Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2015 o 17:33, Damianuss1 napisał:

Jest nawet wersja z Majora Mask, wow.

Szkoda że tylko XL dostały te limitowane wersje. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 17:44, Kadaj napisał:

Szkoda że tylko XL dostały te limitowane wersje. : <

Tiaa i ta cena... nie wiem czy to się w ogóle kalkuluje aby dopłacać dwie bańki za ładniej wyglądającą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 17:53, Damianuss1 napisał:

> Szkoda że tylko XL dostały te limitowane wersje. : <
Tiaa i ta cena... nie wiem czy to się w ogóle kalkuluje aby dopłacać dwie bańki za ładniej
wyglądającą wersję.


Różnica między zwykłym XL a limitowanym XL to 160zł. Za te dodatkowe dostajesz oryginalny wygląd + od razu zainstalowaną grę. Samo MH4 kosztuje 180zł, natomiast zelda 170zł. Wydaje mi się, że jeśli ktoś chciałby zakupić, którąś z tych gier to oferta wydaje się być sensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 11:32, Dared00 napisał:

Na samym pudełku masz napisane "pre-installed" ;D

Super. Nie ma co się już zastanawiać, wyprzedane :p. Walić to, wezmę zwykłego new3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 17:08, Damianuss1 napisał:

> Na samym pudełku masz napisane "pre-installed" ;D
Super. Nie ma co się już zastanawiać, wyprzedane :p. Walić to, wezmę zwykłego new3d.


Na konsoleigry.pl masz ten sam zestaw. Ogólnie to gorąco polecam ten sklep:
http://konsoleigry.pl/konsole/3078-new-nintendo-3ds-xl-edycja-zelda-majoras-mask.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawialem czy brać normalnego N3DS XL czy wersję z MH4, ale stwierdziłem, że wezmę jednak normalnego XL + osobno MH4. Bardziej mi zależy na wersji pudełkowej gry niż na ładnym wyglądzie konsolki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2015 o 18:00, Piotrbov napisał:


Na konsoleigry.pl masz ten sam zestaw. Ogólnie to gorąco polecam ten sklep:
http://konsoleigry.pl/konsole/3078-new-nintendo-3ds-xl-edycja-zelda-majoras-mask.html

Wszędzie szukałem jakiegoś polskiego sklepu z n3ds w dobrej cenie, ale tego się nie spodziewałem! Samego sklepu nie znam, piszesz że polecasz, może coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 18:47, Net_com napisał:

Wszędzie szukałem jakiegoś polskiego sklepu z n3ds w dobrej cenie, ale tego się nie spodziewałem!
Samego sklepu nie znam, piszesz że polecasz, może coś więcej ?


Nie wiem... Miłą, fajna obsługa. Jedne z lepszych cen jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak to jest z transferem systemu ze zwykłej konsolki na limitkę? Zamówiłem limitkę z Majory i się zastanawiam czy transfer mi nie wykasuje bezpowrotnie Zeldy znajdującej się już na konsolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 19:44, drblase napisał:

Ktoś wie jak to jest z transferem systemu ze zwykłej konsolki na limitkę? Zamówiłem limitkę
z Majory i się zastanawiam czy transfer mi nie wykasuje bezpowrotnie Zeldy znajdującej
się już na konsolce.


Twoja limitka będzie w sensie danych tą sama konsolą, którą teraz używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Shin Megami Tensei IV wydano w pudełkowej wersji w Europie czy tylko online ? Która gra ma lepszą fabułę (co byście kupili pierwsze) ? Bravely Default czy Fire Emblem Awenkning >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 19:51, LastOrder napisał:

Cześć . Shin Megami Tensei IV wydano w pudełkowej wersji w Europie czy tylko online ?

Tylko online.

Dnia 24.01.2015 o 19:51, LastOrder napisał:

Która gra ma lepszą fabułę (co byście kupili pierwsze) ? Bravely Default czy Fire Emblem
Awenkning >?

Jeśli wolisz grę taktyczną - Emblem
Jeśli szukasz jRPG i Square Enixu w najwyższej formie - Bravely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może mi doradzicie co zrobić. Uzbierałem sobie już troche kasy i chciałbym kupić new 3DS XL albo WiiU. Nie mogę się zdecydować. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał WiiU. Możesz ogrywać klasyki z Wii, Zeldy itd. Do tego będzie nowa Zelda. No chyba, że wolisz np Poki zbierać, preferujesz grać po za domem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak często i jak długo jesteś poza domem? Bo jak krótko i rzadko, to bierz WiiU.

A ode mnie pytanie: jest gdzieś lista faceplate'ów do n3DSa dostępnych w Europie/Polsce? Czy po prostu wszystko to, co w Japonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 14:47, Damianuss1 napisał:

Ja bym brał WiiU. Możesz ogrywać klasyki z Wii, Zeldy itd. Do tego będzie nowa Zelda.
No chyba, że wolisz np Poki zbierać, preferujesz grać po za domem itp.



W pokemony właśnie też chętnie bym pograł, ze względu na sentyment do ich gameboy''owej wersji. Patrząc na tytuły, myślałem głównie o grach tj. Mario Kart (na 3dsa nie ma chyba ósemki), super smash bros, wszystko związane z kirbym oraz właśnie Zeldy.

Co do wychodzenia z domu to tak, często jestem poza domem ale to raczej w pracy gdzie i tak bym nie grał. Z drugiej strony fajnie jadąc metrem czy w drodze na wakacje pograć sobie na 3DSie.

Jest jakiś epicki exclusiv tylko na jedną z tych konsol? Taki że warto dla niego rozważyć kupno danej plaformy?

#firstworldproblems

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 15:10, JEDIDJ napisał:

W pokemony właśnie też chętnie bym pograł, ze względu na sentyment do ich gameboy''owej
wersji. Patrząc na tytuły, myślałem głównie o grach tj. Mario Kart (na 3dsa nie ma chyba
ósemki), super smash bros, wszystko związane z kirbym oraz właśnie Zeldy.

Na 3DSie jest Mario Kart 7, ósemki rzeczywiście nie ma. Smash jest i na 3DSa i na WiiU. O Kirbym nic nie wiem. Na WiiU będzie nowa Zelda, na 3DSie są remaki starych (Ocarina of Time i niedługo Majora''s Mask).

Dnia 04.02.2015 o 15:10, JEDIDJ napisał:

Jest jakiś epicki exclusiv tylko na jedną z tych konsol? Taki że warto dla niego rozważyć
kupno danej plaformy?

Na przenośnej masz chociażby nowe Pokemony, które są rewelacyjne. Na WiiU absolutny hit jakim jest np Bayonetta 2 albo Hyrule Warriors. Niestety taki wybór to ciężki orzech do zgryzienia. Powiedziałbym, że jeśli nie masz za bardzo zamiaru grać poza domem, to bierz WiiU. Jeśli chcesz sporo grać poza domem/w drodze do pracy/na wakacjach to n3DS. Obie konsole są warte zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 15:10, JEDIDJ napisał:

Jest jakiś epicki exclusiv tylko na jedną z tych konsol? Taki że warto dla niego rozważyć
kupno danej plaformy?


Jeśli lubisz JRPGi to zdecyduj się na 3DSa. Masz tam serie Pokemon, Fire Emblem, Etrian Odyssey, Shin Megami Tensei, Bravely Default i jakieś tam Zeldy jeszcze.
Jeśli chodzi o Wii U to z exclusive''ów to chyba tylko jest Mario Kart 8, Hyrule Warriors i Bayonetta 2 i to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować