Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2014 o 23:16, Drirr napisał:

Przyznaje sie do zamówienia preordera Alpha Sapphire i Omega Ruby ;]


Obie wersje? Widzę, że chcesz dorwać wszystkie poki :D Ja się jeszcze nad wersją zastanawiam, bo jak rozumiem będą się rożnić tylko tym jakie pokemony będą do złapania? Muszę przejrzeć listę (jeśli jest ujawniona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 23:44, Outlander-pro napisał:


Ot taki kaprys na kupno obu wersji, poza tym będe mógł pograć w jednej chłopem, a w drugiej dziewczyną ;]. A co do wszystkich poków, to już mam przygotowane wszystkie w pokebanku, poza legendami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 23:44, Outlander-pro napisał:

Obie wersje? Widzę, że chcesz dorwać wszystkie poki :D Ja się jeszcze nad wersją zastanawiam,
bo jak rozumiem będą się rożnić tylko tym jakie pokemony będą do złapania? Muszę przejrzeć
listę (jeśli jest ujawniona).


Ja wiernie kupię Ruby. Do niej mam największy sentyment, bo wciąż pamiętam to niewyobrażalne uczucie na widok mocy GBA! To było coś! POSTAĆ ODBIJAŁA SIĘ W WODZIE! CHMURY TEŻ! Hehehe :D Fajnie było takie czasy przeżyć ;) No i warunki pogdowe, w00t? Lista będzie w okolicach 28.11 jak się zaczną pierwsze przecieki. Pilnuj co się dzieje na serebii.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 02:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja wiernie kupię Ruby. Do niej mam największy sentyment, bo wciąż pamiętam to niewyobrażalne
uczucie na widok mocy GBA! To było coś! POSTAĆ ODBIJAŁA SIĘ W WODZIE! CHMURY TEŻ! Hehehe
:D Fajnie było takie czasy przeżyć ;) No i warunki pogdowe, w00t? Lista będzie w okolicach
28.11 jak się zaczną pierwsze przecieki. Pilnuj co się dzieje na serebii.net


Heh, no ja sentymentu nie mam, bo mimo iż GBA posiadałem, to już nowe poki były dla mnie zbyt dziwne i tylko pierwsze 300 były dla mnie moim "kanonem" :P Po tylu latach zamierzam się przełamać, ale już widzę swoją reakcję (patrz załączony obrazek). Mam nadzieję, że nie natknę się na zbyt wiele pokemonów-krzeseł, czy innych zlewozmywarek, kosiarek. Skoro nie ma listy jeszcze, to raczej wybiorę wersję po tym, który pokemon na pudełku mi się bardziej podoba - chcę grać jak najszybciej xD Gdzie najtaniej dorwać grę? Na karen.pl?

20141113121043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo Pokemon ORAS

Nie będę się bardzo rozpisywał by wam przyjemności nie psuć, ale z takich ważnych rzeczy powiem słów kilka ;)
- zmieniono prawie w całości

Spoiler

moment mega ewolucji. Już nie ma tego trójwymiarowego efektu, który sprawiał, że znacząco spadały FPSy, a i oczy śmiesznie na niego reagowały.

Co nie znaczy, że mi się to podoba, wolałem wcześniejszy wygląd,
- poprawiono jakość walk. Teraz przy włączonym 3D prędkość spada niezauważalnie. Można się dopatrzyć delikatnego spadku FPS, ale nie na poziomie Pokemon XY,
- bardzo ładnie wyglądają postacie z RSE. Darzę ogromnym sentymentem 3. generację i z wielką przyjemnością oglądam animowane postacie z tamtej generacji :)
- muzyka jest świetna. W stylu XY, ale jakość została poprawiona. To samo się tyczy grafiki. To co było wcześniej jest doszlifowane i nic tylko grać :)

Póki co tylko tyle. Najważniejsza była kwestia prędkości gry, która bardzo mocno spadała podczas wybranych animacji w czasie walki w Pokach XY. Teraz już nic nie chrupie, chyba że coś się zmieniło w finalnym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IGN też dodal swoją ocenę. Mnie osobiście ocena nie interesuje. To Pokemon, wszyscy wiemy czego się spodziewać i dlatego tę grę kupimy. Nie moge jednak się nadziwić tej recce. Szczególnie minusy zwalają z nóg, trzymajcie się lepiej siedzeń, bo je podam poniżej! (wszystkie minusy z recenzji)

- Too much water
- Too many HMs

#TooMuchWater jest już na Twitterze, nie krępujcie się.
http://www.ign.com/articles/2014/11/18/pokemon-alpha-sapphire-and-omega-ruby-review

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 05:12, Ichibanboshi-kun napisał:

- Too much water

Na odwrót jeżeli chodzi o X/Y

Dnia 19.11.2014 o 05:12, Ichibanboshi-kun napisał:

- Too many HMs

Jedna z głównych wad pokemonów. Twórcy powinni zamienić HM''y na jakieś przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 06:30, Inferno0009 napisał:

Na odwrót jeżeli chodzi o X/Y

Wystarczy spakować odpowiednią ilość Repelów i problem z głowy :) Jest to też głupi minus, bo akurat w 3. generacji zwiedzanie wód jest nie tylko zgodne z fabułą - hehe - ale i fale skrywają kupę ciekawych sekretów, więc nie jest to nieprzyjemna przeszkoda, a raczej coś tajemniczego.

Dnia 19.11.2014 o 06:30, Inferno0009 napisał:

Jedna z głównych wad pokemonów. Twórcy powinni zamienić HM''y na jakieś przedmioty.

To prawda, przedmioty rozwiązałyby kupę problemów, nawet jeśli by to miały być przedmioty do trzymania przez poki (co byłoby lore friendly). Przynajmniej nie trzeba by było tworzyć HM whore''ów i się smucić nad losem tych poków.


Z innej beczki. Walka rozpoczęta :D Ciekawe do ilu dobiją.
http://allegro.pl/ubisoft-cubic-ninja-3ds-i4813834539.html

Jeśli nie wiecie o co kaman, to zerknijcie popołudniu na mojego GSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 12:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Niesamowite. U nas też się zaczeło szaleństwo. Gdy wrzucałem ten link 2 godzinki temu,
ta gra stała 26 złotych. Teraz kosztuje 54 http://allegro.pl/ubisoft-cubic-ninja-3ds-i4813834539.html


Wyjaśnij, bo ja tu czegoś nie rozumiem. Licytacja jakiejś na oko średniej gierki, co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 12:58, Outlander-pro napisał:

Wyjaśnij, bo ja tu czegoś nie rozumiem. Licytacja jakiejś na oko średniej gierki, co
w związku z tym?


Na moim GSie znajdziesz pełny opis sytuacji, a w skrócie:

Złamano 3DSa. Tylko jest myk, trzeba mieć tę grę, by móc zaimplementować oprogramowanie do instalacji homebrew :) Dupna sprawa. Z dnia na dzień ta gra podskoczyła z 2 funtów na 54. Na eBayu potrafi się sprzedać za nawet 65$ i więcej. Na polskie realia gość, który by to sprzedał za 20 złotych powinien się cieszy, że mu się udało :D Ten ma już po pierwszym dniu 54, a pewnie z kimś się na boku dogada i zakończy szybciej.

edit: polecam artykulik, bo w tym jest więcej treści :) np. Nintendo już ściągnęło tę grę z japońskiego eShopu (PAL i NTSC miało tylko wersję fizyczną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować