Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2015 o 21:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Muszę teraz tylko pobrać jakieś tłumaczenie, albo nauczyć się jap ;D

Masz ją po japońsku? Hmmm, a czemu tak? Na YT widziałem facet miał ją a po angielsku.
https://www.youtube.com/watch?v=uJbNFtAa7yw&feature=youtu.be&t=11m59s

Dnia 17.12.2015 o 21:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Te gry dosyć mocno się różnią. Ogromna jest różnica graficzna (ale DS się broni bez problemu),
trochę jest inna fabuła no i dwa różne systemy walki. DSowej wersji chyba bliżej do Yokai
Watch. Z tego co się tylko domyślam po przekartkowaniu książki, wygląda na to, że złapane
postacie można ewoluować w inną, potężniejszą wersję.

Hm, ciekawe. Ostatnio dorobiłem się używanej PS3, na razie męczę Tales of, ale prędzej czy później na pewno zabiorę się za Ni no Kuni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co widziałeś to wersja z kolekcjonerki Ni no Kuni na PS3 :) Ja mam wersję na DSa, podstawową :D TO jest właśnie wkurzające. Wrzucili całą księgę zaklęć do wydania na PS3. CO ich zatrzymuje przed zrobieniem tego samego na DSie? Oczywiście nie jako wydania pudełkowego, ale taki sam remake eShopowy jaki dostała Inazuma Eleven :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
Po Fire Emblemie rzuciłem się na 999 (w końcu!), czyli 9 Hours, 9 Persons, 9 Doors.
Tak w skrócie - przyznam, że ostatecznie mam bardzo mieszane odczucia: większość gry jest naprawdę fajna, ale jeśli chodzi o fabułę, to mam wrażenie, że im więcej się jej odkrywa, to tym więcej wychodzi głupotek :D
Już wyłożyłem wykład Bamboshowi o pierdołach, które mi nie grają, tu powiem tylko, że jak na idealny plan, który Zero miał sporo czasu by opracować ... sporo rzeczy jest pozostawione losowości, czynnikom przypadkowym, albo po prostu nie ma sensu :D

Ale gra zaciekawiła mnie na tyle, by zainwestować w kontynuację - Virtue''s Last Reward było za 54 zł na eShopie, to się skusiłem. Początek jest obiecujący, choć klimat w sumie sporo inny w porównaniu do pierwszej części. Ale zapowiada się fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś cokolwiek w sklepie madgames.pl? 3DS XL za 539zł i to nówka? Trochę dla mnie podejrzane zwłaszcza, że na alledrogo ma trochę komentarzy, że wysyła używany towar zamiast nowego. Chcę sprawić sobie konsolkę w końcu i szukam korzystnej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nigdy nie grał Zeldę, a chciałby obadać, to od której najlepiej zacząć? : >
Za A Link Between Worlds przemawia cena i to, że była projektowana z myślą o 3DSie, ale tak ogólnie to się zupełnie nie znam. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2016 o 23:54, Kadaj napisał:

Jeśli ktoś nigdy nie grał Zeldę, a chciałby obadać, to od której najlepiej zacząć? :
>
Za A Link Between Worlds przemawia cena i to, że była projektowana z myślą o 3DSie,
ale tak ogólnie to się zupełnie nie znam. ;d


Na początek to bierz A Link Between Worlds. Gierka prosta, przyjemna, projektowana w starym stylu, następca Gameboyowego A Link to the Past. Jeśli spodoba Ci się styl gameplayu, świat, zagadki, to wtedy sięgnij po Ocarina of Time, które jest bardziej poważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie rzecz biorąc o wyłączeniu tej możliwości nigdy nie mówiono. W praktyce o partnerów do wymiany będzie bardzo ciężko. Parę lat temu próbowałem znaleźć oferty wymiany na Global Trade Station w Pokemon HeartGold, nie znalazłem nawet jednej, podczas gdy w 2011 roku ofert wymiany każdego pojedynczego Pokemona były dziesiątki, setki.

@Outlander-pro

Funkcja ta istnieje od IV generacji i pierwszych gier używających WiFi (Diamond, Pearl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, po DS Lite który mam.. chce wymienić już konsole na nowy model (New Nintendo 3DS) i teraz brać zwykł czy XL? Wygodny jest ten XL? I samą konsole też często widzę w granicach 500-600 (bez gry). To normalna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2016 o 14:06, Kafar napisał:

brać zwykł czy XL? Wygodny jest ten XL?

Najlepiej by było, gdybyś sam miał okazję choć na chwilę go potrzymać. Wiele osób sobie XL chwali, dla mnie za to jest za duży i zdecydowanie mało mobilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2016 o 14:06, Kafar napisał:

Słuchajcie, po DS Lite który mam.. chce wymienić już konsole na nowy model (New Nintendo
3DS) i teraz brać zwykł czy XL? Wygodny jest ten XL? I samą konsole też często widzę
w granicach 500-600 (bez gry). To normalna cena?



XL zdecydowanie, nie wyobrażam sobie grać na mniejszym ekranie o.O I w ogóle wygodniej się trzyma, no chyba że masz ręce ośmiolatka, to możesz brać mniejszą wersję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2016 o 14:46, Outlander-pro napisał:

no chyba że masz ręce ośmiolatka, to możesz brać mniejszą wersję :D

Ale że ej. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii New Nintendo 3DS. Istnieje jakiś oficjalny polski dystrybutor i co za tym idzie serwis? Czy tylko import, małe sklepiki i allegro, a co za tym idzie, o gwarancję martw się sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2016 o 10:03, maniekk napisał:

W kwestii New Nintendo 3DS. Istnieje jakiś oficjalny polski dystrybutor i co za tym idzie
serwis?

Oficjalnym dystrybutorem jest czeski ConQuest Entertainment, możesz się u nich dopytać jak wygląda kwestia serwisu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ostatnio zaczęło nieźle cenzurować swoje gry, najpierw Fire Emblem Fates, teraz Bravely Second, ciekawe co następne? Dragon Quest VII i VIII?

Trochę szkoda bo bardzo podoba mi sie gameplay i usprawnienia w Bravely Second, ale z każdą kolejną informacją co zostało z Europejskiej wersji wycięte jestem coraz bardziej zdenerwowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować