Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2011 o 10:53, bobobo napisał:

Aha,no i czy można na 3DS - ie przeglądać internet? Sry za double posta,skończył się
czas na edytowanie.


Z tego co wiadomo to chyba mozna .. Ale ja jakos nie bardzo chcialbym sie meczyc na tak malym i lo-resowym ekraniku z przegladaniem stron :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 10:25, bobobo napisał:

Gry z DS - a na 3DS - a będą mogły korzystać z gałki?

Najpierw ustalmy, do czego Ci będzie potrzebna gałka w starych grach, których sterowanie nie jest dostosowane pod nieistniejącą gałkę w NDS. Bo ja żadnego zastosowania na to znaleźć nie potrafię.

Jeżeli wszystkie funkcje gry obsługiwano krzyżakiem kierunków i sześcioma pozostałymi przyciskami*, to gdzie tu jeszcze wcisnąć sterowanie dla gałki?

*Start/Select nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu w większości grach z DS - a lepiej by mi się grało gałką niż krzyżakiem,co? Gałka zastępowała by krzyżak, a on sam nie był by używany. To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 10:25, bobobo napisał:

Gry z DS - a na 3DS - a będą mogły korzystać z gałki?


Tak. Gry na NDS''a będą mogły korzystać z gałki. Ta gałka będzie zastępstwem krzyżaka ( tak jest na przykład w pokemonach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 13:03, Piotrbov napisał:

Tak. Gry na NDS''a będą mogły korzystać z gałki. Ta gałka będzie zastępstwem krzyżaka
( tak jest na przykład w pokemonach )


A to jest potwierdzona i oficjalna informacja?

PS. Pytanie do wszystkich: Jeżeli zamierzacie kupić 3DS - a to jakie są DLA WAS najlepsze gry z startowych tytułów? Dla mnie najlepsze są SSF IV, PES 3D, Splinter Cell 3D, a w późniejszym terminie Zelda OofT i Metal Gear Solid 3. No i jeszcze Resident Evil: The Mercenaries mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 13:05, bobobo napisał:

A to jest potwierdzona i oficjalna informacja?


Tego to nie wiem, ale jeśli jest filmik na youtubie, z pokemonami, gdzie można kierować gałką tzn. że w innych grach też będzie można bez problemu.

Dnia 23.03.2011 o 13:05, bobobo napisał:


PS. Pytanie do wszystkich: Jeżeli zamierzacie kupić 3DS - a to jakie są DLA WAS najlepsze
gry z startowych tytułów? Dla mnie najlepsze są SSF IV, PES 3D, Splinter Cell 3D, a w
późniejszym terminie Zelda OofT i Metal Gear Solid 3. No i jeszcze Resident Evil: The
Mercenaries mi się podoba ;)


Ja tam kupuje na pewno PES 2011 3D i w późniejszym terminie na pewno Zeldę i Kid Icarus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 10:25, bobobo napisał:

Gry z DS - a na 3DS - a będą mogły korzystać z gałki?

Będzie można z tym, że tak czy siak będziesz miał tylko 8 kierunków, jak na krzyżaku bo po prostu te gry nie są przystosowane do gałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2011 o 15:33, Krzycho napisał:

Będzie można z tym, że tak czy siak będziesz miał tylko 8 kierunków, jak na krzyżaku
bo po prostu te gry nie są przystosowane do gałki.


Wiem,wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEszcze coś, Czy można będzie grać gry multiplayerowe z DS -a w 3DS - ie? Chodzi mi o to,czy internet będzie działał w takich starszych tytułach z poprzedniej wersji konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 20:25, bobobo napisał:

JEszcze coś, Czy można będzie grać gry multiplayerowe z DS -a w 3DS - ie? Chodzi mi o
to,czy internet będzie działał w takich starszych tytułach z poprzedniej wersji konsoli.

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2011 o 21:04, maurras napisał:

Tak.


Dzięki ;) A to jest w 100 procentach potwierdzona informacja? Chyba kupię sobie 3DS - a, lecz gdy stanieje do ok. 600 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście w produkcji jest Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 .Dla mnie to mega dobra wiadomość oprócz TWEWY jedynka to moja ulubiona pozycja na NDS .A już miałem się pozbywać sprzętu :)

Edit:Oczywiście nie na 3DS tylko na zwykłego ,jeszcze lepsza rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 07:38, Darnok_Rukia napisał:

Słyszeliście w produkcji jest Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 .Dla mnie to mega
dobra wiadomość oprócz TWEWY jedynka to moja ulubiona pozycja na NDS .A już miałem się
pozbywać sprzętu :)

Edit:Oczywiście nie na 3DS tylko na zwykłego ,jeszcze lepsza rzecz


Hmm, no to nieźle. BTW w Devil Survivor''a właśnie się zagrywam także wiadomość o dwójce tym bardziej mnie cieszy. Ciekawe czy dane nam będzie również zobaczyć kontynuację TWEWY. A no i jakbyś jeszcze podał źródło tego newsa to bym był Ci bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.siliconera.com/2011/03/23/devil-survivor-2-has-many-more-main-characters-than-the-last-game/
http://www.siliconera.com/2011/03/22/devil-survivor-2-coming-to-nintendo-ds-with-all-new-characters/

Proszę, czas się zainteresować wąłściwymi stronami ;)

Szkoda, że nie będzie tych samych postaci, ale mam też nadzieję, że będzie też dużo więcej relacji między bohaterami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie maila z Ultimy, że mój preorder został wysłany, więc przynajmniej część konsol w Polsce nie marzekomego opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować