Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2008 o 17:36, DragonLord napisał:

Dawno w to grałem, więc nie pamiętam, który to był. Ale spróbuj zamknąć DSa.

Wielkie dzięki, podziałało. Cieszy to tym bardziej, że to była ostatnia misja od wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie kupiłem sobie gry na DS. Poleccie mi coś starego poniżej 100zł albo coś nowego na allegro poniżej 100zł. No normalnie nie mogę wytrzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, co tak naprawdę oczekujesz... ja bym polecił Lock`s Quest, jako jedną z najbardziej oryginalnych (i bardzo dobrych) gier na DSa, jednak dość mało rozreklamowaną. Ogólnie można ją określić jako "Tower Defense", ale bardzo rozbudowaną - budujesz wieżyczki i pułapki, które mają niszczyć wroga, ty w tym czasie naprawiasz je (w przeciwieństwie to innych TD tutaj przeciwnik oddaje ciosy), albo sam wychodzisz w pole bitwy i zabijasz kluczowe klasy wroga (healerzy) lub po prostu rozdzielasz grupy wrogów, gdyż normalnie w całej sile rozwalili by obronę bez problemu. Do tego elementy ekonomiczne (surowiec do budowy wież przechodzi z misji na misję) i bardzo ciekawa fabuła. U mnie ma 9/10, w sieci oceny są bardziej na 8,8+/10, filmiki masz też w sieci. Gdy ostatnio patrzyłem na Ebay, to możesz zamówić z UK za niecałe 100zł wliczając przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko nt. gry Lock''s Quest. Bo sprawa jest taka. Pokonałem najgłówniejszego bossa i podczas oglądania napisów końcowych musiałem na trochę opuścić konsole i jak wróciłem, to Lock stał w głównym mieście itd. Czy było jeszcze coś po napisach końcowych, czy już nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:47, Piotrbov napisał:

Mam takie pytanko nt. gry Lock''s Quest. Bo sprawa jest taka. Pokonałem najgłówniejszego
bossa i podczas oglądania napisów końcowych musiałem na trochę opuścić konsole i jak
wróciłem, to Lock stał w głównym mieście itd. Czy było jeszcze coś po napisach końcowych,
czy już nic?


no zakonczenie (dialog), creditsy i Lock w miescie, nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:53, EmperorKaligula napisał:

no zakonczenie (dialog), creditsy i Lock w miescie, nic ponad to.


Ufff. Bo myślałem, że coś istotnego dla fabuły opuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:56, Piotrbov napisał:

Ufff. Bo myślałem, że coś istotnego dla fabuły opuściłem.


kurde cos sobie przypomnialem... widziales scenke z Emi na plazy ? Bo mozliwe ze ona pojawia sie po credistach - juz zglupialem, znaczy nie jestem pewien czy ta scena jest przed czy po napisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie widziałeś scenki Emi na plaży (a one na 90% jest po creditsach) to opuściłeś jeden z najważniejszych zwrotów akcji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:44, DragonLord napisał:

Jeżeli nie widziałeś scenki Emi na plaży (a one na 90% jest po creditsach) to opuściłeś
jeden z najważniejszych zwrotów akcji :P.


uppps. To znaczy, że muszę przejść jeszcze raz grę, żeby to obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:17, DragonLord napisał:

Użyj ostatniego sava, powinieneś móc powtórzyć walkę, tak mi się zdaje.


Niestety to nie działa. Tak zrobiłem, od razu po tym jak to się stało i wylądowałem w głównym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:17, DragonLord napisał:

Użyj ostatniego sava, powinieneś móc powtórzyć walkę, tak mi się zdaje.


na slocie na ktorym gramy po ukonczeniu gry i zakonczeniu creditsow gra sie zapisuje jako ukonczona i po jej wczytaniu Lock jest juz w miescie...

znaczy chyba lipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:43, DragonLord napisał:

Jesteś pewien, że nie ma gdzieś opcji wyświetlenia creditsów? Bo ja nie mam innych pomysłów.


Niestety, również to sprawdzałem. Pojawiały sie tylko credity, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos moze mi powiedziec gdzie zdobyc umiejetnosc, ktora pozwoli mi otworzyc to przejscie? Najlepiej jakbyscie jeszcze podali nazwe ;). Dwa wczesniejsze ''filary'' otworzylem, ale ten niestety sie opiera ;). Z gory dzieki :)

20081113082609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 08:27, Piotrek K. napisał:

Czy ktos moze mi powiedziec gdzie zdobyc umiejetnosc, ktora pozwoli mi otworzyc to przejscie?
Najlepiej jakbyscie jeszcze podali nazwe ;). Dwa wczesniejsze ''filary'' otworzylem,
ale ten niestety sie opiera ;). Z gory dzieki :)


Jak widać, musisz po prostu znaleźć potworka, który wygląda tak, lub podobnie i wziąć od niego soul''a i użyć tego soula na to. Prawdę mówiąc tego potworka to za bardzo nie kojarzę, gdzie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zamka podłącz jakiś paralizator. Jakby to nie pomogło, to C4...

A tak na poważnie, to nigdy nie słyszałem o takowym, ale niewykluczone, że takie coś istnieje. Japońce to pomysłowe bestie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:18, Mac Cry napisał:

A tak na poważnie, to nigdy nie słyszałem o takowym, ale niewykluczone, że takie coś
istnieje. Japońce to pomysłowe bestie ;]


watpie, Japonce uwielbiaja DSa, czyli kazdy go ma - nie ma powodu aby go przed kims chronic. Pewno istnieje cos takiego ale w paru egzemplarzach (robione na zamowienie czy cos) czyli jest diablo drogie. Predziej spodziewalbym sie jakis wymyślnych kasetek na gry.

A co do zabezpieczenia, poszukaj kogos kto robi w skorze (takiej prawdziwej grubej), potrzebne Ci cos jak mala sakwa do paska, ma mniej wiecej rozmiar DSa.

chodzi mi mniej wiecej o taka dzialalnosc http://www.rzemioslo.ovh.org/ bo troche takich rzeczy na oczy widzialem i daloby sie cos takiego zrobic. Poszukaj w swojej okolicy bractw historycznych i popytaj. Oczywiscie w Twoim wypadku zamiat zapiecia na sznur czy kawalek skory zastosuje się wielgachna klodke z metalowego.

edit: cholera znowu zacytowalem nie tego kogo trzeba... sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować