Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

To prawda, że do 3ds XL(a moze wszystkich wersji konsolki) nie dodają ładowarki w pudle ? Źródło raczej pewne plus gwarancja producenta, a nie żadne rozruchowe na 2 tygodnie. Poki wezmę musowo bo na Dsi(nie wiem na cholerę sprzedawałem, jedna z lepszych konsol jakie w życiu miałem) zagrywałem się w to całymi dniami. Najnowsze są dużo lepsze niż X/Y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 23:14, Net_com napisał:

To prawda, że do 3ds XL(a moze wszystkich wersji konsolki) nie dodają ładowarki w pudle
?

Tak, to prawda, powód jest chyba taki, że pasuje ładowarka z DSi, a większość ludzi się przesiadła na nową wersję czy coś. Poza tym to pewnie dla nich jakaś oszczędność. Od razu powiem żebyś się wystrzegał tanich czy nielicencjonowanych ładowarek, bo już czytałem jakieś historie o uszkodzonych konsolach.

Dnia 14.12.2014 o 23:14, Net_com napisał:

Źródło raczej pewne plus gwarancja producenta, a nie żadne rozruchowe na 2 tygodnie.
Poki wezmę musowo bo na Dsi(nie wiem na cholerę sprzedawałem, jedna z lepszych konsol
jakie w życiu miałem) zagrywałem się w to całymi dniami. Najnowsze są dużo lepsze niż
X/Y ?

W X i Y nie grałem przyznam, ale jako zatwardziały fan starych poków (Gold zaliczyłem chyba z 10 razy), który trochę się bał nowości i zmian mogę Ci powiedzieć, że jestem absolutnie zachwycony, ta gra to cudeńko. Wszystko jest w niej świetne, mógłbym tylko się przyczepić do tego, że HM moves nadal są wymagane zamiast zastąpić je jakimiś itemami (mój biedny Nuzleaf stał sie HM whore, a chciałem dla niego dobrze :( ) oraz że gra jest zbyt łatwa jak to wszystkie poki i przydałby się jakiś zmienny poziom trudności. Ale poza tym jaram się opór :)
O jakichś różnicach między X/Y a ORAS to może Drirr Ci opowie, to chyba nasz naczelny Poke Professor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na Nintendo DS są jakieś ograniczenia w odpalaniu gier? Innymi słowy, czy jest jakaś którą na owym sprzęcie nie włączę?

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 16:59, maniekk napisał:

Panowie, czy na Nintendo DS są jakieś ograniczenia w odpalaniu gier? Innymi słowy, czy
jest jakaś którą na owym sprzęcie nie włączę?

Pozdrawiam :D

Słyszałem kiedyś, że są jakieś produkcje robione tylko i wyłącznie pod Dsi z racji tego, że ta wersja Ds''a miała lepsze bebechy, ale nigdy się na takie nie natknąłem. Pewnie wyszło kilka w Japonii i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 16:59, maniekk napisał:

Panowie, czy na Nintendo DS są jakieś ograniczenia w odpalaniu gier? Innymi słowy, czy
jest jakaś którą na owym sprzęcie nie włączę?

Niestety, tylko na DSi odpalisz takie hiciory, jak Face Training: Facial exercises to strengthen and relax from Fumiko Inudo, Picture Perfect Hair Salon lub Electroplankton Nanocarp.

W skrócie - nie, nic nie stracisz, kupując "starszego" DSa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 17:34, Dared00 napisał:

Niestety, tylko na DSi odpalisz takie hiciory, jak Face Training: Facial exercises
to strengthen and relax from Fumiko Inudo
, Picture Perfect Hair Salon lub
Electroplankton Nanocarp.

W skrócie - nie, nic nie stracisz, kupując "starszego" DSa ;D


Ok ;) już myślałem, że mi Pokemon Black 2 nie zadziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2014 o 17:34, Dared00 napisał:

W skrócie - nie, nic nie stracisz, kupując "starszego" DSa ;D


Sprawdziłem, że to DS Lite. Rozumiem, że dalej nie ma problemów np. Pokami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 18:23, maniekk napisał:

Sprawdziłem, że to DS Lite. Rozumiem, że dalej nie ma problemów np. Pokami?

Yup, wszystkie gry na kartridżach będą działać bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 18:23, maniekk napisał:

Sprawdziłem, że to DS Lite. Rozumiem, że dalej nie ma problemów np. Pokami?


Jeśli chcesz kupić starszego DSa to ja jakby co chętnie opchnę swojego fata :P
Eee chociaż patrząc po tym po ile chodzą faty/lite to mi się mało opłaca sprzedawać xD to już może lepiej sobie zachowam kolekcjonersko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 23:14, Net_com napisał:

jakie w życiu miałem) zagrywałem się w to całymi dniami. Najnowsze są dużo lepsze niż
X/Y ?


To są ulepszone Poki X/Y, więc jesli lubiłeś debiut 3DSowy, to ORAS tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, może i my sobie zrobimy jakieś małe rankingi? Co nam się najbardziej podobało w 2014 (z gier na 3DSa), co najbaradziej zawiodło, czego wyczekujemy (nawet jeśli to coś nie jest zapowiedziane), eShop only i co wiecznie w nas żyje z ery DSa :D? Każdy mógłby wtedy się rozeznać czy coś go nie ominęło, a i nowi nabywcy 3DSa mieliby jakiś punkt zaczepienia?

Głosowalibyście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:01, Ichibanboshi-kun napisał:

Każdy mógłby
wtedy się rozeznać czy coś go nie ominęło

Dużo. Za dużo. ;p

Dnia 17.12.2014 o 18:01, Ichibanboshi-kun napisał:

Głosowalibyście? :)

Jak dasz przynajmniej 2 tygodnie, mam jeszcze prowadzenie własnych głosowań do ogarnięcia. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:26, Kadaj napisał:

Jak dasz przynajmniej 2 tygodnie, mam jeszcze prowadzenie własnych głosowań do ogarnięcia.
;p

Okej, to jeśli, więcej osób zechce wziąć w tym udział to wrzucę pytania i się je zliczy w ciągu dwóch tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 23:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Okej, to jeśli, więcej osób zechce wziąć w tym udział to wrzucę pytania i się je zliczy
w ciągu dwóch tygodni :)

Może wrzuć, wtedy ktoś się zmobilizuje, bo tak chyba do 2016 będziesz czekał. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 12:30, Outlander-pro napisał:

Widzę, że eshopie wyszła jakaś odświeżona trylogia Ace Attorney za 130zł. Myślicie, że
kiedy zostanie to przecenione? :p


Prędzej, czy później przecenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Omega Ruby ukończone (zostanie Championem + Delta Episode), co dało jakieś 45 godzin gry :) Jestem bardzo mile zaskoczony długością, tego się nie spodziewałem!

A nadal będzie co robić, bo po zakończeniu odblokowuje się

Spoiler

Battle Resort

a i mam jeszcze troszkę lokacji do odwiedzenia i legendarek do połapania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować