Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 13:43, Narodowiec napisał:

Może i cegła, ale jakie ma możliwości... a propo jasności - PSP znowu górą..


Oferuje gry, jak DS.

Chyba, ze mowisz o MP3, przegladarce internetowej i filmach, ale od tego mam... Komorke. Trzykrotnie od PSP mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 11:54, Blizzard Beast napisał:

> Może i cegła, ale jakie ma możliwości... a propo jasności - PSP znowu górą..

Oferuje gry, jak DS.

Nie o to mi chodziło

Dnia 08.01.2007 o 11:54, Blizzard Beast napisał:


Chyba, ze mowisz o MP3, przegladarce internetowej i filmach, ale od tego mam... Komorke. Trzykrotnie
od PSP mniejsza.

A ja od touchpada mam palmofon... trochę mniejszy od psp(przykład, palmofonu nie mam)
Spróbuj sobie obejrzeć na komórce (chociażby middle-end) film, przeglądarka może być lepsza nawet niż w PSP (wolałbym operę niż jakieś wymysły...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 14:56, Narodowiec napisał:

> > Może i cegła, ale jakie ma możliwości... a propo jasności - PSP znowu górą..
>
> Oferuje gry, jak DS.
Nie o to mi chodziło
>
> Chyba, ze mowisz o MP3, przegladarce internetowej i filmach, ale od tego mam... Komorke.
Trzykrotnie
> od PSP mniejsza.
A ja od touchpada mam palmofon... trochę mniejszy od psp(przykład, palmofonu nie mam)
Spróbuj sobie obejrzeć na komórce (chociażby middle-end) film, przeglądarka może być lepsza
nawet niż w PSP (wolałbym operę niż jakieś wymysły...)


Ogladam cos codziennie w drodze do pracy. DivX, Stereo, 320x240, jakosc ustalam sam, bo konwertuje sobie do zadanego bitrate''u. WWE Raw, ECW, TNA Impact, South Park - co chce to ogladam i nie widze z tym zadnego problemu.

No i Opera oczywiscie gora nad wszlkimi "wymyslami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 10:30, 1602 napisał:

Sprzedaż PSP jest słaba z powodu małej ilości ciekawych gier i licznych portów, a nie przez
marketingowców.

Źle kombinujesz. Nie wiem czy słaszaleś o czyms takim jak prawo popytu i podaży. Tańszy towar z tego samego segmentu oferujący podobne możliwości zawsze będzie sie sprzedwał lepiej. Co wcale nie oznacza ze tańszy jest lepszy. Bo to że Hummery sprzedają sie dużo gorzej od Jeepów Wranglerów oznacza że są gorszymi samochodami ternowymi? Nie.

Jak myslisz, co by się lepiej sprzedwało gdyby PSP i DS były w tej samej cenie? I gdzie by się podział twój argument że PSP jest gorsze od DS i ma lipne gry?


PSP i DS pomimo że są niby tym samym- maszynkami do gry, skierowane są do grup o różnych preferencjach. Jednych bawi macanie ekranu dodykowego, innych jara dobra grafika. Mnie osobiście bardziej bawi PSP, mimo to nie uważam że DS jest gorsza konsolą. Poprostu nie odpwiada moim preferencjom. Z twoich wcześniejszych postów widać ze mocno próbujesz przekonać innych do wyższośći DSa nad PSP, co jest z gruntu jałowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:36, Minsc i Boo napisał:

Jak myslisz, co by się lepiej sprzedwało gdyby PSP i DS były w tej samej cenie?

DS?:)

W USA DSLite jest tylko o 50$ tańszy niż PSP (czyli ok. 150zł), a więc nie jest to chyba tak wielka różnica (nawet u nas), żeby rzeczywiście wpływała na sprzedaż, ale najlepsze jest to, że w Japonii DS i PSP kosztują dokładnie tyle samo, mało tego w czasie kiedy w sklepach brakowało DSów (z powodu ogromnego popytu) cena DSLite podskoczyła o 50% i to jest chyba najlepsza odpowiedź na pytanie "co by się lepiej sprzedwało gdyby PSP i DS były w tej samej cenie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz Japonia to bardzo specyficzny rynek... oni tam lubią dziwactwa i rzeczy odbiegające od "normalności" w sensie reszty świata. No i DS ma bardziej Japońskie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:53, Sita napisał:

Ale wiesz Japonia to bardzo specyficzny rynek...

Ale, jak widać DS trafił w gusta na całym świecie, choć wiadomo w Japonii rządzi niepodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A upne wątek :) jakie nowe gry polecacie ? prócz genialnego FFIII i Lunar Knights, które właśnie męczę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 19:10, boro007 napisał:

Hmm, genialnego FFIII? Wiem, każdy ma inny gust, ale nie nudził Ci się trochę?


Nudził ? Panie wychowałem się na Finalach 4-6 gdzie był praktycznie identyczny system jak FFIII może mi się znudzić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luz- wiem, że i tak potrafi wciągnąć. Chodzi mi o to, że wg. mnie jest dość monotonny, lokocje nie są zbyt ciekawe, do tego często na ekranie panuje pikxeloza. Tym niemniej, do pewnego momentu grało mi się przyjemnie.

...A BTW- wiesz zapewne, że na DeSkę zmierza remake FFIV. Jeśli nie- czuj się poinformowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 18:28, boro007 napisał:

...A BTW- wiesz zapewne, że na DeSkę zmierza remake FFIV. Jeśli nie- czuj się poinformowany.
;)


Wiem, wiem ... coś czuje że się szykuje również remake FFV i VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi, jakie funkcje oprócz gier ma DS - tzn. czy ma możliwość, odtwarzania muzyki/filmów/zdjęć/ebook''ów?
Czy po prostu to jest w pełni tego słowa znaczeniu sama konsola do gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma. Nic nie stoi na przeszkodzie by z małą pomocą akcesoriów przerobić DeSkę na odtwarzacz mp3, filmów (niestety trzeba konwertować do specjalnych formatów) i przeglądarkę plików tekstowych oraz zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:10, boro007 napisał:

Ma. Nic nie stoi na przeszkodzie by z małą pomocą akcesoriów przerobić DeSkę na odtwarzacz
mp3, filmów (niestety trzeba konwertować do specjalnych formatów) i przeglądarkę plików tekstowych
oraz zdjęć


nic dodać nic ująć, jednak do mp3 mam mp3 playera, do filmów, zdjęć ebooków mam laptopa, do przeróbki video i muzyki mam zwykłego kompa, a do gier mam NDSa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:07, Ryan Kam napisał:

czy dobrze gar sie w strzelanki na tej konsolce ? I czy czyta ona byłyt z poprzednich Gamneboyów
( jelsi tak moge to nazawac )


z GBA odpalisz spokojnie :) a w strzelanki ... jeśli chodzi Ci o FPP to przyznam się że jeszcze w żadną nie grałem, ale teraz czaje się na BiA :) które ale właśnie miało, albo dopiero będzie mieć premiere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> z GBA odpalisz spokojnie :)
super :)

a w strzelanki ... jeśli chodzi Ci o FPP to przyznam się że jeszcze

Dnia 12.06.2007 o 18:16, Taikun napisał:

w żadną nie grałem, ale teraz czaje się na BiA :) które ale właśnie miało, albo dopiero będzie
mieć premiere :)


no własnie czaje sie na tą grę :) Na filmkiu wyglądał całkiem spoko :)

Konsolka kosztuje tak około 500 - 300 złoty ? ( nie podowaj linkow do sklepu powiedz mi tylko to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować