Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2011 o 02:17, Drirr napisał:

A może założyć nowy temat do wymiany Friend Code''ów i do umawiania się na wymiany poków,
wspólnej gry czy co tam innego ? Moim skromnym zdaniem posty z FC w tym temacie będą
szybko się "gubiły" ;]


Wysłałem prośbę o przyklejenie tego i żeby updateowane było to przez jakiegoś dobrego moda :)
A i ja rozmytej grafy nie mam w 3DSie a paski po obu stronach zlewają się konsolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 01:09, 4ny4 napisał:

3DS, na którego z kolei na ten moment oprócz Ocarina of Time nie ma nic sensownego IMO.


Do końca roku biblioteczka tak się zwiększy, że będzie czasu do 2012, w którym pewnie zalani zostaniemy różnymi, różnistymi grami.
Ja osobiście mocno polecam tę konsolę, bo są to sensownie wydane pieniądze, a gry w 3D stereoskopowym mają w sobie to coś. Przynajmniej mnie ta konsola oczarowała, a Ocarina of Time w 3D wygląda fenomenalnie. Dodatkowo zdjęcia w 3D są naprawdę fantastyczne, szczególnie że tutaj pliki z rozszerzeniem .mpo możemy przerobić na gify, które dają złudzenie 3D oraz można pobrać inne zdjęcia i oglądać je na 3DSie. CO polecam, bo np. ściągnąelm przerobione screeny z "How to train your dragon" i już nie mogę się doczekać, jak będzie mozna pełnometrażowe filmy oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 00:21, ww3pl napisał:

się poświęcać ostatnio nieco więcej uwagi właśnie Nintendo. Problem w tym, że serwisy
internetowe ogólnie mają Ninny w głębokim poważaniu, stąd wygląda na to, że będę musiał
zaglądać do tego wątku jeszcze częściej.


Dlatego gram jako portal, który jest chyba najbardziej znanym, mógłby pokazać w którą stronę iść. Jeśli producent nie przesyła gier, wystarczy chyba odezwać się do graczy, aby podesłali swoje recenzje. Będzie ich pewnie z 5, więc problemu z przeczytaniem nikt mieć nie będzie i można by było złożyć jedną reckę z tego lub wybrać najlepszą. Opcji jest naprawdę wiele. A fanów Niny również.
Dzięki za reakcję, bo widziałem, że już newsa wrzuciłeś :)
Nie oczekuję wiele, ale już za długo wiele osób myśli, że Mario jest prosty jak drut, a ogólnie konsole Niny są dla dzieci.

Twoja miła reakcja sprawiła, że ponownie wysłałem swoje CV, może tym razem dostanę jakąś odpowiedź, chociażby "NIE" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę, znalazłem ciekawą informację na eurogamerze. Namco Bandai przedstawiło jak idzie sprzedaż ich gier. Okazało się, że w TOP3 platform jest... 3DS. Oto jak prezentuje się lista:

PlayStation 3: 657,000,
Xbox360: 360 651,000,
3DS: 622,000,
DS: 614,000,
PSP: 595,000,
Wii: 199,000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem artykuł związany z Super Mario 3D Land i można dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy, które tylko pobudzają mój apetyt na tę grę. Dokładnie rzecz biorąc autor miał okazję zagrać w wersję demonstracyjną pod okiem reprezentanta Nintendo.

1. To co widzicie na tym screenie to jedna z przeszkód jaka nas czeka. Autor spotkał ją w świecie trzecim, ale nie jest powiedziane czy wcześniej one się pojawią czy też nie. Zabawa polega na tym, że jest to łamigłówka, która wymaga zręczności i szybkiego podejmowania decyzji, a dlaczego? Dlatego, że jest to podłoże, które po sekundzie spada, a wejście na nieprawidłową płytkę kończy się tym, że nie powstaje kolejna, która będzie tworzyć dalszą trasę.

2. Widać na tym screenie Star Coinsa, które mają być porozsiewane w trudnych do zdobycia miejscach. Niestety nie ujawniono jeszcze co takiego czeka na ich zdobywców.

3. Cóż tutaj robi ten screen, który pochodzi z pierwszej części Super Mario Bros.? Teraz wyobraźcie sobie ten level w 3D, a następnie pomyślcie, że takie cudeńka czekają graczy w Super Mario 3D Land. Wchodzicie do rury i wylatujecie w roku 1985, jak dla mnie jest to świetny pomysł. To nie wszystko. W samej grze zajdziemy odniesienia nie tylko do starszych gier z tej serii, ale również innych. Potwierdzone zostało Legend of Zelda, ale sam z przyjemnością bym zobaczył jak wygląda wizyta Mario w uniwersum... Samus Aran(Metroid).

4. Do tej wiadomości screena nie będzie, ale muszę o tym napisać, bo jest to jedna z najciekawszych zmian w gameplayu. Otóż jako, że ma to być gra 3D to twórcy wpadli na pomysł, że skoro gracz ogląda wszystko zza szybki, a 3D jest stereoskopowe to trzeba wykorzystać nasz ekran jako kolejną ścianę, a więc przygotujcie się na odbijanie od ekranu!

5. Można będzie sterować ekranem dotykowym, tam również znajdzie się przycisk, którym uaktywniamy przedmiot, który zdobyliśmy, a nie wykorzystaliśmy, wcześniej. Znamy to z chociażby Super Mario Bros. 3 czy z New Super Mario Bros.

6. No i oczywiście potwierdzony jest nowy rodzaj Piranha Plant, czyli tej którą widzieliśmy na trailerze z E3 gdzie pluje w ekran farbą a''la ośmiornica.

Przypominam, że premiera ma być już w listopadzie.

20110803164208

20110803164218

20110803164224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do posiadaczy Pokemon White, potrzebuję pomocy z Entralinkiem. Chodzi mi o to, że potrzebna mi osoba, która zabierze mnie do White Forest, żeby u mnie w Black City pojawili się mieszkańcy i żebym mógł nabyć Evolutionary Stones ;) BTW to głupie, że nie można wymieniać się między grami z IV i V gen. ( via Union Room ) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 17:15, Slayer_Watti napisał:

Prośba do posiadaczy Pokemon White, potrzebuję pomocy z Entralinkiem. Chodzi mi o to,
że potrzebna mi osoba, która zabierze mnie do White Forest, żeby u mnie w Black City
pojawili się mieszkańcy i żebym mógł nabyć Evolutionary Stones ;) BTW to głupie, że nie
można wymieniać się między grami z IV i V gen. ( via Union Room ) ;(


No to przecież masz moje gadu gadu ;P Napisz i załatwimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Już nieaktualne, ogarnąłem jak to działa i nie da rady ;( Z resztą właśnie uświadomiłem sobie jak duży nacisk kładą nowe poki na aspekt społeczny, cały Global Link i wszystkie opcje wymagające bezpośredniej obecności w pobliżu drugiego gracza. Z jednej strony fajnie, z drugiej niestety już tak różowo nie jest ( brutalnie zostałem sprowadzony do naszej szarej, polskiej rzeczywistości w której DS nadal jest zabawką tylko dla wybranej grupy ludzi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 14:04, Ichibanboshi-kun napisał:

http://www.pokemony.com/news-1221-Dzien-Pokemonow-w-Warszawie

Pokemon Day odbedzie sie 20 sierpnia w Warszawie. Będzie można pobrać Celebi, na którąś
z gier 4. generacji, a wszystko pod patronatem Nintendo Polska. Więcej informacji znajdziecie
podąrzając za linkiem na stronę organizatora.


No i oczywiście nie będzie mnie wtedy w Polsce, bardzo fajnie ;( BTW ciekaw ile osób na to przyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 16:20, Slayer_Watti napisał:

Wow, nieźle zeszli z ceny, ale to i tak jeszcze nie to na co czekałem ;)

No na wiele więcej liczyć nie możesz, bo zeszli już o 1/3 ceny. Nie zapominajmy, ze 3DS powinnien wszędzie kosztować tyle co na gramie - 1099.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 16:33, Ichibanboshi-kun napisał:

> Wow, nieźle zeszli z ceny, ale to i tak jeszcze nie to na co czekałem ;)
No na wiele więcej liczyć nie możesz, bo zeszli już o 1/3 ceny. Nie zapominajmy, ze 3DS
powinnien wszędzie kosztować tyle co na gramie - 1099.


Słuszna uwaga ;p BTW jabyś mi mógł złapać jeszcze kilka exclusivów z White to bym był bardzo wdzięczny ( listę Ci na gadu wyślę ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 16:33, Ichibanboshi-kun napisał:

> Wow, nieźle zeszli z ceny, ale to i tak jeszcze nie to na co czekałem ;)
No na wiele więcej liczyć nie możesz, bo zeszli już o 1/3 ceny. Nie zapominajmy, ze 3DS
powinnien wszędzie kosztować tyle co na gramie - 1099.


czemu niby powinien? nintendo ma chorą politykę w kwestii ceny swych sprzetów softu, dobrze że nareszcie zostali zmuszeni do jakiś kroków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 16:33, Ichibanboshi-kun napisał:

No na wiele więcej liczyć nie możesz, bo zeszli już o 1/3 ceny. Nie zapominajmy, ze 3DS
powinnien wszędzie kosztować tyle co na gramie - 1099.

Na gramie już 679 zł, ciekawe kto da mniej. :D
http://www.gram.pl/sk3_8QjkJ,e2_Konsola_Nintendo_3DS_blekitna.html?utm_source=ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=sklep

Oj kusi żeby nie czekać na coś w stylu Lite''a, tylko kupić już teraz. Zwłaszcza, że po jednoczesnym opchnięciu DSi na Allegro wyjdzie naprawdę tanio. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ten produkt kosztował wcześniej 1099 zł. Jego cenę sugerowaną obniżyliśmy o 420 zł."

Aaah, ten marketing. To niewazne, ze obnizka byla odgorna podyktowana przez obnizke w Nintendo. Wazne, ze lepiej wyglada, ze MY obnizylismy, a nie, ze MUSIELISMY, bo by nikt nie kupil w starej cenie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować