Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2014 o 11:04, Outlander-pro napisał:

Tylko gdzie się wklepuje kod na shiny Gengara? Bo dostałem kod z ultimy, tak jak mówił
Drirr :)


Jak chcesz to możesz mi podać kod na gengara, wpisze go u siebie i sie wymienimy (ty dasz obojętnie jakiego poka, a ja shiny gengara) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 08:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Za daleko :(

Był też dziś chyba podobny event w Krakowie, może tam było bliżej? :P

Było całkiem sympatycznie, zgarnąłem EON passa, a także streetpassy w liczbie 29, wygrałem koszulkę z Mario Kart i metalowy breloczek z nowych poków z Torchiciem i dowiedziałem się paru rzeczy:
- nie ogarniam nowego smasha, ale jest całkiem fajny, dużo postaci xD
- Hyrule Warriors zdaje się zarąbiste, choć przedstawia pytanie: jak szybko może się znudzić nawalanie w jeden przycisk by zownić wszystko wokół? Nie wiem, ale na krótkie partie zapewne gra idealna i to poczucie mocy :3
- Bayonetta 2 JEST PRZEMEGAZAJEBONGO. Mimo iż w większości przypadków w ogóle człowiek nie ogarnia co się dzieje na ekranie, a dzieje się dużo. W innych grach coś byłoby megafinałową i superefektowną walką z końcowym bossem, tutaj to zwykła walka w prologu, albo zwykłe starcie z jakimś mięsem armatnim! Poza tym to co ta kobieta wyczynia ... i ten fanserwis pełną gębą, ta gra jest zdrowo zakręcona xD Aha i po mashowaniu jednego przycisku przez pół godziny rozkminiłem, że można mashować też inne i nawet wychodzą z tego combosy. Poczułem się trochę jak w Tekkenie, gdzie naciskało się wszystkie przyciski na padzie i wygrywało - tu jest to samo, ale poczucie awesome''u jest jeszcze większe, bo wszystko jest takie ... MEGA, SUPER, ROZWALMY PÓŁ MIASTA JEDNYM CIOSEM, HAHAHAHA. I do tego półnagą wiedźmą. Dla takiej gry warto kupić tę konsolę xD

Ogólnie event oceniam jako udany :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 22:29, Outlander-pro napisał:

- Hyrule Warriors zdaje się zarąbiste, choć przedstawia pytanie: jak szybko może się
znudzić nawalanie w jeden przycisk by zownić wszystko wokół? Nie wiem, ale na krótkie
partie zapewne gra idealna i to poczucie mocy :3

PRzede wszystkim w tej grze chodzi o fanów Zeld :D Ta gra nie dzialałaby tak dobrze gdyby to nie było Hyrule właśnie. codziennie sobie pograć z godzinkę i naładować baterie widokiem ulubionych postaci wyczyniających niestworzone rzeczy. No i Midna Twilight form z DLC <3 OMG! OMG! <3

Dnia 06.12.2014 o 22:29, Outlander-pro napisał:

- Bayonetta 2 JEST PRZEMEGAZAJEBONGO. Mimo iż w większości przypadków w ogóle człowiek

No raczej :D
Bayo2 ma tę zaletę, że dla osób chcacych pograć w coś fajnego bez wysiłku, ale jednocześnie przy pomocy jednego przycisku wyrabiać niesamowite rzeczy, to jest gra dla nich :)

lecz

Bayo2 ma tę zaletę, że dla osób chcacych pograć w coś fajnego i się powycilać, robiąc jednocześnie neisamowite!!! superduper!!!! kombosy! To jest gra dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenia z nowych poków ludziska? Ja już po trzech gymach, ale nie spieszę się, eksploruję, walczę z tymi samymi trenerami po kilka razy, staram się rozwijać wiele pokemonów na raz (przy czym przydaje się jednak ten exp share), ale ... napotykam problem powoli! Chciałbym by party było większe niż 6, bo nagle się okazało, że chciałbym ich mieć przy sobie o wiele więcej, damn xD Trzeba będzie bardzo uważnie skomponować team idealny :S

PS: udało mi się Magikarpa w Gyaradosa ewoluować, exp share OP xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 01:39, Outlander-pro napisał:

Jak tam wrażenia z nowych poków ludziska?

Niecałe 20 godzin, Champion pobity. ;p
Raczej pomijałem łapanie Pokemonów, które mam w Y. Teraz czeka mnie żmudne przenoszenie.
Swoją drogą, post game story zapowiada się ciekawiej od maina. ;d
Duet Blaziken + Manectric zmiata prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wyborem tej darmowej gry w ramach promocji pomiędzy Monster Hunterem, a Zeldą.
To pierwsze wygląda trochę jak Dark Souls dla Nintendo po gameplayach :p Z innej strony Zelda jest chyba świeższym tytułem, zatem ewentualną używkę taniej można dostać Monster Huntera, zatem to na korzyść brania Zeldy ... hmm, nie wiem jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 11:30, Outlander-pro napisał:

Zelda jest chyba świeższym tytułem, zatem ewentualną używkę taniej można dostać Monster
Huntera, zatem to na korzyść brania Zeldy ... hmm, nie wiem jeszcze :D


Bier Zeldę. Za rogiem Monhun 4, a i póki co każdy gracz jakiego znam i z którym o Zeldzie 3DS rozmawiałem, mówi że to najlepsza Zelda od lat (lub jedyna Zelda jaką lubią, heretycy) i w ogóle jedna z lepszych gier w ostatnim czasie.


Kto ma Animal Crossing New Leaf? Wy pokemansy a ja w końcu mam ACNL i nie mogę się oderwać! (poza momentami w pracy ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 12:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Kto ma Animal Crossing New Leaf? Wy pokemansy a ja w końcu mam ACNL i nie mogę
się oderwać! (poza momentami w pracy ;( )


To dlatego od trzech dni cię w necie nie widzę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 15:41, Hepe napisał:

Można zdobyć 3DS''a w Polsce?Czy trzeba sprowadzać z Anglii czy innego kraju?


Tak, można zdobyć 3DS''a w Polsce. Wystarczy posiedzieć ok 1min na Allegro by znaleźć jakieś oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2014 o 12:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Bier Zeldę. Za rogiem Monhun 4, a i póki co każdy gracz jakiego znam i z którym o Zeldzie
3DS rozmawiałem, mówi że to najlepsza Zelda od lat (lub jedyna Zelda jaką lubią, heretycy)
i w ogóle jedna z lepszych gier w ostatnim czasie.


Hmm no to może, może ... szkoda tylko, że to nie Ocarina jest do wyboru, wtedy bym się nawet nie zastanawiał ;]
A i jeszcze powiem, że sprawiłem sobie Mario Kart 7 i Super Smash Bros - jak coś, to można pograć jakieś multi jakby ktoś chciał pewnie ;)

I Bartku, skoro nie chcesz się rozstać z Mario & Luigi RPG 3, to może za Picross 3D któryś Professor Layton hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wersja 3ds''a na załączonym obrazku jest jakaś wadliwa ? Pytam bo natrafiłem na kilka modeli w atrakcyjnej cenie we Wrocławiu.
http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--fwrGASF4--/c_fit,fl_progressive,q_80,w_636/t6qrbjnc4gqqyryls7sy.png
Czas wreszcie na jakąś konsolkę przenośną, a vita nie oferuje zbyt bogatej biblioteki. Pozostaje jeszcze kwestia tego jakie gry będą najlepsze na początek ? Jeżeli zdecyduję się na wersje z ssb(wasze opinie o tej grze) to dokupiłbym jeszcze z jakieś 3 ciekawe pozycje. Brakuje mi ostatnio dobrego jrp''ga, ale z niezbyt cukierkową otoczką(chociaż zeldą bym nie pogardził).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 23:00, Net_com napisał:

Czy ta wersja 3ds''a na załączonym obrazku jest jakaś wadliwa ? Pytam bo natrafiłem na
kilka modeli w atrakcyjnej cenie we Wrocławiu.

Nie słyszałem aby ta edycja była wadliwa, czy poza obudową różniła się od innych 3DSów. Ale widziałem, że te specjalne edycje konsoli zawsze są trochę droższe niż zwykłe kolory, zatem może uważaj, zależy co to za źródło.

>dokupiłbym jeszcze z jakieś 3 ciekawe

Dnia 14.12.2014 o 23:00, Net_com napisał:

pozycje. Brakuje mi ostatnio dobrego jrp''ga, ale z niezbyt cukierkową otoczką(chociaż
zeldą bym nie pogardził).

3DS zdecydowanie będzie lepszym wyborem, zwłaszcza że dobrych gier jest od groma i jeszcze więcej tak naprawdę.
Cóż, myślę że obowiązkowo nowe pokemony (to jrpg tak jak byś chciał :P) czyli Omega Ruby/Alpha Saphire - naprawdę, najlepsze Poki od lat. Z jrpg ludzie bardzo zachwalają Bravely Default.
Poza tym w ciemno można polecić The Legend of Zelda: Ocarina of Time.

Ja sam jestem posiadaczem konsolki od niedawna, więc nie chcę już dalej polecać, ale bywalcy tego wątku na pewno jeszcze coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować