Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2011 o 17:06, Kadaj napisał:


Ładnie ładnie. Mnie jeszcze interesuje czy w związku z tym spadnie cena DSi :)

Jakby ktoś jeszcze nie zrozumiał, jak Cascad. Słowa "powinna" użyłem do zaznaczenia, że taka jest cena detaliczna, żeby potem nie było zdziwień czemu kosztuje tyle, a tyle gdy obiecano spadek ceny o 1/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:23, Kadaj napisał:

Tak z ciekawości, mam pytanie do osób posiadających 3DSa od dłuższego czasu.

Złapaliście kogoś w Street Pass? xD


4 osoby, a mam konsole od premiery. Może w tym Pokemon Evencie w Warszawie złapie się kilka kolejnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:23, Kadaj napisał:

Tak z ciekawości, mam pytanie do osób posiadających 3DSa od dłuższego czasu.

Złapaliście kogoś w Street Pass? xD


W Polsce będzie ciężko, ale w Anglii raz się przeszedłem ulicą i zlapałem 3 :)a te osoby miały w danych zarejestrowane ponad 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 13:46, nightfaler napisał:

Teoretycznie. Mogę kupić teraz konsole po tańszej cenie, a i tak zostanę Ambasadorem?
I nie ominą mnie darmowe gry?


Jeszcze przez 3 dni(musisz zdążyć w tym okresie chociaż raz zalogować się do eShopu).
Masz czas dokładnie do 11 sierpnia, godziny 23:59.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o fanowskim homebrew Colors! ?
http://colors.collectingsmiles.com/
Jest to narzędzie do tworzenia rysunków, które najpierw powstało na DSa, a następnie zostało udostępnione w AppStore.
Dziś ogłoszono, że w zimę tego roku, na eShopie 3DSa pojawi się Colors! 3D! Które będzie zawierało, m.in. tryb rysowania dla czterech osób. Brzmi to zwariowanie i chętnie zobaczę co z tego wyjdzie.
Obstawiam(a ostatnio się coś w przypadku Niny nie mylę, chociażby dziąłanie Wii U ;) ), że będzie można rysowć w cztery osoby na raz i na przykład okręcać całość tak, że nasz rysunek dostaje następna osoba, a my od osoby za nami. Jak dla mnie bomba i zwariowane rzeczy moga powstać.
Więcej informacji tutaj:
http://www.facebook.com/apps/application.php?id=116336098387858
Oraz tutaj:
http://colors.collectingsmiles.com/colors_3d_coming_soon.php

Przypuszczam, że więcej niż 5$ kosztować nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Obstawiam(a ostatnio się coś w przypadku Niny nie mylę, chociażby dziąłanie Wii U ;)
), że będzie można rysowć w cztery osoby na raz i na przykład okręcać całość tak, że
nasz rysunek dostaje następna osoba, a my od osoby za nami.


Pudło! Wszyscy rysują na raz, jeden obrazek, każdy na swoim 3DSie.

Dnia 09.08.2011 o 19:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Przypuszczam, że więcej niż 5$ kosztować nie będzie.

Informacja odnośnie ceny będzie znana bliżej wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 00:18, Kadaj napisał:

Czy Ocarina of Time nadaje się dla casuala, który nie lubi wymagających gier i szybko
się zniechęca niepowodzeniami? ;p


W wersji do 3DSa dodano przyjemny motyw. Figurę, która gracza naprowadza na dobrą drogę, dosłownie pokazuje gdzie trzeba iść i na przykład pokazuje jak zalatwić bossa.
Zeldę można przejść na dwa sposoby, pójść wątkiem głównym lub zostać poszukiwaczem skarbów. Aczkolwiek jest to trudna gra, bo starcia z, chociażby, bossami wymagają odnalezienia na nich sposobu. JAk się go znajdzie, to jest z górki. No i jest to gra bardzo zręcznościowa.

Najlepiej by było jakbyś pożyczył, ale z drugiej strony od lat cieszą siętą grą wszyscy. Gracze niedzielni jak i bardziej zaawansowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 09:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Aczkolwiek jest to trudna gra, bo starcia z, chociażby, bossami wymagają odnalezienia
na nich sposobu. JAk się go znajdzie, to jest z górki.

To akurat nie jest takie złe. Najgorzej gdy wie się co robić, ale trzeba to wykonać dokładnie i precyzyjnie, a gra zostawia mały (jak dla mnie xD) margines błędu. : /

Dnia 11.08.2011 o 09:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Najlepiej by było jakbyś pożyczył,

Taaa... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim szybkim pytaniem. Żeby nie robić reklamy, na jednym z serwisów aukcyjnych znalazłem aukcję NDS Lite, w limitowanej wersji Zelda. Konsolka kosztowała chyba 370 zł, a sprzedający miał chyba z 20 sztuk. Czy to możliwe, że są to podróbki? Chcę właśnie zacząć przygodę z konsolą Nintendo i trochę słabo zacząć od takiej wtopy ;)

I jeszcze jedno, jeżeli mogę sobie pozwolić na to finansowo, to lepiej kupić DS Lite, czy DSi? Czy może nawet jeszcze trochę dłużej poczekać, zaoszczędzić więcej pieniędzy i skorzystać z przeceny 3DSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 23:53, AKalemba napisał:

Ja z takim szybkim pytaniem. Żeby nie robić reklamy, na jednym z serwisów aukcyjnych
znalazłem aukcję NDS Lite, w limitowanej wersji Zelda. Konsolka kosztowała chyba 370
zł, a sprzedający miał chyba z 20 sztuk. Czy to możliwe, że są to podróbki?

Możliwe. Skoro sprzedaje je masowo to pewnie refurby z dealextreme.

Co do drugiego pytania to poczytaj sobie to
http://d-serious.pl/?p=10456#more-10456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 23:53, AKalemba napisał:

I jeszcze jedno, jeżeli mogę sobie pozwolić na to finansowo, to lepiej kupić DS Lite,
czy DSi? Czy może nawet jeszcze trochę dłużej poczekać, zaoszczędzić więcej pieniędzy
i skorzystać z przeceny 3DSa?


Jeśli nie odczuwasz potrzeby gry w gry z GBA, to bierz DSi.
Choć na Twoim miejscu wziąłbym 3DSa jeśli już masz taką możliwośc. Primo, 3D spisuje się wspaniale, a po drugie gry z DSa też odtwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 14:20, Etnies napisał:

Może mi ktoś podać tytuły gier na DS''a w które każdy posiadacz tej konsoli powinien
zagrać ? :)


The World Ends With You, Pokemon, Professor Layton, Ghost Trick, Phoenix Wright i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować