Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2011 o 10:20, k0mp0t napisał:

Też mi się tak wydaje, ale nic mi nie wiadomo żeby gry na DSa były w USA takie tanie.
Poza tym jeśli to prawda, to chyba nie odpalę takiej gry na europejskim 3DSie (na razie
mam DS Lite, ale planuję się przesiąść)?


Nie martw się, blokada regionalna dotyczy tylko gier, które zostały zrobione wyłącznie dla NDSi i gier na 3DS. Typowych gier na NDS''a to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dotychczas żyłem w błędnym przekonaniu, że wszystkie gry kupione poza Europą nie pójdą na moim przyszłym 3DSie. Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu.

PS. Gra ktoś w Pokemon Diamond/Pearl i pomógłby mi wylevelować poki poprzez trade :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 09:35, k0mp0t napisał:

Panowie, na allegro znalazłem pewnego użytkownika, który sprzedaje gry na NDS po bardzo
okazyjnych cenach: /.../

Żadnych zdjęć, żadnych opinii o sprzedającym. Coś tu nie halo. Bez upewnienia się, że on rzeczywiście posiada te gry na sprzedaż (o ich oryginalności nie mówiąc) nie warto ryzykować.

Pokemon Diamond/Pearl może nie, ale gram w HeartGold, które bez problemu współpracuje z D/P na poziomie trade''ów i walk. Zainteresowany? Podaj FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ceny bardzo zbliżone do brytyjskich. Szczególnie TWEWY, używana chodzi cholernie drogo, bo jest ich mało(drogo jak na standardy używanych). Zawsze mozna zaryzykować, a potem zarządać kasy. Zwąłszcza jeśli jest to np. 35 złotych. No i on mógł to kupić po okazji. Na przykład 2 w cenie 1.
Swoją drogą ruszyło polskie forum http://www.nintendo.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Swoją drogą ruszyło polskie forum http://www.nintendo.pl/forum/


Jak ja nie lubię for, które są podzielone na takie poddziały. Żeby przejrzeć je całe ( a interesują ciebie sporo tych działów ), to musisz klikać w każde z nich itd. Dlatego to co było na forum cdprojektu te ponad 6 lat temu, to jest na gramie bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Deadly ostatnio podali liste premier na Wii, NDS''a i 3DS i listopad zapowiada się ciekawie:
http://d-serious.pl/wp-content/uploads/2011/08/premiery-ds.jpg
http://d-serious.pl/wp-content/uploads/2011/08/premiery-3ds-1.jpg

To będzie wojna pomiędzy Profesorem Laytonem, a Doktorem Lautrec''iem. Kto wygra tą bitwę w Europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:29, Piotrbov napisał:

To będzie wojna pomiędzy Profesorem Laytonem, a Doktorem Lautrec''iem. Kto wygra tą
bitwę w Europie?


Layton. Choć ja chętnie spróbuję obie gry, lecz styl Lautreca nie przypada mi do gustu tak jak Laytona, no i Layton owni muzyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 13:29, Piotrbov napisał:

Na Deadly ostatnio podali liste premier na Wii, NDS''a i 3DS i listopad zapowiada się
ciekawie:
http://d-serious.pl/wp-content/uploads/2011/08/premiery-ds.jpg
http://d-serious.pl/wp-content/uploads/2011/08/premiery-3ds-1.jpg


A gdzie Tales of the Abyss na 3DSa? : (
Czyżby nastąpiło jakieś przesunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie aktualnie w pierwszą część Rune Factory i tu moje pytanie- czy kolejne części wprowadzają jakieś większe zmiany czy tylko nowych bohaterów i na tym koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 18:50, drblase napisał:

Gram sobie aktualnie w pierwszą część Rune Factory i tu moje pytanie- czy kolejne części
wprowadzają jakieś większe zmiany czy tylko nowych bohaterów i na tym koniec?


Ja bym na twoim miejscu porzucił 1. i zagrał już w trójkę. Zmiany są dużo, a przede wszystkim gra się o wiele przyjemniej, bo są wygodniejsze rozwiązania. No tak, postacie też fajniej wyglądają. Ciekawsze bronie itd. Polecam trójkę najmocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:21, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja bym na twoim miejscu porzucił 1. i zagrał już w trójkę. Zmiany są dużo, a przede wszystkim
gra się o wiele przyjemniej, bo są wygodniejsze rozwiązania. No tak, postacie też fajniej
wyglądają. Ciekawsze bronie itd. Polecam trójkę najmocniej.


Damn no to teraz trzeba zdobyć część 3 :/. A myślałem, że obojętnie którą wybiorę to różnicy nie będzie. Przecena 3DS dała mi do myślenia i muszę sprawdzić ile wyciągnę za rocznego DSi w idealnym stanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , właśnie doszedł do mnie mój ds ;) Za 360zł dostałem : konsolkę , futerał skórzany , futerał z jakiegoś poliestru , gumowe etui , plastikowe etui , gumowe etui na karty sd , 4 kolorowe plastikowe etui na gry , 8 rysików , profesora laytona the lost future , kabel usb , słuchawki , karte micro sd 1gb , 2 smycze do konsoli oraz pudełko z pełną dokumentacją. Bałem się , że to będzie jakiś fail , ale konsola chodzi w dodatku nie ma na niej nawet najmniejszej rysy ! Muszę jeszcze tylko kupić folię Hori. Próbowałem podłączyć się do mojej domowej sieci , ale chyba będą musiał ją jakoś odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie zabezpieczenie ma Twoja sieć? Sprawdź to, a następnie wejdź na support nintendo, wybierz DS lite i będziesz miał wypisane wszystkie, które DS odczytuje(no chyba że gośćdorzucił Ci instrukcję :) ). Jak będzie w porządku, a wciążchodzić nie będzie, to wykonuj polecenia z supportu jak tę sprawę załatwić, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 15:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakie zabezpieczenie ma Twoja sieć? Sprawdź to, a następnie wejdź na support nintendo,
wybierz DS lite i będziesz miał wypisane wszystkie, które DS odczytuje(no chyba że gośćdorzucił
Ci instrukcję :) ). Jak będzie w porządku, a wciążchodzić nie będzie, to wykonuj polecenia
z supportu jak tę sprawę załatwić, powodzenia :)

Dał mi instrukcję paragon i wszystko co jest normalnie od nowości ;) Z siecią udało mi się juz połączyć. Teraz zostaje mi tylko rejestracja w nintendo club. Swoją drogą czy jeżeli coś by mi się popsuło to czy nintendo polska zrealizuje mi gwarancje na przedmiot zakupiony w angielskim tesco ? (mam paragon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 15:43, Net_com napisał:

Dał mi instrukcję paragon i wszystko co jest normalnie od nowości ;) Z siecią udało mi
się juz połączyć. Teraz zostaje mi tylko rejestracja w nintendo club. Swoją drogą czy

No to kul :) ja jestem zarejestrowany pod UK, ciekawe kiedy w końcu polski klub się pojawi.

Dnia 18.08.2011 o 15:43, Net_com napisał:

jeżeli coś by mi się popsuło to czy nintendo polska zrealizuje mi gwarancje na przedmiot
zakupiony w angielskim tesco ? (mam paragon).

Podobno zrealizują, ale nieodpłatna gwarancja, kończy się - nie jestem pewien, bo po prostu przeczytałem to na forum Niny - po 12 miesiącach. Dokładne informacje otrzymasz tutaj:
http://www.nintendo.pl/contact
Osoba odpowiedzialna za to jest bardzo w porządku, szybko odpisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja na nintendo club zakończona. Mam jednak mały problem , nie mogę zarejestrowac konsoli i profesora laytona , dostaję informację , że kod jest zły (na pewno nie był wcześniej wykorzystany bo zdrapka była na miejscu).
Jeżeli chodzi o pierwsze chwile z Dsi to jest świetnie. Ekran dotykowy jest bardzo czuły na rysik.Przeglądarka internetowa też niczego sobie (nie mam tylko polskich znaków). W nintendo club jako kraj podałem USA (był wybór między USA , a kanadą) , a zip-code dałem Londyński xD Kraj też mam ustawiony na Anglię , bo jak miałem Polskę to się nie dało korzystać z dsi ware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować