Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Sprawdzajcie maile - dostałem właśnie kod na Super Mario Bros. Deluxe na Virtual Console na 3DS za dołączenie do jakiejś promocji Nintendo, o której nie miałem żadnego pojęcia.

Patrząc na mail podejrzewam, że chodzi o zarejestrowanie się w Miiverse.

Dnia 14.02.2014 o 12:09, ww3pl napisał:

Sprawdzajcie maile - dostałem właśnie kod na Super Mario Bros. Deluxe na Virtual Console
na 3DS za dołączenie do jakiejś promocji Nintendo, o której nie miałem żadnego pojęcia.

Patrząc na mail podejrzewam, że chodzi o zarejestrowanie się w Miiverse.

Dzięki za info, bo ja z automatu maile od Nintendo usuwam...

Anytime.

Wypełniłem ich małą ankietę (podszywając się pod brytyjczyków) i wyszło na to, że promocja obejmowała wszystkich, którzy połączyli konta z NNID.

GMail rzucił mi maila do zakładki 'oferty'.

Dnia 14.02.2014 o 11:50, Martius0 napisał:

> Mam dobrą wiadomość dla fanów serii Etrian Odyssey. 2.05.2014 do Europy trafi Etrian

> Odyssey Untold: The Millennium Girl. Demo natomiast pojawi się w eShopie 18 kwietnia.

> Teraz trzeba jeszcze poczekać na Shin Megami Tensei IV.
Było na wczorajszym streamie? Europejski ciągle się buforował to zamiast tego obejrzałem
amerykański. Szkoda tylko brakuje informacji o SMT4...

A nie wiem, przeczytałem o tym dzisiaj na /r/3DS. Nawet nie wiedziałem, że są osobne Nintendo Directy dla Ameyki i Europy.

Dnia 14.02.2014 o 12:21, ww3pl napisał:

Wypełniłem ich małą ankietę (podszywając się pod brytyjczyków) i wyszło na to, że promocja
obejmowała wszystkich, którzy połączyli konta z NNID.

A to o tej promocji nie wiedziałeś? Było to wiadome od pojawienia się Miiverse''ana 3DS''ie.

Dnia 14.02.2014 o 14:57, Damianuss1 napisał:

180 zl za Okarynę 3DS i Spirit Tracks. Opłaca się?

Jak obie nowe, to jak najbardziej, przynajmniej moim zdaniem.

Dnia 15.02.2014 o 13:13, Damianuss1 napisał:

Czytałem artykuł o podróbkach gier na DSa. Czy gry na 3DSa też są podrabiane?

Nie jestem pewien, ale tak długo, jak będziesz unikał kupowania gry bez opakowania i instrukcji (w przypadku używek), nie masz się czego bać. Swojego czasu kupiłem nowe Pokemony HeartGold "nówka-sztuka-bez-opakowania-oryginał" na Allegro u faceta, który miał kilka tysięcy pozytywnych komentarzy.

"Hacked by xxxxx" w prawym dolnym rogu przy odtwarzaniu intra. Wiem, że mowa o grze na DS-a, ale zasady bezpieczeństwa są pewnie takie samy przy 3DS-ie.

Dnia 15.02.2014 o 13:32, ww3pl napisał:

"Hacked by xxxxx" w prawym dolnym rogu przy odtwarzaniu intra. Wiem, że mowa o grze na
DS-a, ale zasady bezpieczeństwa są pewnie takie samy przy 3DS-ie.

Akurat wymienione przeze mnie wyżej Zeldy mają pudełka i instrukcje. Wiem, że tytuły na DSa łatwo rozpoznać po wyglądzie kartridża, ale opisywany przez ciebie "hacked by" to już żenada totalna :p hehe.

Dnia 15.02.2014 o 13:43, Damianuss1 napisał:

Wiem, że tytuły
na DSa łatwo rozpoznać po wyglądzie kartridża, ale opisywany przez ciebie "hacked by"
to już żenada totalna :p hehe.

Różnie - niektóre są naprawdę świetnie podrobione i dopiero po ich rozkręceniu można zauważyć, że coś jest z nimi nie tak.

Dnia 20.02.2014 o 19:15, LastOrder napisał:

Myślicie że jak wejdzie ten polski dystrybutor to ceny nowych gierek trochę zejdą w dół
??

Albo pójdą w górę, albo tradycyjnie dystrybutor wycofa się po tygodniu "bo tak". Niestety nic nie można przewidzieć, ale spodziewałbym się co najwyżej małej obniżki- kosztem ich zysku, nie Nintedo.

Nagrałem się w odświeżonego M&M X, jednak wiele rzeczy mi się w nim nie podoba. Dlatego interesuje mnie czy jest jakiś odpowiednik Etrian Odyssey na psp, albo Vite? Czy po prostu iść i kupić w końcu to EO IV ;p

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować