Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Pochwal się czym jeździsz :)

349 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2010 o 17:26, Buchomodozor napisał:

to i ja sie pochwale moja maszyna. Nie mam 18 lat i prawka wiec narazie bujam sie na:


Bardzo fajny sprzęt :) Na niego wystarczy karta motorowerowa?

Sandro
Wszystko zależy od tego ile masz kasy na pierwsze auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 17:43, kedzior141 napisał:

> to i ja sie pochwale moja maszyna. Nie mam 18 lat i prawka wiec narazie bujam sie
na:
>

Bardzo fajny sprzęt :) Na niego wystarczy karta motorowerowa?


Dzieki. Tak wystarczy na niego karta motorowerowa w zupelnosci. Nie wprowadzalem zadnych zmian w nim, mam na mysli, ze cylinder caly czas ma 50cc i wyciska jedyne 65. W koncu, po co psuc cos, co dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kellys magic rocznik 2008 :). Na rowerek nie narzekam, od trzech lat nie ma żadnych problemów, jedynie raz regulowałem przerzutki przód i tył. Jutro dodam własne zdjęcia, ten tutaj na obrazku jest w innym kolorze niż mój.

20110904195333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko odnośnie autka. Jako że zbliżają się cieplejsze czasy (powoli ale się zbliżają) postanowiłem trochę pojeździć i pozwiedzać. W planach mam niedalekie wycieczki za granicę, w polskie góry, może i Mazury :) Rzecz w tym, że chciałem zabrać również mój rower. Bagażnik dachowy mam, jednakże brakuje mi relingów. Niestety bagażnik na hak odpada z prostej przyczyny - nie mam haku :D
Mam starego poczciwego punciaka 1 z 99` :) Orientuje się ktoś jakie relingi będą pasować i w co warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ford Złomdeo(Mondeo) MK3 2001r. w kombi z odkurzaczem Zelmera pod maską o poj. 2.0 TDI. W zeszłym roku był kładziony na nowo lakier czarny perła-metalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Honda NX 650 Dominator 1996/1997, silnik wymieniony w na nowy w 2004. Mniej wiecej jak na zdjeciu, nawet kolory te same, tylko opony troche bardziej nadajace sie do terenu, ale nie typowe kostki nie nadajace sie do asfaltu. No i oczywiscie solidne gmole jako oslona silnika :)

20130405012330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować