Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 19:10, mouhhg napisał:

A ja mam swojego DS-a nic na szczęście mi się jeszcze nie popsuło .Jedyne co mnie w nim
wnerwia to grafika i że prawie każda gra jest po angielsku .


1. ds to nie kosola ktora ma szokowac wyswietlanym obrazem ;) nie doczekasz sie wypasionej grafy (chyba ze 2D, bo w paru grach jest swietnie wykonane)
2. trzeba uczyc sie jezykow ;) Ja bym chcial zeby kazda gra byla po angielsku - niestety masa ciekawych tytulow nie jest wydawana poza japonia :/ a jak juz jest to z kilkoma miesiacami opoznienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:40, EmperorKaligula napisał:

2. trzeba uczyc sie jezykow ;) Ja bym chcial zeby kazda gra byla po angielsku - niestety
masa ciekawych tytulow nie jest wydawana poza japonia :/ a jak juz jest to z kilkoma
miesiacami opoznienia :/


Nom, zgadzam się. Właśnie czekam jak wreszcie będą jakieś informacje nt. premiery w USA Star Force 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2009 rok. Ale soundtrack już zamieszczony na youtube. Szkoda, że nie pogram sobie na DSI to jedna z gier dla, których chcę kupić DS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 21:56, mouhhg napisał:

Mam pytanie .
Wie ktoś może o jeszcze nowszej wersji DS-a?(o ile taka jest zapowiedziana)


Nowszej niz DSI? Nic nie wiadomo, i pewnie szybko nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 21:53, Tomicha napisał:

2009 rok. Ale soundtrack już zamieszczony na youtube. Szkoda, że nie pogram sobie na
DSI to jedna z gier dla, których chcę kupić DS-a.


Też tak przypuszczam, ale czy wiadomo jakiś przedział roku, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie jako, że ostatnio po długiej przerwie ruszyłem mojego DSa - na kiedy zapowiedziana jest premiera GTA na przenośną konsolkę Nintendo? Bo coś czuję, że ten tytuł to, jak na razie pierwsze miejsce na liście zakupów w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:55, syriusz.b napisał:

Mam małe pytanie jako, że ostatnio po długiej przerwie ruszyłem mojego DSa - na kiedy
zapowiedziana jest premiera GTA na przenośną konsolkę Nintendo? Bo coś czuję, że ten
tytuł to, jak na razie pierwsze miejsce na liście zakupów w tym roku :)


http://www.skizo.org/news,nds,Premiera_GTA:_Chinatown_Wars!,4363.html

polaczenie fraz "premiera" i "GTA CW" w google jest cholernie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:58, EmperorKaligula napisał:

polaczenie fraz "premiera" i "GTA CW" w google jest cholernie trudne...


bezinteresowna pomoc widzę również, ale bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:44, Tomicha napisał:

Ja bardziej chciałbym znać sprecyzowaną datę premiery DSI w Europie, bo wiosna 2009 wcale
mnie nie satysfakcjonuje. :)

a mnie szczerze DSi kompletnie nie interesuje... Nie wiem czego, ale tak jakoś... Poza tym, lubię GH na DSa, a tu nie ma, jak podłączyć tej nakładki - chyba, że to jakoś już rozwiązali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie, ale mam nadzieję, że Modern Hits będzie już na DSI. Mnie z kolei kręcą nowe funkcje na DSI - szczególnie fotografowanie i obróbka zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jako druga pozycja. Pierwsza byla ''New Super Mario Bros'', ale to tylko w celach uzupelniania kolekcji. Na ten rok (nie wiem dokladnie dat, wiec nie bic, jesli cos w tym roku nie wychodzi ;) ) dojdzie jeszcze ''Chrono Trigger'' (obecnie NAJLEPIEJ oceniana gra na NDS), ''World Destruction'', ''Phantasy Star Zero'', nowa odslona ''Chrystal Chronicles'' i... zapewne jeszcze ''Blood of Bahamut... ufff... bedzie sie dzialo ;)...

PS. Aha, w celach uzupelniania kolekcji dojdzie jeszcze 'The World Ends with You'. niech tylko zlokalizuje sklep, ktory ma to dostepne w ofercie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:51, Piotrek K. napisał:

PS. Aha, w celach uzupelniania kolekcji dojdzie jeszcze ''The World Ends with You''.
niech tylko zlokalizuje sklep, ktory ma to dostepne w ofercie ;)...


w celach uzupełnienia kolekcji to ja mam pełną listę, tylko jakoś zawszę, jak jest kasa to idzie na coś innego :/
The World Ends with You, Professor Layton, Mario Kart, drugie Guitar Hero ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:51, Tomicha napisał:

Na razie nie, ale mam nadzieję, że Modern Hits będzie już na DSI. Mnie z kolei kręcą
nowe funkcje na DSI - szczególnie fotografowanie i obróbka zdjęć.


do zdjec to sa aparaty, a do obrobki zdjec profesjonalne oprogramowanie ;) DSi nie zaproponuje ani super jakosci zdjec ani zaawansowanej obrobki zdjec...

wg mnie przekombinowali z tym DSi, zbedne gadzety - i dopoki wszystkie gry beda dzialac na moim DSL to nie mam zamiaru wymieniac :)

co gier to najblizszy rok zapowiada sie wspaniale, poki co czekam na Valkyrie Profile: Covenant of the Plume i Grand Theft Auto: Chinatown Wars, no i sporo niezlych premier w japoni - pozostaje 3mac kciuki za wydanie ich w zrozumialym jezyku... albo liczyc na fanow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, skąd ja to znam... ;] W sumie mam podobną listę (prócz TWEWY) plus GTA: CW, Super Mario 64 DS i jakaś dobra przygodówka.

Grał/ma ktoś Resident Evil na DS''a? Bo na allegro ceny wahają się w okolicach 50 zł, więc zastanawiam się nad kupnem.

I jeszcze jedno, w jakie gry jeszcze warto zagrac oprócz wymienionych wyżej i jRPG? W sumie zanim kupię te gry co planuję, to wiele wody w Wiśle przepłynie, ale... ;]

Edit: Co do DSi, to mam do tego taki sam stosunek co większośc z was. Zbędne gadżety powsadzali tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:20, Mac Cry napisał:

I jeszcze jedno, w jakie gry jeszcze warto zagrac oprócz wymienionych wyżej i jRPG? W
sumie zanim kupię te gry co planuję, to wiele wody w Wiśle przepłynie, ale... ;]


"Strategie": Anno, Age of Empires (obie czesci), The Settlers, Populous DS

Zrecznosciowki: Trauma Center: Under the Knife (obie czesci), naprawde wciaga, jak nie lubie gier bazujacych na wywijaniu stylusem to tutaj jest super :)

Shootery: Moon (swieza recka na gamespot), Brothers in Arms

no i Harvest Moony (Rune Factory) - powiew swiezosci w tej cudownej serii ;]

w to wg mnie warto zagrac poza tematem jako takiego "jrpg"

co do Residenta:

http://www.skizo.org/recenzja,nds,Resident_Evil:_Deadly_Silence,551.html#recenzja

amatorska recenzja, nie sponsorowana wiec w miare obiektywna :) Sam nie gralem, ale moze kiedys znajde na to troche czasu, a no i na komentarze rzuc okiem - wiekszosc wypowiada sie bez znajomosci gry (gowniarzeria) ale sa tez bardzo dobre i uargumentowane komentarze ktore pomoga Ci w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować