Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

No! Nareszcie udało mi się usiąść i napisać coś o tej ekstra konsolce. Nie jest to demon w porównaniu do PSP, ale jest tańszy i ciut bardziej nowatorski (mikrofon,dotykowy ekranik i ta ekstra możliwość "chuchania" do mikrofonu!). Bardzo miłe jest to,że Nintendo zdecydowało się na wydanie gadżetu umożliwiającego łączenie się z netem oraz podobno wychodzą gry, które będą z tego korzystały. Racjonalnie rzecz biorąc DS to porządna i solidna konsola dla mniej zamożnych i lubiących dobrze pograć graczy. Narqa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w DS nie idzie włączyć neta tylko podłączyć się miedzy dwoma konsolakmi ( może bycwięcej) i naprzykład grać w Meteroida lub Siedzieć na Pictochacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.
DS to konsolka przenośna i jeśli ktoś gra tylko i wyłącznie w domu to jasne, ze sens kupowania takowej jest problematyczny. Lepiej kupić jakąś konsolę stacjonarną. Ładowanie kasy w PC do grania jest IMHO bezsensowne.

Po drugie.
To, że DS jest tańszy jest tylko i wyłacznie zaletą. Dodatkowe możliwości z nawiązką rekompensują gorszą grafikę.

Po trzecie.
PSP jest kombajnem multimedialnym ale dopiero jak kupisz 1 gigowego Memory Stick`a za 430 zł a funkcjonalność jest mocno ograniczona z powodu słabej baterii.

Po czwarte.
Jak do tej pory, tylko miłośnicy wyścigów mogą być usatysfakcjonowani z gier na PSP (w zapowiedziach nic ciekawego poza GTA na razie nie widać).
Natomiast gry na DS`sie biją na głowę te z PSP, wychodzą praktycznie w każdym gatunku a od przeglądania list wydawniczych może zakręcić się w głowie.
Potwierdzają to wyniki sprzedaży samych konsol ale przedewszystkim gier (na całym świecie prowadzi DS).

Po piąte.
Około 14 listopada startuje europejski serwis Nintendo Wi-Fi Connection, czyli po prostu serwis służący do rozgrywek na DS`ie przez internet. PSP i DS łączą się z internetem za pomocą takiego samego protokołu WI-FI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w tej konsolce jest jakis organizer ? czy sa czyste karty pamieci do tej konsolki? i co mozna ciekawego robi8c naniej prócz gieri czat romów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 17:52, cyprus napisał:

czy w tej konsolce jest jakis organizer ? czy sa czyste karty pamieci do tej konsolki?
i co mozna ciekawego robi8c naniej prócz gieri czat romów?


For fak sejk - to konsola do gier, a nie palmtop. Nie, nie ma organizera, mozna na niej grac. Geez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NDS jest lepsze od PSP, bo po pierwsze ma lepsze baterie, po drugie ma ekran dotykowy oraz mikrofon i po trzecie na DS-a mogą wyjść RTS-y i RPG-i np: StarCraft i (może) Baldur''s Gate. (Chociaż taki Gothic przy pogorszonej grafie i żonglówce UMD, by i poszedł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam pytanie - czy komuś z Was przydtrafił się martwe piksele na ekranach DS''a? Sam co prawda nie posiadam tej konsoli, tylko GBM, ale ekrany są tu wytwarzane w podobnej technologii przez tego samego producenta (Sharp) i cóż - dostałem egzemplarz z wypalonym pikselem. Chciałem wiedzieć, jak częste jest to zjawisko... Albo jak wielkiego mam pecha... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 21:39, Arin napisał:

Lepiej kupić jakąś konsolę stacjonarną. Ładowanie kasy w PC do
grania jest IMHO bezsensowne.

Najwięcej gatunków gier jest na PC, na konsolach sobie w strategie nie pograsz, a wolę grać na myszce i klawiaturze niż na padzie, a więc PC RZĄDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:55, azur64 napisał:

Najwięcej gatunków gier jest na PC, na konsolach sobie w strategie nie pograsz

Na DS''a, bo właśnie o nim jest ten temat powstały lub wkrótce się ukażą takie strategie jak: Advance Wars, Age of Empiers, Panzer Tactics, The Settlers, SimCity Zoo Tycoon DS, itd., więc jednak na konsoli da się zagrać w strategie.

Dnia 11.10.2006 o 16:55, azur64 napisał:

a wolę grać na myszce i klawiaturze niż na padzie, a więc PC RZĄDZI!

Zobaczymy po premierze Wii co będzie rządziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować