Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 21:50, EmperorKaligula napisał:

ja <brzydkie słowo>, tak ciezko wejsc na jakis serwis o grach na DSa i poogladac
screenshoty ? Sam powiedz, czy to takie trudne ? Widocznie zbyt trudne...

Kupiłem dzisiaj DSa a od miesiąca czytam po kilka godzin dziennie w poszukiwaniu najlepszych gier, spytałem się bo może coś ominąłem, jak to dla ciebie takie męczące odpowiadać na takie pytania to błagać cię na pewno nie będę, znajdą się ludzie którzy pomogą bez narzekania.

Dnia 28.11.2008 o 21:50, EmperorKaligula napisał:

Anno 1701 (lepsze niz to na PC), Warhammer 40k Squad Command, Panzer Tactics DS, Dementium The Ward itd...

Strategii nie lubię, Dementium i Residenta już znam

Dnia 28.11.2008 o 21:50, EmperorKaligula napisał:

i jak ktos "wysmiewa" gre na podstawie grafiki czy stylu graficznego to jest ignorantem...
zmien kolegow na jakis bardziej ambitnych, wyjdzie Ci to na zdrowie.

To z wyśmainiem to było raczej z przymrużeniem oka o czym świadczy emota, i wolę takich kumpli niż takich którym humor poprawia przypieprzanie się o każdy drobiazg.

@ xD ominik

na ścigałki akurat troche mi żal kasy, ale na chinatown wars czekam niecierpliwie, szkoda troche tylko że nie będzie grafiki w stylu psp tylko bardziej jak z dwójki czy london =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:17, DragonLord napisał:

Geometry Wars: Galaxies jest najbardziej "efektowną" grą na DSa, tak mi się przynajmniej
wydaje.

całkiem ciekawe, może potem sobie nabędę/nabyję/nabądę ale teraz chodzi mi o gry w stylu god of war czy liberty city stories. takie z pazurem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:30, xD ominik napisał:

Mam zamiar kupić grę Skate it. Na 99% ją kupię. Ale ma ją ktoś i może mi napisać chociaż
czym się różni od wersji z PS3 i X360.


Grałem w nią trochę i powiem jedno, że, gdy kiedykolwiek grałeś w Tonego Hawk''a nie zależnie jaką wersję i na jaką platformę to ci kupna tej gry nie polecam ( oczywiście, jeśli już w tą grę gdzieś grałeś to inna sprawa). Ta gra się dużo różni od tych konsolowych wersji. Głównie to w gameplayu. Żeby robić tricki to trzeba rysikiem, można by powiedzieć, rysować odpowiednie linie, krzywe itd. To jest dla mnie największym minusem tej gry, gdyż jak grałem, to bardzo często ja coś innego rysowałem na ekranie, a inny był efekt, niż ten który powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:22, Piotrbov napisał:

> Mam zamiar kupić grę Skate it. Na 99% ją kupię. Ale ma ją ktoś i może mi napisać
chociaż
> czym się różni od wersji z PS3 i X360.

Grałem w nią trochę i powiem jedno, że, gdy kiedykolwiek grałeś w Tonego Hawk''a nie
zależnie jaką wersję i na jaką platformę to ci kupna tej gry nie polecam ( oczywiście,
jeśli już w tą grę gdzieś grałeś to inna sprawa). Ta gra się dużo różni od tych konsolowych
wersji. Głównie to w gameplayu. Żeby robić tricki to trzeba rysikiem, można by powiedzieć,
rysować odpowiednie linie, krzywe itd. To jest dla mnie największym minusem tej gry,
gdyż jak grałem, to bardzo często ja coś innego rysowałem na ekranie, a inny był efekt,
niż ten który powinien być.

Wiem, oglądałem filmy na youtube. Czyli machanie rysikiem po ekranie jest nudne? To lepiej kupić proving grounda niż skate it?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 09:37, xD ominik napisał:

Wiem, oglądałem filmy na youtube. Czyli machanie rysikiem po ekranie jest nudne? To lepiej
kupić proving grounda niż skate it?


No, nie to, że nudne, lecz tak trochę dziwne. Mi się nie podobało, ale jak sprawdzałem, np. IGN dał mu 8,5/10, więc może po prostu zbyt wybredny. Bo co do Skate It to ja mówiłem. Jestem fanem Tonego Hawka i jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do zmiaany kierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:01, Piotrbov napisał:

> Wiem, oglądałem filmy na youtube. Czyli machanie rysikiem po ekranie jest nudne?
To lepiej
> kupić proving grounda niż skate it?

No, nie to, że nudne, lecz tak trochę dziwne. Mi się nie podobało, ale jak sprawdzałem,
np. IGN dał mu 8,5/10, więc może po prostu zbyt wybredny. Bo co do Skate It to ja mówiłem.
Jestem fanem Tonego Hawka i jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do zmiaany kierowania.

Mojego kolegi kolega był zachwycony tą grą. Właśnie dlatego chciałbym ją sobie kupić.. Trochę droga jest, w dwóch sklepach poi 109zł a na alllegro pustki, w zwykłych sklepach też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Jako, że gra nabiera rumieńców głównie w trybie multi to pomyślałem, że możemy się poumawiać tutaj, na forum. Ja obecnie reflektuję na Zeldę/Mario Kart, po świętach już obojętnie w co. Jeśli macie dostęp do WiFi - piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, mógłbyś mi wytłumaczyc jak można grac przez siec, np. z tobą? Chociaż na razie nie miałbym w co, bo EBA i GH sprzedałem :/ Jednak w najbliższym czasie zaopatrzę się w Mario Kart DS lub Super Mario 64 DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:56, Mac Cry napisał:

Właśnie, mógłbyś mi wytłumaczyc jak można grac przez siec, np. z tobą?


Jeśli masz router (np. powszechny Livebox) to po skonfigurowaniu go łączysz się z siecią przez NDS. Każda gra ma swój friend code, dzięki czemu można się namierzać bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:03, Mr.M napisał:

> Właśnie, mógłbyś mi wytłumaczyc jak można grac przez siec, np. z tobą?

Jeśli masz router (np. powszechny Livebox) to po skonfigurowaniu go łączysz się z siecią
przez NDS. Każda gra ma swój friend code, dzięki czemu można się namierzać bez problemów
:)


masz moze pod reka jakies instrukcje jak to zrobic ? bo w polaczeniach bezprzewodowych jestem zielony :/ Mam router linksysa z Wi-Fi i czasem bym pogral z kims przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:03, Mr.M napisał:

Jeśli masz router (np. powszechny Livebox) to po skonfigurowaniu go łączysz się z siecią
przez NDS. Każda gra ma swój friend code, dzięki czemu można się namierzać bez problemów
:)


dorwalem Mario Karta, wszedlem w multi i kreacje polaczenia - raz dwa wykrylo moj router, a potem przy tescie polaczenia nie pisalo ze wszystko OK, nic nie wpisywalem na DSie (chyba sam pobral dane z routera), ani nic nie robilem w panelu admina z routera. Tak powinno byc ? Bo poszlo podejrzanie gladko ;P

Wygenerowalem tez FriendCode

sorry za dubla, ale edit juz wygasł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. To kiedy będzie jakaś partyjka w Mario, bądź w Zeldę, bo niedługo będę miał czas by pograć ;)

A propos. Ma ktoś grę MegaMan Star Force 2, bo jeśli tak, to niech się zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 19:55, Piotrbov napisał:

No i ładny remis ;)


No, niezły jesteś ;P Teraz grać nie mogę, idę pod prysznic, a konsolkę braciak przejął :) Podaj jakiś namiar na siebie, będzie się łatwiej zgadać ;-) GG mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować