyward Sword, TWEWY) i szukaj po tych osobach. Są to często fani Ninny, albo jeszcze posprawdzaj na moim koncie komcie i z tymi ludźmi warto się wymieniać.

Wrzuć na swoje konto co masz z GC to może nam się coś uda w przyszłości dogadać, jak dorwę pada do Wii :)


Świat jest niesprawiedliwy:
https://twitter.com/NintendoAUNZ/status/526886415708479488/photo/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 13:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Sorki, że dopiero teraz odpowiedziałem :( Chciałem to zrobić zaraz jak ofertę dostałem,
ale trochę spraw administracyjnych musiałem na uniwerku pozałatwiać i wyleciało mi z
głowy.

Ah, więc Hotel Dusk jest Twój i to Twoje konto? Nie wiedziałem, bo mi swojego nicka tam nie podałeś w po prostu szukałem interesujących mnie gierek :P Sonic Colors raczej nie, zatem szkoda :P

>i szukaj po tych osobach. Są to często fani

Dnia 28.10.2014 o 13:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Ninny, albo jeszcze posprawdzaj na moim koncie komcie i z tymi ludźmi warto się wymieniać.

Okej, dzięki za radę, tak się postaram zrobić i może coś się w końcu uda :P

Dnia 28.10.2014 o 13:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Wrzuć na swoje konto co masz z GC to może nam się coś uda w przyszłości dogadać, jak
dorwę pada do Wii :)

OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak ty z tym gametrade mariana w koncu sprzedalem na allegro bo jakoś nikt nie chciał się nawet z niewielką dopłatą za Zeldę zamienić. A jedyny komunikatywny gościu ze sklepu był gdzie gościu chciał do mariana niedorzecznej dopłaty za Zeldę. Także tego z mojej perspektywy cienki ten gametrade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec.
Właśnie oglądam napisy końcowe ;P Zaraz ogarnę end game i safari. Ale póki co muszę po narzekać na poziom trudności..
Grę ukończyłem jedną paczką praktycznie od początku. Powrót do pokecenter miałem 1 albo 2, ale tylko i wyłącznie na własne życzenie ;p. Gra nie stawia przed nami żadnego wyzwania. Naprawde nie pamiętam gry z serii gdzie do elite four podchodziłbym pierwszy raz i zaliczał ją bez najmniejszego problemu (1 pokemonem na jednego trenera1...). Ba Diantha jest JEDYNYM TRENEREM który ma przy sobie 6 poków? Serio? ;/. Gdzie taki Gary/Green który prał mi dupsko przy każdym spotkaniu..
Dalej też nie rozumiem tego prowadzenia za rączkę i wszędobylskie tutoriale, które towarzyszą nam przez każdą generacje.
Ogółem było naprawdę nieźle, ale jednak niedosyt pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 23:33, nightfaler napisał:

Koniec.
Właśnie oglądam napisy końcowe ;P Zaraz ogarnę end game i safari. Ale póki co muszę po
narzekać na poziom trudności..

A czy kiedykolwiek było trudno? Co prawda ja grałem tylko w Blue i Gold, ale jakiekolwiek problemy, to ja miałem chyba tylko jako dzieciak. Raz na jakiś czas zaliczam Golda od nowa (uwielbiam tą część), ostatnio robiłem to rok temu po jakieś 3 letniej przerwie i przeszedłem przez całą grę jak burza praktycznie jednym pokemonem. Elite Four zaliczyłem też za pierwszym razem bez jakichś specjalnych taktyk. Jednak szkoda, że nie można sobie ustalić jakiegoś poziomu trudności jak widzę, chętnie pograłbym w jakieś wymagajace pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 23:33, nightfaler napisał:

ciach


Również uważam, że gra zbyt prowadzi za rączkę. Exp shar na całą drużynę. Do tego mamy sporą przewagę poziomów nad liderami, którzy i tak są bardzo słabi. Elit Four do tego było bardzo nudne. No ale to gra dla "wszystkich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 23:43, Outlander-pro napisał:

A czy kiedykolwiek było trudno?

Może faktycznie jak byłem mniejszy to więcej problemu mi to stwarzało ;p

Ale nadal uważam, że stare części są przynajmniej ździebko trudniejsze

Inferno0009

Dnia 29.10.2014 o 23:43, Outlander-pro napisał:

Elit Four do tego było bardzo nudne

Tak to też zapomniałem napisać, ich pokemony były tragiczne ;/

Dnia 29.10.2014 o 23:43, Outlander-pro napisał:

No ale to gra dla "wszystkich"

Pora to zmienić, odsuńmy GameFreak i podrzućmy projekt FromSoftware :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 00:41, nightfaler napisał:

Pora to zmienić, odsuńmy GameFreak i podrzućmy projekt FromSoftware :D


Grałbym, tylko istniałoby duże ryzyko, że konsola trafi za okno po 4 godzinach grania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 23:33, nightfaler napisał:

Koniec.


Trzeba pamiętać, że Pokemony to Myszka Miki gier. To jest część współczesnej kultury, a co za tym idzie, każda nowa część to start dla kolejnego pokolenia. Powinna być opcja "potrzebujesz żebym ci to pokazał":
- YES
- No

Ale nie o poziom trudności chodzi a o zew przygody :) Szczerze mówiąc dawno się tak nie cieszyłem z powodu fabuły grając w Pokemony. Dzięki nowym pomysłom, mechanice, grafice, mega ewolucjom, świetnej walce i muzyce, PokiXY są najlepsze w serii, ale tylko trochę lepsze od White&Black, bo tam przeprowadzono bardzo radykalny manewr, no i historia N. Poki XY nadrabiają właśnie poziom trudności ciekawostkami dla wszędobylskich, jak tajemnicza dziewczynka-duch czy nawiedzony dom. Z zagranicznych podkastów też wiem, że mało kto narzeka na poziom trudności - chociaż ja tam też bym wolał by było trudniej, tak jak we wspomnianych Black&White - nawet się cieszą, że wprowadzono zmiany przyśpieszające trenowanie, co jest akurat prawdą, bo grind zawsze był najgorszy.
Tajemnicą też nie jest, że XY przygotowują do prawdziwej gry - multiplayer. Nigdy nie było tak czytelnego EV treningu. Jak dla mnie zmiana działania exp. share to błogosławieństwo. Nigdy nie miałem tak wielu poków na 100 :) No i breeding + 1 grosz i w końcu jest to do zrobienia. Jedynie Wonder Trade cierpi przez graczy debili, chociaż i tam trafiłem niejeden raz na fajne poki :)


Poki ORAS i tak zapowiadają się lepiej, w końcu będzie można walczyć z raz już pokonanymi trenerami! XY cierpi z powodu endcontentu, ORAS wydaje się sprawę rozwiązywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakieś porządnie wykonane pudełko zbiorcze na gry? Kupiłem jedno na Allegro, po kilkukrotnym użyciu wyłamały się zawiasy i wszystko w środku lata. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować