Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Konkurs na świątecznego GS'a!

91 postów w tym temacie

Witam!
Sephirath wymyślił temat o świątecznym avku.Więc ja wymyśliłem temat w którym będziemy pokazywać nasze świąteczne przeróbki gs''ów na święta,będziemy je oceniać i doradzać co zmienić,zrobić i poprawić.
Regulamin:
Nie wolno podawać linków tylko screeny(przed i po)
Proszę moderatorów by dawali ostrzeżenia gdy ktoś nie będzie przestrzegał regulaminu ;]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam nadzieję ,że Sephirath nie obrazi się ,że wykorzystałem część jego pomysłu ;]
Podobnego tematu nie znalazłem.
pozdrawiam i życzę miłej zabawy przy przerabianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:58, Kraju92 napisał:

Bardzo dobry pomysł, zabieram się do przeróbek.

ja też nad tym siedzę ;] w czym robisz?? w paincie?? A może znasz jakiś dobry program do robienia grafik komputerowych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:05, albinskia napisał:

> Bardzo dobry pomysł, zabieram się do przeróbek.
ja też nad tym siedzę ;] w czym robisz?? w paincie?? A może znasz jakiś dobry program do robienia
grafik komputerowych ??


Ja zazwyczaj jak coś robię to w Photoshopie lub w Gimpie, ale rzadko wychodzi mi coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:12, PRINCE JANEK napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204#u_4178 bez jaj wszystko o świętach teraz, a tak
w ogóle to o ile się nie mylę zawsze na świętą w danych konkursach jest jakaś edycja specjalna,
w tym wypadku "Świąteczna"...

no wiem ale jest temat: konkurs na świątecznego avka! i konkurs na najlepszego avarta i jakoś obydwa tematy sobie są ;] pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:14, albinskia napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204#u_4178 bez jaj wszystko o świętach teraz,
a tak
> w ogóle to o ile się nie mylę zawsze na świętą w danych konkursach jest jakaś edycja specjalna,

> w tym wypadku "Świąteczna"...
no wiem ale jest temat: konkurs na świątecznego avka! i konkurs na najlepszego avarta i jakoś
obydwa tematy sobie są ;] pozdr

Można by uwzględnić też przy ocenianiu poziom świątecznośći wpisów na sajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:14, albinskia napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204#u_4178 bez jaj wszystko o świętach teraz,
a tak
> w ogóle to o ile się nie mylę zawsze na świętą w danych konkursach jest jakaś edycja specjalna,

> w tym wypadku "Świąteczna"...
no wiem ale jest temat: konkurs na świątecznego avka! i konkurs na najlepszego avarta i jakoś
obydwa tematy sobie są ;] pozdr


Są jakieś nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze konkursy na najlepszy świąteczny awatar były już organizowane i Seph tego nei wymyślił ( czyli Ty tutaj nic od niego nie ukradłaś ) po drugie tak samo sprawa tyczy się z gs''ami :). Konkursy na gs''y były kiedyś na forum , a teraz nikt się tam nie udziela . IMO to bardzo duże wyzwanie , zamieszanie było nie miałe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:29, albinskia napisał:

Uznanie kolegów,poczucie zrobienia czegoś dobrego dla innych i dobra zabawa ;]

aha juz sie biore za pracę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:29, deih napisał:

Konkursy na gs''y były kiedyś na forum , a teraz nikt się tam nie udziela .

Nikt sie nie udziela? To ciekawe, bo dziś lub jutro (zależnie od tego, czy czas mi pozwoli) otwieram nową edycję w temacie, do którego link był już podawany wyżej http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204#u_4178 Uprzedzając ewentualne pytania: nie, nie będzie to specjalna edycja świąteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kończę ale postępy już widać :)

PS.Sorry albinskia ale zapomniałem zrobić screena przed, a teraz to już niepamiętam jak to wyglądało.
Czy mogę jeszcze być w konkursie czy już odpadam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 22:33, Kamil 13 napisał:

Ja już kończę ale postępy już widać :)

PS.Sorry albinskia ale zapomniałem zrobić screena przed, a teraz to już niepamiętam jak to
wyglądało.
Czy mogę jeszcze być w konkursie czy już odpadam ?

Bardziej zimowy niż świąteczny :) Ale i tak fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam zaraz do swojego starego avka. Takie konkursy to bez sensu bo Sephirath w ogóle żadnego konkursu nie prowadzi tylko temat służy do pokazywania co sie zrobiło ze swoim avkiem. Myśle że to samo bedzie na tym temacie. Czas pokaze... życze powodzenia ale stawiam że z tego konkursu nic nie bedzie a jeśli ktoś wezmie w tym udział to pewnie tylko z jakimś totalnie beznadziejnym GS''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zrobiłem mały update, mały klimat świąt nie zaszkodzi.
Zauważyłem, że nikt tu nie daje screenów, tylko zaprasza na GS-a, a założyciel tego tematu mowi wyraźnie o screenach..

20071205075625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować