Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2011 o 16:08, LigaPokemon napisał:

Tak sobie pomyślałem. Pochwalcie się swoimi teamami, ktorymi zdobyliście mistrzostwo.

- Meganium,
- Ho-Oh,
- Ariados,
- Magneton,
- Pidgeot,
- Umbreon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 18:21, LigaPokemon napisał:

Z Hoen.
Lance to dla mnie zawsze był pikuś. Teraz też by był. Za bardzo lubię wodne poki. Za
czasów Crystalki to załatwiałem go Laprasem, teraz miałby jeszcze gorzej :>


Pisze się Hoenn jak już ;p No, ale nie będę wnikał bo to nie moja sprawa, nieprawdaż ? Co do Lance''a to praktycznie wszystkie jego smoki rozgromił Feraligatr przy użyciu Ice Fang, i tylko Gyarados''a musiałem załatwić Raikou''em i jego niezawodnym Thunder''em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na YT widziałem taki oto bądź podobny komentarz:
"I am Champion Lance. My powerful dragons will stomp you! WTF?! Ice Beam?! I lost..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 22:27, Hellmut napisał:

Gdzieś na YT widziałem taki oto bądź podobny komentarz:
"I am Champion Lance. My powerful dragons will stomp you! WTF?! Ice Beam?! I lost..."


Też to chyba widziałem, ale ogólnie rzecz Lance nie jest wcale taki trudny. Już więcej "zabawy" miałem z Cynthią i jej Garchomp''em ale daliśmy radę.IMO najłatwiejszym Championem był Steven z Ruby/Sapphire - 5 minut i Blaziken pozamiatał podłogę jego stalowymi pokami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 22:37, Slayer_Watti napisał:

Też to chyba widziałem, ale ogólnie rzecz Lance nie jest wcale taki trudny. Już więcej
"zabawy" miałem z Cynthią i jej Garchomp''em ale daliśmy radę.IMO najłatwiejszym Championem
był Steven z Ruby/Sapphire - 5 minut i Blaziken pozamiatał podłogę jego stalowymi pokami
;p

Z Hoenn nigdy na poważnie się nie mierzyłem - design Poków nie zachęcał. Ale wiadomym jest, że najtrudniejsi trenerzy to Ci z mieszaną drużyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 22:48, Hellmut napisał:

Z Hoenn nigdy na poważnie się nie mierzyłem - design Poków nie zachęcał. Ale wiadomym
jest, że najtrudniejsi trenerzy to Ci z mieszaną drużyną.


Oj tak, tutaj przyznam Ci rację. Pamiętam ile kombinowania z buildem na Cynthię miałem, nie dość, że trzeba było poki i ataki dobrać pod samą Elite to jeszcze pod Championa osobno składałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, moje wejście w platinum w ogóle było zabawne. Jak już wspomniałem, mój ulubiony typ to wodny. Ja wchodzę do ligii, a tam:

1. Robaki - Surffff
2. Ziemniaki - Surfffff/Ajsu bimu
3. Ogniste - Surrfffff
4. Psycho - Surrffff/Shadow Claw

I Cynthia, gdzie, okazało się, na każdego jej poka miałem odpowiedź.
Spiritomb vs Togekiss
Roserade vs Azelf(moja kochana maszynka do zabijania)
Togekiss vs Kyogre
Lucario vs Flygon
Milotic vs Kyogre
Garcomp vs Milotic
Garchompek to na jeden strzał Ice Beamowy był, obrażenia x4 więc pikuś.
Dodam, że warto zainwestować czas w Togekissa, to jest Laputa w mordę jeża! Ma tak niesamowicie wysokie statystyki defensywne, że jeśli się build odpowiedni zbuduje to jest nie do powstrzymania(na odpowiedź poków electro dałem Roost, który na jedną turę typ poka zmienia na ??? dzięki czemu weakness idzie do poczekalni, a ja mam czas przyładować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz wyjdą gry na nintendo 3ds to nie będą one chodzić na DS lite ? I w ogóle będą jeszcze wypuszczane gry na zwykłego DSa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 17:54, kryst90 napisał:

Jak teraz wyjdą gry na nintendo 3ds to nie będą one chodzić na DS lite ? I w ogóle będą
jeszcze wypuszczane gry na zwykłego DSa ?


Gdy wydane specjalnie na 3DS''a nie będa chodziły na poprzednich konsolach. Tak samo, jak gry specjalne na NDSi, czyli korzystanie z kamerki itd. nie działały na NDS i NDS Lite.
Lecz wszystkie gry z NDS i NDSi będą działały na 3DS''ie.

A co do wydawania gier na normalnego DS''a to uważam, że nadal będą, popatrz dla przykładu na Playstation 2, przecież trójka ma dobrych kilka lat, lecz bez problemu gry na 2 są robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak sobie przeglądałem neta i trafiłem na wiadomość, że moduł WI-FI w 3DS, będzie cały czas włączony w tle? Podobno nawet będzie wysyłał i odbierał dane podczas "uśpienia" to prawda?

Mam nadzieje, że da się to wyłączyć bo bateria padnie w tempie ekspresowym.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając sobie od czasu do czasu oferty na Allegro natrafiłem na coś takiego:
http://allegro.pl/nowa-pokemon-platinum-na-ds-i-ds-lite-i1458616636.html
WTF? Niby dlaczego nie działa na DSi, skoro według producenta ma działać. Ktoś sobie zupełnie "legalnie" sprzedaje piraty? I sądząc po liczbie komentarzy, robi to od bardzo dawna.

I w związku z tym: jak rozpoznać oryginalne gry na DSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" DS, i DS-Lite, napewno nie bedzie pracowała na DSi" Pirat i tyle

Wiecie co? Tak sobie pomyślałem, a co wy na to, by spamować skrzynki pocztowe, tych osób, które sprzedają piraty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 15:52, maniekk napisał:

Witam.
Tak sobie przeglądałem neta i trafiłem na wiadomość, że moduł WI-FI w 3DS, będzie cały
czas włączony w tle? Podobno nawet będzie wysyłał i odbierał dane podczas "uśpienia"
to prawda?

Mozna to wyłączyć i o baterię bym się nie martwił. DSy w stanie uśpienia przecież trzymają bardzo, bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamowanie skrzynek raczej nic nie da, lepiej wciskać "Zgłoś naruszenie zasad". Jak wiele osób tak zrobi to może usuną. Ja wczoraj zgłosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 17:45, LigaPokemon napisał:

Mozna to wyłączyć i o baterię bym się nie martwił. DSy w stanie uśpienia przecież trzymają
bardzo, bardzo długo.


Ano prawda, pamiętam że kiedyś grałem wieczorem, zamknąłem DS''a i zapomniałem o nim. Był na uśpieniu całą noc i jak rano go otworzyłem to byłem zaskoczony, że tyle godzin wytrzymał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 13:55, Krzycho napisał:

Spamowanie skrzynek raczej nic nie da, lepiej wciskać "Zgłoś naruszenie zasad". Jak wiele
osób tak zrobi to może usuną. Ja wczoraj zgłosiłem.

Taaa, prędzej zdąży wszystko sprzedać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 01:35, Krzycho napisał:

Dragon Questy są połączone fabularnie, czy tak jak Final Fantasy, każda część to coś
innego?


Tak jak Finale. Osobiście polecam zgrać w DQIX na końcu, bo gdy zagrasz w IX to prawdopodobnie jak ja już nie będziesz chciał grać w oldschoolowe jRPG ;] - śmierć random battle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować