Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 09:59, 1602 napisał:

> Tylko że mają dużą część różnorakich dodatków...Po za tym nie starczy ci życia by przejść

> je wszystkie...
Co z tego skoro to cały czas porty...

Taa, GTA VCS było wybitnym, luminy, GTA:LCS , Loco Roco oczywiście że też nie wspomnę o MK:UA

Dnia 06.01.2007 o 09:59, 1602 napisał:


> > Lumines jest na X''a:]
> >
> że co? dowód?
Bardzo proszę:]
http://xbox360.ign.com/objects/827/827007.html

Ale na X''a wyszedł później niż na psp...

Dnia 06.01.2007 o 09:59, 1602 napisał:


> Ja mam telewizor mniejszy niż psp czy równy...
Gratuluję...

Serio chcesz dowód ?(Ekran jest niemalże taki sam tylko osprzęt większy...)

Dnia 06.01.2007 o 09:59, 1602 napisał:

> A co do sprzedaży może i jest większa, ale chociażby nawet po ALLEGRO nie widać...
Jak sam stwierdziłeś w Polsce lepiej sprzedaje się PSP, choć gdyby DS miał lepszego dystrybutora
to pewnie nawet u nas sytuacja byłaby całkiem inna.

Gdyby sony nie miał debilów od marketingu też było by zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:14, Narodowiec napisał:

Taa, GTA VCS było wybitnym, luminy, GTA:LCS , Loco Roco oczywiście że też nie wspomnę o MK:UA

GTA VCS i LCS są dokładnie w takim samym stopniu portami jak Super Mario 64 DS...

Dnia 06.01.2007 o 10:14, Narodowiec napisał:

Ale na X''a wyszedł później niż na psp...

Ale wbrew temu co twierdziłeś Lumines ukazało się na X''a:)

Dnia 06.01.2007 o 10:14, Narodowiec napisał:

Serio chcesz dowód ?(Ekran jest niemalże taki sam tylko osprzęt większy...)

Nie mam powodu ci nie wierzyć, po prostu pogratulowałem "świetnego" telewizora:)

Dnia 06.01.2007 o 10:14, Narodowiec napisał:

Gdyby sony nie miał debilów od marketingu też było by zupełnie inaczej...

Sprzedaż PSP jest słaba z powodu małej ilości ciekawych gier i licznych portów, a nie przez marketingowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:30, 1602 napisał:

> Taa, GTA VCS było wybitnym, luminy, GTA:LCS , Loco Roco oczywiście że też nie wspomnę
o MK:UA
GTA VCS i LCS są dokładnie w takim samym stopniu portami jak Super Mario 64 DS...

Widzisz.. także wiesz...

Dnia 06.01.2007 o 10:30, 1602 napisał:


> Ale na X''a wyszedł później niż na psp...
Ale wbrew temu co twierdziłeś Lumines ukazało się na X''a:)

Przyznaję się Mea clopa czy jakoś tak mój błąd

Dnia 06.01.2007 o 10:30, 1602 napisał:


> Serio chcesz dowód ?(Ekran jest niemalże taki sam tylko osprzęt większy...)
Nie mam powodu ci nie wierzyć, po prostu pogratulowałem "świetnego" telewizora:)

Mój ojciec go ''używa'' jak zmywa naczynia...

Dnia 06.01.2007 o 10:30, 1602 napisał:


> Gdyby sony nie miał debilów od marketingu też było by zupełnie inaczej...
Sprzedaż PSP jest słaba z powodu małej ilości ciekawych gier i licznych portów, a nie przez
marketingowców.

Wiesz, ja uważam że o gustach się dyskutuje, i uważam że to tylko twoje mniemanie( i innych posiadaczy DS spytaj się ludzi spoza...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:39, Narodowiec napisał:

Wiesz, ja uważam że o gustach się dyskutuje, i uważam że to tylko twoje mniemanie( i innych
posiadaczy DS spytaj się ludzi spoza...)

Widzisz moje zdanie podzielają wszystkie ważniejsze portale poświęcone tematyce gier, które już niejeden raz stwierdziły, że PSP musi się uwolnić od masy portów i pokazać coś naprawdę świego i ciekawego, bo konsola zdechnie, poza tym sprzedaż gier na PSP jest bardzo niska nawet jak na tak małą ilość sprzedanych konsol.
Masz rację o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzisz Twój gust jest w mniejszości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj prawda. Jak mnie to wkużało {teraz na szczęśćię jest dużo lepiej} że z 85% gier na PSP to porty z PS2, wiesz jak ktoś PS2 nie ma w domu to może i dobre rozwiązanie ale ja tak jak ja ma PS2 w domu to nie za bardzo, pół biedy kiedy są "dopakowane" {np. GTA VCS i LCS, Ace Combat} ale głównie były to tytuły toczka w toczkę z PS2. Na szczęście coś w tej materii się zmienia i nawet się zainteresowałem kupnem PSP.... choć DS kusił mnie od bardziej dawna.

A tak wogulę Polska to dziwny kraj, to chyba jedyny kraj w Europie {wschodniej na pewno} gdzie PSP się lepiej sprzedaje od DS, choć z drugiej strony nie ma się co dziwić jeżeli Nintendo się nie sprowadzi oficjalnie do Polski taki stan trwać będzie jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 10:48, 1602 napisał:

> Wiesz, ja uważam że o gustach się dyskutuje, i uważam że to tylko twoje mniemanie( i innych
Masz rację o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzisz Twój gust jest w mniejszości:)

umba ?


>>poza tym sprzedaż gier na PSP jest bardzo niska nawet jak na tak małą ilość sprzedanych konsol.
Dzięki firmwarom OE i SE... Sam mam też taki, ale tylko do BookR i ClckR ewentualnie PMP Mod AVC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:46, Narodowiec napisał:

Dzięki firmwarom OE i SE... Sam mam też taki, ale tylko do BookR i ClckR ewentualnie PMP Mod

Tylko co ma do tego firmware?
Zarówno na PSP jak i DS "kopie zapasowe" są tak samo rozpowszechnione, a obserwując strony poświęcone grom można stwierdzić, że DS nawet więcej na tym stracił, poza tym w USA i Japonii to zjawisko praktycznie nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:13, 1602 napisał:

> Dzięki firmwarom OE i SE... Sam mam też taki, ale tylko do BookR i ClckR ewentualnie PMP
Mod
Tylko co ma do tego firmware?

Daje firmware że nie trzeba nic sprzętowo instalować...
I można odpalać piraty i homebrew przy możliwościach firmware od soniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:34, Narodowiec napisał:

Daje firmware że nie trzeba nic sprzętowo instalować...
I można odpalać piraty i homebrew przy możliwościach firmware od soniaka

No to tyle wiem, ale przecież napisałem, że zarówno DS jak i PSP ucierpiały na piractwie w podobny sposób, a słaba sprzedaż gier na PSP (choć jak widzę nie możesz w to uwierzyć) jest słaba, ponieważ te gry nie interesują większości graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 16:03, 1602 napisał:

> Daje firmware że nie trzeba nic sprzętowo instalować...
> I można odpalać piraty i homebrew przy możliwościach firmware od soniaka
No to tyle wiem, ale przecież napisałem, że zarówno DS jak i PSP ucierpiały na piractwie w
podobny sposób, a słaba sprzedaż gier na PSP (choć jak widzę nie możesz w to uwierzyć) jest
słaba, ponieważ te gry nie interesują większości graczy...



Wiesz zależy, dla mnie PSP jest dla tych co grają na okrągło, a DS dla tych co grają sporadycznie
Co nie znaczy że DS jest dla 7 latków bo kto tak twierdzi to chyba sam nim jest...Sam się zastanawiałem nad DSem, ale wybacz PSP to kombajn...Tylko że z baterią faktycznie kiepawo... (jeszcze jak formatowałem ją to wypadł mi przewód od zasilacza i faktyczny czas działania przy graniu to max 2 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:36, Digin985 napisał:

nie ma przycisku na obudowie tylko trzeba zmieniac jasnosc w menu konsolki



Oczywiscie, masz racje. Chwilowe zacmienie mozgu i sugerowanie sie cegielkami od Sony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:31, Narodowiec napisał:

Wiesz zależy, dla mnie PSP jest dla tych co grają na okrągło, a DS dla tych co grają sporadycznie

Ci co grają sporadycznie mają znacznie większy wybór gier na DS, ale dla lubiący długie, wciągające gry też znajdą się świetne tytuły np. w Advance Wars DS i Animal Crossing grałem bardzo, bardzo, bardzo długo, a jak ukaże się Sim City i The Settlers chyba nie odejdę od konsolki:)

Dnia 06.01.2007 o 18:31, Narodowiec napisał:

ale wybacz PSP to kombajn...

Wiem, ale dla jednych to zaleta, a dla innych niepotrzebne dodatkowe funkcje...

A baterię (według plotek) mają ulepszyć w PSP v2 czyli nowej, prawdopodobnie odchudzonej z niektórych funkcji wersji konsolki, ale czy okaże się to prawdą, czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:36, 1602 napisał:

> Wiesz zależy, dla mnie PSP jest dla tych co grają na okrągło, a DS dla tych co grają sporadycznie
Ci co grają sporadycznie mają znacznie większy wybór gier na DS, ale dla lubiący długie, wciągające
gry też znajdą się świetne tytuły np. w Advance Wars DS i Animal Crossing grałem bardzo, bardzo,
bardzo długo, a jak ukaże się Sim City i The Settlers chyba nie odejdę od konsolki:)

Ja od Civilisation (PSX-PSP) nie odejdę...Wiem, piracę, ale to moje CD będzie i moje ISO , A PS3 i stałego łącza specjalnie dla PSP nie będę kupował...

Dnia 06.01.2007 o 22:36, 1602 napisał:

> ale wybacz PSP to kombajn...
Wiem, ale dla jednych to zaleta, a dla innych niepotrzebne dodatkowe funkcje...

Podobnie jak z touchpadem...

Dnia 06.01.2007 o 22:36, 1602 napisał:


A baterię (według plotek) mają ulepszyć w PSP v2 czyli nowej, prawdopodobnie odchudzonej z
niektórych funkcji wersji konsolki, ale czy okaże się to prawdą, czas pokaże...

No nie wiadomo, tak czy siak lubię być mobilny :p . Ale jak mam być pozbawiony niektórych funkcji to wolę mieć słabszą baterię... Sony nie jest tak dobre w ''ulepszaniu'' swoich konsol jak nina...(DS i DS lite)

Dnia 06.01.2007 o 22:36, 1602 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:14, Blizzard Beast napisał:

> nie ma przycisku na obudowie tylko trzeba zmieniac jasnosc w menu konsolki
>


Oczywiscie, masz racje. Chwilowe zacmienie mozgu i sugerowanie sie cegielkami od Sony ;)

Może i cegła, ale jakie ma możliwości... a propo jasności - PSP znowu górą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:39, Narodowiec napisał:

Podobnie jak z touchpadem...

W żaden sposób nie są to podobne sytuacje...

Touch Pad w DS ma bezpośrednie użycie w grach i w większości jest ich motorem napędowym, a MP3 i odtwarzacz filmów w PSP to dodatkowe funkcje, które dla PSP jako konsoli nie mają kompletnie żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:43, Narodowiec napisał:

Może i cegła, ale jakie ma możliwości... a propo jasności - PSP znowu górą..

Niestety Nie:)
To DSLite ma jaśniejszy ekran, jasność PSP to ok. połowa tego co potrafi DSLite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:17, 1602 napisał:

> Podobnie jak z touchpadem...
W żaden sposób nie są to podobne sytuacje...

Touch Pad w DS ma bezpośrednie użycie w grach i w większości jest ich motorem napędowym, a
MP3 i odtwarzacz filmów w PSP to dodatkowe funkcje, które dla PSP jako konsoli nie mają kompletnie
żadnego wpływu.

GBA jakoś sobie radził...

PSP -dzięki Filmom i Muzyce jest PEŁNOPRAWNĄ konsolą

Dnia 07.01.2007 o 14:17, 1602 napisał:

Może i cegła, ale jakie ma możliwości... a propo jasności - PSP znowu górą..


>Niestety Nie:)
>To DSLite ma jaśniejszy ekran, jasność PSP to ok. połowa tego co potrafi DSLite:)
DS lite to DS lite a DS to DS, jest różnica, porozmawiamy o różnicach jak będzie ewentualnie PSPv2 kontra DS Lite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:55, Narodowiec napisał:

GBA jakoś sobie radził...

Ale teraz jest DS i radzi sobie jeszcze lepiej:)

Dnia 07.01.2007 o 14:55, Narodowiec napisał:

PSP -dzięki Filmom i Muzyce jest PEŁNOPRAWNĄ konsolą

PSP dzięki filmom i muzyce jest konsolą z dodatkowymi funkcjami, które do grania są zupełnie niepotrzebne...

Dnia 07.01.2007 o 14:55, Narodowiec napisał:

DS lite to DS lite a DS to DS, jest różnica, porozmawiamy o różnicach jak będzie ewentualnie
PSPv2 kontra DS Lite...

Porównuje konsole, które istnieją teraz, a nie będą za X czasu i na dzień dzisiejszy to DSLite ma lepsze podświetlenie niż PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 15:03, 1602 napisał:

> GBA jakoś sobie radził...
Ale teraz jest DS i radzi sobie jeszcze lepiej:)

Chodzi mi że GBA bez touchpada

Dnia 07.01.2007 o 15:03, 1602 napisał:


> PSP -dzięki Filmom i Muzyce jest PEŁNOPRAWNĄ konsolą
PSP dzięki filmom i muzyce jest konsolą z dodatkowymi funkcjami, które do grania są zupełnie
niepotrzebne...

Picto Chat do grania też nie jest potrzebny...

Dnia 07.01.2007 o 15:03, 1602 napisał:

> DS lite to DS lite a DS to DS, jest różnica, porozmawiamy o różnicach jak będzie ewentualnie

> PSPv2 kontra DS Lite...
Porównuje konsole, które istnieją teraz, a nie będą za X czasu i na dzień dzisiejszy to DSLite
ma lepsze podświetlenie niż PSP.

Tylko że DS lite jest nowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 15:46, Narodowiec napisał:

> > GBA jakoś sobie radził...
> Ale teraz jest DS i radzi sobie jeszcze lepiej:)
Chodzi mi że GBA bez touchpada

Wiem i właśnie dlatego napisałem, że teraz jest DS i dzięki TP sprzedaje się znacznie lepiej niż GBA...
Swoją drogą w USA w dalszym ciągu lepiej sprzedaje się GBA niż PSP:)

Dnia 07.01.2007 o 15:46, Narodowiec napisał:

Picto Chat do grania też nie jest potrzebny...

Zgadza się, ale ja nigdy nie twierdziłem, że jest.
Picto Chat to tak jak MP3 i filmy na PSP dodatkowa funkcja...

Dnia 07.01.2007 o 15:46, Narodowiec napisał:

Tylko że DS lite jest nowszy

I jako DS ma lepsze podświetlenie niż PSP.
Jak wyjdzie PSP v2 to podczas takiego porównania nikt nie będzie się zastanawiał nad tym, że jest nowszy i jeżeli będzie miał lepsze podświetlenie to wątpię, żeby dla kogokolwiek argumentem przeciw temu było, że zwykłe PSP miało gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować