Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Pochwal się czym jeździsz :)

349 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 19:53, SoieR napisał:

> Siema :) czy uwazacie ,ze Pegueot 206 to samochod dla bab ?:P bo chce sobie kupic (jestem
facetem
> 18 latek na karku)
... czyli taka beemka za tysiaka będzie jak znalazł XD

ooo bardzo mi na pytanie odpowiedziałeś.Mam do dyspozycji więcej niz tysiaka pytalem sie o Pegueota 206 a nie BMke ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pociągami tylko i wyłącznie - każdy inny środek transportu ma swoje wady, nigdy autobusem czy samochodem tylko pociągiem jak tylko mogę to wybieram pociąg :) i osobiście się dziwię że ludzie wolą autobusy na przykład...

20070916211109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę ciemnozielonym Fordem Focusem combi. ale jako pasażer :D a tak to rowerem, chociaż mi sie rozlatuje więc muszę kupić nowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:42, jackass napisał:

Siema :) czy uwazacie ,ze Pegueot 206 to samochod dla bab ?:P bo chce sobie kupic (jestem facetem
18 latek na karku)


Myślę, że nie musi być utożsamiany z kobietami - znam wielu facetów, którzy takim jeżdżą - jeżeli Tobie się podoba to możesz się zastanowić nad kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie to jeżdżę gębą po podłodze po zastosowaniu wysokoprocentowego paliwa.
A tak poza tym to do pracy/uczelni itd. zasuwam Volvo, takim dużym, przegubowym. A w nocy jak wracam to zawsze wypuszczają zdezelowane Ikarusy. Generalnie to jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja moim starym rzęchem :). Rzęch tutaj oznacza VW PASSATa, którym jeżdże praktycznie wszędzie. Moim zdaniem prowadzi się go lepiej niż mój stary wóz, OPEL CORSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:29, Baluk25 napisał:

Ja (mój tata :P) jeździ Skodą Felicją Kombi ;]

Jesteś (i nie tylko ty :P) swoim ojcem? Gratz! ;p


A ja (mój tata xO) jeździ Mercedesem 190E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz rodzinny powóz to Skoda Fabia ( 1.4 MPI , nie znam rocznika ale podajże 2000r. ). A mój tata jako służbowe auto w pracy ma Toyotę Yaris ( najnowszą , 3 - drzwiowy , wersja van z kratą i podłożem z tyłu ). Uczę się nawet jeździć od kilku miesięcy i bardziej lubię jeździć Yarisem niż Fabią ( w Fabii wszystko takie wyużywane , że nawet podłokietnik po stronie pasażera z przodu się kruszy xD ). Oprócz tego jeżdzę ( a raczej jeździłem ) rowerem (zniszczonym po wypadku w latarnię xD ) Większąść jeżdzę myszką od komputera po okładce, ale to się zmieni gdy będę dorosły i będę więcej czasu spędzał przy autach ( to moja pasja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jade do szkoły zielonym brosem;) Rowerek dobrze robi na kondycje ale mam nadzieje ze jak zdam prawko (moge isc za 2 lata) to kupie sobie porzadna fure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:12, Ryan Cooper napisał:

Hehe. No ta ja jeżdżę codziennie do szkoły takimi pociągami, a od święta jak mi starsza
pozwoli jeżdżę autem po polach. ;)

To masz fajnie;) ale wkoncu jak sie siedzi cały dzien przy kompie to trzeba jakos tłuszcz spalic;) mi tam pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować