Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2011 o 17:17, T3de napisał:

http://allegro.pl/nowa-konsola-ds-litle-gra-new-mario-bros-gwar-i1763433008.html
Mam do was pytanie odnosnie teog modelu. Czy nie jest to potocznie zwana podroba, czy
moze "odnowiona" konsola? Chciałbym zakupic jeden egzemplarz ale sporo sie naczytałem
,iz zestawy z 1 rysikiem MOGĄ byc odnawiane itp.


Posprawdzałem trochę innych stron i wychodzi na to, że ten zestaw ma tylko jeden stylus. Jeśli zdecydujesz się na zakup i okaże się to być preowned, to zawsze możesz zażądać zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 18:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Mnie inaczej nie działa Internet, może wykrywa angielskie IP i dlatego nie działa, nie
wiem. Za 3 tygodnie sprawdzę.


No fakt, zapomniałem żeś ty za granicą się szlajasz. A jak tam twój 3DS się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 18:04, Ichibanboshi-kun napisał:

> http://allegro.pl/nowa-konsola-ds-litle-gra-new-mario-bros-gwar-i1763433008.html

> Mam do was pytanie odnosnie teog modelu. Czy nie jest to potocznie zwana podroba,
czy
> moze "odnowiona" konsola? Chciałbym zakupic jeden egzemplarz ale sporo sie naczytałem

> ,iz zestawy z 1 rysikiem MOGĄ byc odnawiane itp.

Posprawdzałem trochę innych stron i wychodzi na to, że ten zestaw ma tylko jeden stylus.
Jeśli zdecydujesz się na zakup i okaże się to być preowned, to zawsze możesz zażądać
zwrotu pieniędzy.


Dzięki za odpowiedz, ale chyba pierwszy raz powstrzymam sie od zbyt wczesnego zakupu czegokolwiek. Poczekam chwile, dozbieram 3 stówki i kupie nowego 3dsa z pewnego źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 18:09, T3de napisał:

Dzięki za odpowiedz, ale chyba pierwszy raz powstrzymam sie od zbyt wczesnego zakupu
czegokolwiek. Poczekam chwile, dozbieram 3 stówki i kupie nowego 3dsa z pewnego źródła
:)

Bardzo dobra decyzja! :)

@Piotrbov

Sprawuje się cudownie, uwielbiam tę konsolę. Jutro będę w Londynie to nachapię jeszcze więcej ludzi do streetpassa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 21:42, Ichibanboshi-kun napisał:

Sprawuje się cudownie, uwielbiam tę konsolę. Jutro będę w Londynie to nachapię jeszcze
więcej ludzi do streetpassa :)

Albo tobie ją chapną podczas zamieszek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - opłacało by się wziąć DS Lite za 100 zł ? Pełen zestaw plus pokrowiec. Tylko są dwa "ale". System domykania nie działa tzn. nie można domknąć tylko klapka lata sobie jak chce po prostu się nie zatrzaskuje oraz nie działający przycisk prawdopodobnie jeden z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 23:47, Ichibanboshi-kun napisał:

Jutro ma być jedynie zamieszanie sprzątaniowe ;) no i w muzeach na zamieszki bym nie
liczył.

Wiesz, wszystko może się wydarzyć ;p Jakbyś już był w potrzasku to postaraj się żeby ktoś cię sfilmował. Pomożesz w reklamie Ninny ;p A sam wyhaczysz nową konsolkę z zestawem gier ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 23:26, SamFiniszer napisał:

Takie pytanko - opłacało by się wziąć DS Lite za 100 zł ? Pełen zestaw plus pokrowiec.
Tylko są dwa "ale". System domykania nie działa tzn. nie można domknąć tylko klapka lata
sobie jak chce po prostu się nie zatrzaskuje oraz nie działający przycisk prawdopodobnie
jeden z tyłu.

Nie, latająca klapa jest do dupy a bez guzika L albo R możesz mieć problemy w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 09:26, SamFiniszer napisał:

A ile mniej więcej wymiana tych klawiszy kosztuje ?



Sam mam identyczna konsolę ( zawias i klawisze L, R nie działają ), więc sprawdzałem ceny i naprawa klawiszy, kosztowała koło 80 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 09:51, SamFiniszer napisał:

A naprawa zawiasu to jaki koszt ? Brak tych klawiszy nie przeszkadza (notabene tam nie
działa tylko jeden.) ?


Też gdzieś koło tego, jak klawisze. Mi tam zawias w ogóle nie przeszkadza, jednakże klawisze to już poważniejsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować