Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2011 o 12:04, Damianuss1 napisał:

Ajj nowe Pokemonki już za tydzień :). Doradźcie, którą wersję wybrać? : P


Zobacz sobie dwie główne legendy z piątej generacji i wybierz tą która ci się bardziej podoba. Ja wybrałem Pokemon White, to bo od samego początku anime Pokemon Best Wishes, się w nim zakochałem. ;) Jeśli bardziej spodoba ci się ten biały smok to wybierz Pokemon Black.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 12:13, Damianuss1 napisał:

Przegłosowane :P, też mi się bardziej podoba ten biały. Przy okazji dzięki za przypomnienie
o serialu, kompletnie o nim zapomniałem.


Też? Jak chcesz mieć Zekroma (czarny smok ), to musisz kupić Pokemon White, gdy bardziej ci sie podoba ten biały smok, to musisz kupić Pokemon Black.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 13:49, Damianuss1 napisał:

O :o, hmm to nie wiedziałem o tym. Myślałem, że jak kupię białą wersję to będę mógł białego
dorwać. Dzięki za info.


Wystarczy patrzeć na okładkę, na White jest ten czarny smok, a na Black jest ten biały. Ja tam mam nadzieję, że będzie podobnie jak z Gold i Silver, że będzie mozna oba legendarne poki zdobyć.

A właśnie, jest jeszcze jedna różnica pomiędzy tymi grami. W Black masz dostęp do tej lokacji: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Black_City a w White do tej http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/White_Forest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:42, Slayer_Watti napisał:

Za bardzo się ekscytujesz, przecież i tak dopiero 3DS''a na jesieni kupujesz więc po
co się już teraz tak napalać. Ja osobiście nawet nie wiem czy na 100% go kupię ( tak
wiem, zarzekałem się po tysiąckroć, że kupię ale teraz sam nie wiem jak to będzie ).

Poki mnie średnio interesują, nie tak mocno jak sprzęt.
Poki mają być przyjemną zabawą, a Ty ostatnio chłopie maniaczysz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, w Japonii mamy już 27 minut po godzinie dziewiątej rano, czyli już pewno sklepy na Shibuyi otwarte zostały lub zostaną otwarte za półgodziny. Co to dla nas oznacza? Ano w ciągu najbliższych godzin możemy spodziewać się wstępnych informacji z pola bitwy, ile cesarzy poleglo, a ile 3DSów wzięto do niewoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 01:53, Krzycho napisał:

Oho to czekam na wyniki sprzedaży. No i na zdjęcia z kolejek. ;d


Przeglądaj Kotaku, oni już od otwarcia sklepów coś umieszczają na swojej stronie. Polskie strony milczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, rozkminią kod w 12h, a publicznie pisząc - 48h, żeby bezpiecznie było ;)

"It appears as though eager hackers have successfully managed to get R4 piracy cartridges working on the just-released Nintendo 3DS.

Whilst the R4 cartridge is unable to backup or pirate Nintendo 3DS releases, those with the illegal R4 card will still be able to play original Nintendo DS games that are currently stored on the device using the Nintendo 3DS."


Przykre to jest, ale Nintendo popełniło błąd nakładając blokadę regionalną. Odbije im się to najmocniej w Europie Centralnej i Zachodniej. Ci ze wschodniej będą w Rosji kupować podróbki z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn it! Myślałem, że uda mi się oprzeć pokusie, ale nie ... i zamówiłem sobie nowe Pokemony ;). Też wziąłem wersję White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:56, LigaPokemon napisał:

Poki mnie średnio interesują, nie tak mocno jak sprzęt.
Poki mają być przyjemną zabawą, a Ty ostatnio chłopie maniaczysz XD


A kto na fejsie ostatnio dawał filmiki z uboxingu 3DS''a ;p ? Rozumiem, że już Cię łapki świerzbią żeby dorwać nową konsolkę Ninny ale musisz być bardziej cierpliwy. Co do mojego maniaczenia w pokach to owszem ostatnio nieźle się na nie napaliłem, a do tego będę je miał za stówkę a nie tak jak Ci co w polskich sklepach kupują za ponad 169 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 14:30, Slayer_Watti napisał:

A kto na fejsie ostatnio dawał filmiki z uboxingu 3DS''a ;p ? Rozumiem, że już Cię łapki
świerzbią żeby dorwać nową konsolkę Ninny ale musisz być bardziej cierpliwy. Co do mojego
maniaczenia w pokach to owszem ostatnio nieźle się na nie napaliłem, a do tego będę je
miał za stówkę a nie tak jak Ci co w polskich sklepach kupują za ponad 169 zł :)


Nie rozumiem co złego jest we prezentowaniu unboxingu? Wrzucilem to, żeby sobie znajomi obejrzeli. Ja zawartość dobrze znam, więc to tylko ciekawostka była.
Tak, ale też przez Ciebie polskie nintendo nie zarobi i nie ma szans, żeby kiedykolwiek klub się pokazał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 14:41, LigaPokemon napisał:

Nie rozumiem co złego jest we prezentowaniu unboxingu? Wrzucilem to, żeby sobie znajomi
obejrzeli. Ja zawartość dobrze znam, więc to tylko ciekawostka była.
Tak, ale też przez Ciebie polskie nintendo nie zarobi i nie ma szans, żeby kiedykolwiek
klub się pokazał ;]


Oj, nie denerwuj się Mistrzu XD Poza tym nie mówię, że to źle, wprost przeciwnie, bardzo cieszy mnie twój entuzjazm. A co do polskiego nintendo to jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim to porządnie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 14:30, Slayer_Watti napisał:

A kto na fejsie ostatnio dawał filmiki z uboxingu 3DS''a ;p ? Rozumiem, że już Cię łapki
świerzbią żeby dorwać nową konsolkę Ninny ale musisz być bardziej cierpliwy. Co do mojego
maniaczenia w pokach to owszem ostatnio nieźle się na nie napaliłem, a do tego będę je
miał za stówkę a nie tak jak Ci co w polskich sklepach kupują za ponad 169 zł :)


Hym... A gdzie masz te poki za 100 złotych? Na gramie kosztują 159 złotych, a na amazon.co.uk w przeliczeniu na PLN około 135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 14:47, Piotrbov napisał:

Hym... A gdzie masz te poki za 100 złotych? Na gramie kosztują 159 złotych, a na amazon.co.uk
w przeliczeniu na PLN około 135

Ma się znajomości ;p A tak na serio to tak jak pisałem na poprzedniej stronie ojciec kumpla w przyszłym tygodniu posyła paczkę z Glasgow i znajdzie się w niej między innymi Pokemon Black dla mnie, a że kumpel powiedział, że za taki interes wystarczy stówa i pół litra to i się zgodziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować