Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 22:18, Mac Cry napisał:

Do zamka podłącz jakiś paralizator. Jakby to nie pomogło, to C4...

A tak na poważnie, to nigdy nie słyszałem o takowym, ale niewykluczone, że takie coś
istnieje. Japońce to pomysłowe bestie ;]

Brat się wczoraj dowiedział, że mam nintendo DS i jak go znam to będzie mi go kradł. Jak mnie ma to sam sobie zrobię. Będzie drewniane i w środku całe wyłożone gąbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 21:05, Piotrek K. napisał:

No jak tak stawiasz sprawe to... nie latwiej bedzie np. wyjmowac baterie od NDSa anizeli
robic jakies dodatkowe pudelko ;P?

Nie, nie chcę rozkręcać konsoli. To po pierwsze. A po drugie nie mam takiego śrubokrętu. A po trzecie fajnie zrobić coś samemu, a nie mieć kogoś( w tym przypadku jakieś etui od nintendo lub Bena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 21:19, xD ominik napisał:

> No jak tak stawiasz sprawe to... nie latwiej bedzie np. wyjmowac baterie od NDSa
anizeli
> robic jakies dodatkowe pudelko ;P?
Nie, nie chcę rozkręcać konsoli. To po pierwsze. A po drugie nie mam takiego śrubokrętu.
A po trzecie fajnie zrobić coś samemu, a nie mieć kogoś( w tym przypadku jakieś etui
od nintendo lub Bena).


Można schować gry. Myślę, że braciszek nie będzie się dobrze bawił Pichochatem. Jeżeli to mały wiek to możesz też wmówić mu, że to tylko do rozmawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2008 o 22:22, Von Bolt napisał:

Można schować gry. Myślę, że braciszek nie będzie się dobrze bawił Pichochatem. Jeżeli
to mały wiek to możesz też wmówić mu, że to tylko do rozmawiania.

Nie no trochę starszy, brat jest w moim wieku, ma 19 lat. Jestem bliźniakiem. Już raz mi wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:24, xD ominik napisał:

Nie no trochę starszy, brat jest w moim wieku, ma 19 lat. Jestem bliźniakiem. Już raz
mi wziął.


Ja się tobie trochę dziwię. Masz 19 lat i zachowujesz się jak zwyczajny namolny dzieciak, że wszystko co twoje, jest twoje i nie ruszać? Przecież to tylko konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:24, xD ominik napisał:


> Można schować gry. Myślę, że braciszek nie będzie się dobrze bawił Pichochatem.
Jeżeli
> to mały wiek to możesz też wmówić mu, że to tylko do rozmawiania.
Nie no trochę starszy, brat jest w moim wieku, ma 19 lat. Jestem bliźniakiem. Już raz
mi wziął.


Myślę, że jak brat jest myślący to da się z nim dogadać w jakiś sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:56, Von Bolt napisał:

>
> > Można schować gry. Myślę, że braciszek nie będzie się dobrze bawił Pichochatem.

> Jeżeli
> > to mały wiek to możesz też wmówić mu, że to tylko do rozmawiania.
> Nie no trochę starszy, brat jest w moim wieku, ma 19 lat. Jestem bliźniakiem. Już
raz
> mi wziął.

Myślę, że jak brat jest myślący to da się z nim dogadać w jakiś sposób

No nie będzie tego podkradał jak jakiś 6 latek przytym krzycząc i skacząc, ale jak sobie wyjdę to pewnie sobie po cichu pogra. Do czego słurzy picto chat, co można robić grając w to z kilkoma osobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 15:31, xD ominik napisał:

Myślę, że jak brat jest myślący to da się z nim dogadać w jakiś sposób
No nie będzie tego podkradał jak jakiś 6 latek przytym krzycząc i skacząc, ale jak sobie
wyjdę to pewnie sobie po cichu pogra.


Nie widzę tu zbytniego problemu...

>Do czego słurzy picto chat, co można robić grając

Dnia 16.11.2008 o 15:31, xD ominik napisał:

w to z kilkoma osobami?


picto chat służy tylko do pisania z kimś w zasięgu ew. do rysowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 15:57, Von Bolt napisał:

> Myślę, że jak brat jest myślący to da się z nim dogadać w jakiś sposób
> No nie będzie tego podkradał jak jakiś 6 latek przytym krzycząc i skacząc, ale jak
sobie
> wyjdę to pewnie sobie po cichu pogra.

Nie widzę tu zbytniego problemu...

Wiem, że mi go nie zepsuje, ale ja nie lubię po prostu jak ktoś mi grzebie po szafach lub używa moich rzeczy. Mój brat zresztą ma tak samo.

Dnia 16.11.2008 o 15:57, Von Bolt napisał:


>Do czego słurzy picto chat, co można robić grając
> w to z kilkoma osobami?

Dnia 16.11.2008 o 15:57, Von Bolt napisał:

picto chat służy tylko do pisania z kimś w zasięgu ew. do rysowania.

Szkoda, że nie mam jakiegoś znajomego niedaleko z nintendo DS, bym sobie z nim pisał w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:00, xD ominik napisał:

Szkoda, że nie mam jakiegoś znajomego niedaleko z nintendo DS, bym sobie z nim pisał
w wolnym czasie.


Musiałby być bardzo blisko bo ten zasięg ma ok. 20 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar nabyć Nintendo Ds Lite i w związku z tym mam kilka pytań:
-czy do konsolki można dołączyć zwykłe słuchawki? Czy trzeba kupić specjalną przejściówkę?
-jakie gry polecacie? Chodzi mi o jakieś klasyki na tą konsolkę, wiem już że Super Mario Bros jest świetne. Moglibyście krótko scharakteryzować mi polecane przez was tytuły? Zależy mi na grach oryginalnych, o ciekawej fabule i grach RPG, jRPG...
-Co z robieniem save''ów? Trzeba dokupić jakąś dodatkową pamięć? Jeśli tak, to ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:52, radosiewka napisał:

Mam zamiar nabyć Nintendo Ds Lite i w związku z tym mam kilka pytań:
-czy do konsolki można dołączyć zwykłe słuchawki? Czy trzeba kupić specjalną przejściówkę?


Tak

Dnia 26.11.2008 o 22:52, radosiewka napisał:

-jakie gry polecacie? Chodzi mi o jakieś klasyki na tą konsolkę, wiem już że Super Mario
Bros jest świetne. Moglibyście krótko scharakteryzować mi polecane przez was tytuły?
Zależy mi na grach oryginalnych, o ciekawej fabule i grach RPG, jRPG...


Rpg genialne to The world ends with you, ale polecam też świetną strategię turową Advance wars

Dnia 26.11.2008 o 22:52, radosiewka napisał:

-Co z robieniem save''ów? Trzeba dokupić jakąś dodatkową pamięć? Jeśli tak, to ile ona
kosztuje?


Nie trzeba save są robione na kadridżu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:52, radosiewka napisał:

Mam zamiar nabyć Nintendo Ds Lite i w związku z tym mam kilka pytań:
-czy do konsolki można dołączyć zwykłe słuchawki? Czy trzeba kupić specjalną przejściówkę?

Nintendo DS ma dwa wejścia na słuchawki. Nie musisz kupować dodatkowych słuchawek. Ze spokojem wejdą ci te co używa się w Polsce. Von Bolt kompletnie niewyraźnie ci odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:52, radosiewka napisał:

-jakie gry polecacie? Chodzi mi o jakieś klasyki na tą konsolkę, wiem już że Super Mario
Bros jest świetne. Moglibyście krótko scharakteryzować mi polecane przez was tytuły?
Zależy mi na grach oryginalnych, o ciekawej fabule i grach RPG, jRPG...


Castlevania: Order of Ecclesia
Final Fantasy Crystal Chronicles: Rings of Fate
Summon Night: Twin Age
Castlevania: Portrait of Ruin
Final Fantasy XII Revenant Wings
Luminus Arc 1 i 2
Chrono Trigger
Theresia
Time Hollow
Disgaea DS
Phoenix Wright Ace Attorney (i pozniejsze czesci tej serii)
Dragon Quest IV Chapters of the Chosen
Final Fantasy Tactics A2 Grimoire of the Rift
Summon Night Twin Age
Final Fantasy III i IV (chyba ze znasz z innych platform, to szkoda czasu)

to tak na poczatek, bez problemu znajdziesz recenzje wyzej wymienionych gier w sieci, a w tych recenzjach dokladnie opisane plusy i minusy poszczegolnych pozycji. Staralem sie podac gry ktore mozna nazwac rpg, ale czesto sa to tacticsy rpg, czasem h''n''s czy "novel game" (wiecej czytania niz grania), poczytaj a wszystkiego sie dowiesz :).

nie chce sie juz czepiac ale pytanie ktore zadalas jest bez sensu... kazdy poleci Ci inna gierke, kazdy moze tez polecona gre zdyskredytowac - bo sa rozne gusta. A skad my mamy wiedziec jaki Ty masz gust ? Wchodzisz na jakis duzy portal o grach (np gamespot) i przegladasz spis recenzji na DS... ciezko na to wpasc, co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś jakąś grę która nie sprawia wrażenie dziecinnej? Większość ma grafikę albo kreskówkową albo przesłodzona 3D i wygląda jak dla maluchów. Osobiście pasuje mi taka stylistyka, ale chciałbym sprawdzić też coś co mozna pokazac kolegom bez ryzyka wyśmiania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:24, zbysheck napisał:

A zna ktoś jakąś grę która nie sprawia wrażenie dziecinnej? Większość ma grafikę albo
kreskówkową albo przesłodzona 3D i wygląda jak dla maluchów. Osobiście pasuje mi taka
stylistyka, ale chciałbym sprawdzić też coś co mozna pokazac kolegom bez ryzyka wyśmiania
;)

Ja bardzo polecam grę race driver GRID, ale jest bardzo droga. Jak nie chcesz wydawać tyle pieniędzi to zainwestój w pro streera. Zresztą niedługo pokażesz im GTA china town wars! Ja osobiście nie mogę się doczekać tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:24, zbysheck napisał:

A zna ktoś jakąś grę która nie sprawia wrażenie dziecinnej? Większość ma grafikę albo
kreskówkową albo przesłodzona 3D i wygląda jak dla maluchów. Osobiście pasuje mi taka
stylistyka, ale chciałbym sprawdzić też coś co mozna pokazac kolegom bez ryzyka wyśmiania
;)


ja <brzydkie słowo>, tak ciezko wejsc na jakis serwis o grach na DSa i poogladac screenshoty ? Sam powiedz, czy to takie trudne ? Widocznie zbyt trudne... Anno 1701 (lepsze niz to na PC), Warhammer 40k Squad Command, Panzer Tactics DS, Dementium The Ward itd...

i jak ktos "wysmiewa" gre na podstawie grafiki czy stylu graficznego to jest ignorantem... zmien kolegow na jakis bardziej ambitnych, wyjdzie Ci to na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować