Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Jakbym chciał dokupić kartę np. 8 GB, by była przydatna jeszcze po przejściu z klasycznego 3DSa na nowego, to coś stracę przez to, że nie jest to karta oryginalnie wrzucona? Jakie kryteria musi spełnić karta? Takie same jak dla telefonu że class10 itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie parę postów wyżej wspomniałem,że mam tego nieszczęsnego 3ds ale dalej nie mam gier więc konsolka się kurzy.Jakie gry polecacie wiem,że na pewno kupie pokemony ale nie wiem które czekam na rekomendacje gatunek nie gra roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2016 o 19:25, hammerfall87 napisał:

Witam serdecznie parę postów wyżej wspomniałem,że mam tego nieszczęsnego 3ds ale dalej
nie mam gier więc konsolka się kurzy.Jakie gry polecacie wiem,że na pewno kupie pokemony
ale nie wiem które czekam na rekomendacje gatunek nie gra roli :)


Ło kolego, to długo by wymieniać pozycje z którymi warto się zapoznać :D Ale tak skrótowo:

- Pokemon Omega Ruby/Alpha Saphire - obecnie najlepsze, najbardziej rozwinięte pokemony (aż do premiery Sun/Moon pod koniec tego roku), są absolutnie super, sam wątek główny to zabawa na około 50h
- Fire Emblem: Awakening, albo Fates, które miało premierę nie tak dawno
- Legend of Zelda: Link Between Worlds / Ocarina of Time
- Mario Kart 7
- Super Smash Bros 3DS jeśli lubisz bijatyki
- Monster Hunter 4 Ultimate
- Luigi''s Mansion: Dark Moon
- Bravely Default
- Shin Megami Tensei IV
- Super Mario 3D Land

To jedne z najpopularniejszych gierek na tę konsolkę. Oczywiście wartych uwagi jest jeszcze więcej, ale nie ma chyba sensu zasypywać Cię wszystkimi tytułami ... a jeszcze biorąc pod uwagę kompatybilność z grami z DSa, oraz bogatą zawartość eshopu w różne gry (indie, remaki starych itp, np do jutra przecenione Pokemony Red, Blue, Yellow za 28 zł!!!) to grać można i grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość kupowania czegoś w sklepiku Nintendo przez stronę? Pytam, bo nigdy tego nie robiłem, a chyba zmienię w przyszłym miesiącu na 3ds, w końcu za 350 złociszy jest z Zeldą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainteresowalem sie ostatnio 3DS''e (Pokemony - jakzeby inaczej ;) ). Poczatkowo stawialem na uzywany 3DS XL. Potem zaczalem myslec od nowce... aczkolwiek ostatecznie jednak postanowilem chyba machnac sie na nowke sztuke new 3DS XL. W zwiazku z tym mam pytanko do was - czy warto poczekac na jakies promocje w sklepach (jakby nie patrzec, z ladowarka i gra to wydatek minimum 1000 zl), czy jednak nie zdaza sie to zbytnio ze wzgledu na mala popularnosc sprzetu u nas. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponioslo mnie trooooszeczke i zakupilem z rozbiegu New 3DS XL Fire Emblem edition (909 zl - roznica mala, a wyglada cudnie ;P), ladowarke, Zelda - Ocarina of Time oraz Pokemon - Alpha Saphire. Od znajomej jeszcze pozycze Zelda - Majora''s Mask i mam grania na setki godzin.
W przyszlosci bede z pewnoscia chcial zagrac w ktores Fire Emblem, ale jak narazie juz portfel placze wiec poczekam : ]

Uhh mam nadzieje ze nie pozaluje tej decyzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2016 o 14:28, LuQano napisał:

W przyszlosci bede z pewnoscia chcial zagrac w ktores Fire Emblem, ale jak narazie juz


W to chcesz zagrać jak najszybciej :D sprzedaj piorunem którąś z Zeld i kupuj Awakening lub Birthright jeśli nigdy w FE nie grałeś lub Awakening albo Conquest jeśli już na FE się znasz ;)

Awakening wymieniam w obydwu opcjach ponieważ ta gra nie bez powodu wskrzesiła serię, wiele, wiele hardkorowych decyzji z czasów kamienia łupanego zmieniła na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! : )
Chciałbym kupić sobie 3DSa, ale widzę, że polski rynek gier na konsolkę nintendo obfitością nie grzeszy.

Gdzie najlepiej kupować gry? Mam na myśli zarówno cenę, jak i ich dostępność.
Interesują mnie przede wszystkim gry z serii Dragon Quest, The Legend of Zelda, Mario i Pokemon. Chciałbym również pograć w części ze starego DSa - gdzie najlepiej ich szukać? (mogą być używki). Po przejrzeniu allegro odniosłem wrażenie, że starszych odsłon nie da się znaleźć lub są jedynie używane wersje, które kosztują drożej niż nówki na 3DSa...

I jeszcze jedno - korzystacie z Virtual Console? Dawno temu miałem Gameboya Pocketa, Colora i Advance - chciałbym przypomnieć sobie stare czasy.
Czy zakres gier w tym serwisie jest obszerny? Często dodają nowe tytuły, występują jakieś promocje? I czy te gry są jakoś remasterowane - kolory wypadają lepiej niż na starych konsolkach?

Z góry dzięki za odpowiedź : )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować